آزمون دولینگو Duolingo چیست؟ آموزشگاه زبان فرهنگ نوین | iranbritish

این سنجش سبب قرار گرفتن هر دانش آموز در موقعیت آموزش زبان انگلیسی مناسب و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی برای تسهیل ورود به دانشگاه می شود. مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش در سال 1383 با شماره ثبت 161 و مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار نمود. در سایتDuolingoاین امکان وجود داره که شماتست آزمایشی دولینگورو بدید تا با سوالات آشنا بشید. علاوه بر سؤالات چند گزینه ای، شما به سؤالات تشریحی هم پاسخ می دهید تا مهارت های زبان انگلیسی در گفتار و نوشتار خود را نیز ارزیابی کنید. کامپیوتر به تمام سوالاتی که در آزمون دولینگو Duolingo پاسخ می دهید نمره می دهد. شما همچنین فرصتی برای ضبط مصاحبه ویدیویی و استفاده از چک نویس دارید.

صفات مردانه در انگلیسی | 300 کلمه انگلیسی برای توصیف مردان

مثلا آنکه شما باید در اتاقی ساکت و روشن، کاملا تنها باشید و گوش‌هایتان نیز مشخص بوده و با چیزی پوشانده نشده باشند. نباید از عینک دودی و هدفون استفاده کنید و حق استفاده از وسایل نوشتاری و کاغذ را ندارید. سپس متقاضی بین 1 تا 3 دقیقه صحبت کرده و تا حداکثر 5 دقیقه به نوشتن مشغول می شود.

تماس با ما

هیچ چیز نمی تواند به کاملی یک تجربه واقعی از زبان کسی باشد که در این آزمون شرکت کرده. به همین منظور در قالب یک فایل صوتی این تجربه را از آقای شاهین فرهانی، شرکت کننده در این آزمون در این مقاله قرار داده ایم. هزینه دولینگو نسبت به هزینه آزمون ایلتس و تافل بسیار پایین تر هست . اگر نتیجه آزمون مورد نظر را دریافت نکردید می توانید در یک ماه دوباراین آزمون را انجام دهید . اقامت کانادا و آمریکا با آزمون MCAT نمره آزمون MCAT چیزی بیشتر از یک مدرک… همان بخش سوالات دولینگو را که شامل C-test, writing, yes/no است، در بر می‌گیرد که در بالا به صورت کامل خدمتتان بیان کردیم.

  • این بدان معناست که در صورت تمایل به بهبود و یا افزایش نمره خود، می توانید به راحتی ترتیب یک آزمون مجدد را بدهید؛ اما به یاد داشته باشید، شما فقط می توانید هر ماه دو بار در این آزمون شرکت کنید.
  • ترتیب انواع مختلف سؤالات در آزمون دولینگو، به استثناء دو سوال آخر، کاملا تصادفی است.
  • طبعا به عنوان آزمونی که از خانه قابلیت شرکت کردن داشته و احتمال تخلف‌ های گسترده در آن وجود دارد، قوانین زیادی برای برگزاری هرچه بهتر دولینگو وضع شده است.
  • همان‌طور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم اعتبار مدرک دولینگو برای بسیاری از دانشگاه‌های سرتاسر دنیا مورد تایید است.
  • در این دوره به یادگیری بیش از 2000 اصطلاح رایج در زبان انگلیسی می‌پردازیم تا به کمک آن‌ها مهارت بیشتری در مکالمه روزمره‌ی زبان انگلیسی پیدا کنیم.

آزمون دولینگو Duolingo چیست؟ آموزشگاه زبان فرهنگ نوین | iranbritish

از طرفی نیز از آنجایی که برگزاری آزمون دولینگو به صورت اینترنتی می باشد تقریبا می توان استدلال کرد که خرید مدرک خیلی ممکن نمی باشد. آزمون زبان Duolingo یک آزمون آنلاین زبان انگلیسی می باشد که همانند آزمون تاقل و آیلتس کامپیوتری چهار مهارت Reading, Listening, Speaking, دولینگو Writing را مورد سنجش قرار میدهد. نکته جالب در مورد این آزمون این است که اگر پاسخ یک سوال را به درستی بدهید سوال بعدی سخت تر و اگر اشتباه پاسخ دهید سوال بعدی آسان تر خواهد بود.

بررسی دقیق دو مدرک آیلتس و تافل؟ کدام‌یک از این دو مدرک برای شما مناسب است بر اساس آخرین داده‌ها؟ اگر برای اثبات مهارت‌های زبان انگلیسی‌تان باید در آزمونی شرکت کنید، آیلتس و تافل دو مورد از محبوب‌ترین گزینه‌های موجود هستند. تمام آنچه هنگام نوشتن یک مقاله زبان انگلیسی به آن نیاز پیدا می‌کنید را در اینجا بررسی می‌کنیم. برای داشتن یک نمره خوب در آزمون‌های زبان بخش رایتینگ شما نیاز دارید که تمرین بسیاری انجام دهید و چه‌بهتر این موضوع را فراتر از یک آزمون در نظر بگیرید تا بت… در این سوال از آزمون دولینگو Duolingo، باید دانش خود را از واژگان زبان انگلیسی نشان دهید. شما باید بدانید که چه کلماتی کلمات واقعی انگلیسی هستند و کدام یک کلمات غیر واقعی و ابداعی هستند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار