انواع موتور دمپر با قیمت مناسب و کیفیت بالا

دمپرها نوعی مسدود کننده جریان هوا هستند؛ که مسئول باز و بسته کردن و یا کنترل جریان هوا می باشند. از دمپرها برای قطع جریان هوای ورودی به یک اتاق یا تنظیم میزان جریان هوا در کانال های تهویه به هر اتاق برای تنظیم دمای اتاق استفاده می شود. این تجهیزات به عنوان ابزار کنترل هوشمند در سیستم های تهویه مطبوع مانند هواسازها استفاده می شوند. به عنوان مثال از آن می توان برای قطع جریان هوا در یک اتاق بلا استفاده، یا برای تنظیم دمای اتاق استفاده کرد و در واقع به عنوان تهویه مطبوع کاربرد دارد.

اما اسموک دمپر برای هدایت محصولات حریق و دود از زون دچار حریق استفاده می شود و در این شرایط در موقعیت باز قرار می گیرد. به همین علت مکانیزم های مورد استفاده در فایر دمپر که به بسته شدن دمپر منجر می شود (فنر برگشت) در این نوع محرک استفاده نشده است. بنابراین در سامانه تخلیه دود پارکینگ و سیستم اگزاست پارکینگ که هدف تخلیه دود و محصولات حریق می باشد بکارگیری دمپرهای نوع اسموک مناسب خواهد بود.

در نهایت عدد بدست آمده را با مدل های موتور دمپر موجود در سبد محصولات مقایسه کرده و اولین موتوری که جوابگوی نیازتان است را انتخاب می کنید. نکته حائز اهمیت برای این موتور دمپر زیمنس سرعت راه اندازی کم آن است که توانایی دارد دریچه ها را فقط و فقط در زمان ۲ ثانیه باز کند. این موتورها برای پروژه هایی که سرعت باز کردن دریچه برای آن ها مهم است، بهترین گزینه می باشد. همچنین بدیهی است که دمپرهای فاقد فنربرگشت از این قابلیت اضافی برخوردار نیستند و فقط کار بازو بست دمپر را انجام می دهند. قدرت موتور ها بر اساس نیوتن بر کیلوگرم تعریف میشوند که بر روی کاتالوگ موتور های دمپر و همچنین روی بدنه موتور دمپرها قابل مشاهده میباشند. نیوتن متردر مدل های فنر برگشت نیز این تقسیم بندی باز هم متفاوت می باشد.

شیر برقی بروکرت BURKERT NBR , FKM

انواع موتور دمپر با قیمت مناسب و کیفیت بالا

و تنظیم جریان هوا در داخل کانال ها، کانال ها، دودکش ها استفاده می شود. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به قابلیت نصب در هر شرایط اشاره نمود. محصول پیش رو از نوع 10 نیوتن دمپر های اتوماتیک موجود در بازار است که تنها به دو حالت off/on کار میکند. بست فلزی لوله فلکسیبلبست دنده ای گالوانیزه جهت بست و نگهدارنده فلزی شامل انواع متنوع و گوناگون ابزارها هستند که در صنعت ساختمان سازی کاربرد وسیع.. سپس، دمپر را روی هر مجرا یکی یکی ببندید و بررسی کنید که کدام اتاق ها تحت تاثیر قرار گرفته اند.

روتاری کنترل ولو وی بال فیشر V200U

بسیاری از افراد تا زمانی که این قطعه خراب نشود، عملکرد دمپر موتوری را نمی ‌دانند. از آنجایی‌ که بخش عمده‌ ای از صنعت نفت و پتروشیمی کشور ما در جنوب ایران واقع بوده که دارای شرایط ویژة جوی است، و هوای خروجی از دودکش ‌ها یا کانال ‌های تخلیه هوا سرعت زیاد و حجم بالایی دارند، استفاده از دمپر ها خیلی زیاد دیده می ‌شود. جهت دریافت آخرین قیمت محصولات زیمنس می توانید با شماره های شرکت زیمنس اِچ وَک تماس حاصل نمایید. این نوع موتور دمپر های هانیول را میتوان از ساده ترین تنظیم کننده های جریان معرفی نمود. در گذشته دمپر های بدون موتور هانیول در انواعی مکانیکی که با کمک اهرم های دستی کار میکردند، تولید میشد.

شیر برقی او دی ای ODE 21A3KV20

انواع موتور دمپر با جریانهای مختلف 220 ولت یا 24 ولت و یا بسته به نیاز با ولتاژهای مختلف تولید میشوند. بر اساس دستور العمل شرکتهای سازنده موتور دمپر ، بسته به اندازه و مساحت دمپرها باید از موتور دمپر متناسبی استفاده نمود . موتور دمپر هانیول سری N دارای گشتاورهای 5 , 10 , 20 , 34 نیوتون متر (N.m) برای سطح دمپر 1 , 2 , 4 , خرید موتور دمپر 6 متر مربع می باشد و همچنین دارای کلاچ آزاد سازی جهت تنظیم مکانیکی (دستی) می باشد. در این نوع موتور دمپرها، موتور علاوه بر وظیفه باز و بسته کردن دمپر، دارای قابلیت دیگری نیز بوده که با این قابلیت در شرایط اضطراری مانند قطع شدن برق، فنر موجود در موتور باعث بسته شدن کامل دمپر می شود. محرک دمپرهای معمولی در فضاهای امن و در محل‌هایی که صرفا عملکرد باز و بسته کردن دمپر و یا کنترل زاویه آن وجود دارد استفاده می‌شوند.

این محرک های الکتریکی (اکچوئیتور) هانیول جهت کنترل هوا در دمپرهای هواساز و واحدهای کنترل کننده هوا به صورت باز و بست کامل و یا تدریجی عمل می کنند. فروشگاه اینترنتی سناکنترل مرکز خرید تجهیزات ابزاردقیق، اتوماسیون و کنترل، لوازم اندازه گیری در ایران می باشد. یکی از اولویت های سناکنترل، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید آنهاست. برای سناکنترل بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و بادقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. در زمینه تولید موتور دمپرها کمپانی های بزرگ و متفاوتی در سراسر دنیا موجود می باشد که در سایت سنا کنترل به سه نوع برند مختلف از این محصول پرداخته شده است. دمپرهای اتوماتیک که اغلب برای تنظیم جریان هوا مورد استفاده قرار می گیرند به صورت پیوسته استفاده می شود و به واسطه موتورهای الکتریکی یا پنوماتیکی این عمل صورت می گیرد.

موتور دمپر های زیمنس دارای مدل های مختلف با سیگنال های ورودی ولتاژی و آمپری است. و تنوع موتور دمپر های زیمنس به گونه ای است که نیاز کاربر را به طور کامل تامین می نماید. موتور دمپر های زیمنس از 2 نیوتن تا 35 نیوتن متر تولید می گردند که تنوع بسیار گسترده تولید این محصولات هزینه های راه اندازی را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. انواع موتور دمپر ها با برند های گوناگون در قیمت و کیفیت بی نظیر توسط گروه بازرگانیهوبادصنعتعرضه می گردد. جهت تمایل به خرید می توانید با ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز به همراه مشاوره خرید را از کارشناسان فنی و فروش ما به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید . موتور دمپرها با توجه به عملکرد ویژه ای که دارند قابلیت فرمان پذیری و یا تنظیم جهت موارد مورد نیاز توسط اپراتور و یا بسته نوع موتور دمپر تعریف شده کانال هوا یا دمپر دستگا های هواساز به صورت کامل باز یا بسته یا تدریجی عمل کنترل جریان هوا را دارند .

این سیستم تنظیم جریان هوا را بر عهده دارد که در داکت ها، دودکش ها و کانال ها مورد استفاده قرار می گیرد. موتور دمپر بر روی دمپر قرار می گیرد و ه نحوی کاربرد دمپر را دارد با این تفاوت که موجب کارکرد اتوماتیک دمپر می شود. مجموعه مهندسی و فروش فراصنف با ارائه بهترین بستر جهت فروش محصولات به صورت خرد و کلان در سراسرکشور و کشورهای همسایه آماده همکاری با تمامی تولیدکنندگان و واردکنندگان گرامی می باشد. دمپر یا دریچه دمپر نوعی شیر است که کنترل جریان هوای عبوری از مسیر جریان ( مانند کانال هوا ) را بر عهده دارد.

  • که میتواند بسته به سفارش از جنس ورق گالوانیزه یا المینیوم یا ورق اهن سیاه همراه با رنگ کوره ای ساخته میشود .
  • موتور های دمپر را می‌ توان علاوه بر ورق گالوانیزه، با استیل یا آهن سیاه و در ضخامت ‌های گوناگون نیز ساخت.
  • یکدمپر موتوریفعال باعث می ‌شود تا دمای داخل اتاق توسط شما کنترل شود و جریان هوا را در خانه تنظیم کند.
  • شرکت محیط اسایش همواره توانسته با بهره گیری از دانش فنی و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در کشور اقدام به واردات و فروش و خدمات پس از فروش محصولات زیمنس از جمله موتور دمپر های زیمنس نماید.
  • به عنوان مثال از آن می توان برای قطع جریان هوا در یک اتاق بلا استفاده، یا برای تنظیم دمای اتاق استفاده کرد و در واقع به عنوان تهویه مطبوع کاربرد دارد.

بدین منظور برای استعلام قیمت و آگاهی از شرایط فروش موتور دمپر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید. عدم انتخاب درست و انتخاب موتور دمپر ضعیف در طولانی مدت سلامتی شما را به خطر می اندازد. جریان مداوم هوای بی کیفیت باعث بروز سردرد، سرگیجه و خستگی می شود. بنابراین برای این که هوای سالم و باکیفیت استنشاق کنید لازم است که موتور دمپرهای باکیفیت و متناسب با مکان مورد استفاده را از یک مرجع معتبر خریداری نمایید. محرک دمپرهانیول 20/34 نیوتن متر توسط یک موتور سنکرون هدایت می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار