برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟ روش های طبیعی سقط جنین سریع خانگی

روش های طبیعی سقط جنین سریع خانگی

مصرف سنبل ختایی برای سقط جنین مانند مصرف زعفران در از گذشته های دور در بین زنان رایج بوده و همواره برای سقط جنین به روش خانگی مورد استفاده قرار می گرفته است. سنبل ختایی موجب افزایش انقاباضات رحم و شل شدگی غضلات شده و در نهایت سقط جنین و پایان بارداری را فراهم خواهد آورد. برای این منظور 10 قطره از عصاره سنبل ختایی را در یک استکان آب جوش ریخته و بنوشید. شایان ذکر است مصرف سنبل ختایی در دوزهای بالا سبب خونریزی های شدید رحمی شده و می تواند بسیار خطر آفرین باشد.

مصرف جعفری برای سقط جنین در خانه

برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟ روش های طبیعی سقط جنین سریع خانگی

سقط جنین در خانه

زعفران و سقط جنین رابطه ای دیرینه داشته و از قدیم الایام زنانی که با بارداری ناخواسته مواجه می شدند؛ استفاده از آن را در دستور کار خود قرار می دادند. برای این منظور بهتر است 1 گرم زعفران را در یک فنجان آب جوش خیس نموده و 3 مرتبه در روز به میزان یک قاشق از این دمنوش را در چای خود ریخته و میل نمایید. بهتر است چند روز متوالی مصرف دمنوش زعفران را ادامه دهید. ولیکن بهتر است به خاطر داشته باشید مصرف بیش از اندازه آن مادر را با خطراتی گاها جبران ناپذیر مواجه می سازد.

مصرف دارچین برای سقط جنین در خانه

ولیکن به خاطر داشته باشید که برای سقط جنین آمادگی روانی و جسمی بالایی نیاز بوده و بهتر است پیش از انجام چنین کاری حالات روحی خود را مورد بررسی قرار دهید. امروز در این مطلب از آلامتو به بررسی میکنیم که برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟ و به روش های طبیعی سقط جنین سریع خانگی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: قرص اورژانسی برای پریود شدن سریع

برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟

سخن پایانی

ورزش شدید و تمرینات سنگین ورزشی، شنا، بدن سازی و به طور کلی ورزش هایی که باعث افزایش ضربان قلب شده و بلند کردن اجسام سنگین می تواند به سقط جنین در خانه کمک نماید. انجام حرکات ورزشی به خصوص در روزها و ماه های اول بارداری می تواند بسیار مثمرالثمر واقع گردد. برخی بانوان حرکات دراز و نشست و پلانگ را امتحان نموده و نتایج قابل قبولی دریافت نموده اند. علاوه بر آن بالا و پایین رفتن از پله نیز می تواند یک روش مطمئن برای پایان دادن به بارداری باشد.

همچنین بخوانید: باز کننده قاعدگی قوی خانگی

سقط جنین در خانه با گیاهان موجود در طبیعت یکی از ساده ترین روش های پایان دادن به بارداری برای زنانی است که بارداری ناخواسته را تجربه می کنند. مصرف گیاهانی مانند زعفران، دارچین، سنبل ختایی، جعفری، ویتامین C، آویشن، چای بابونه، دانه کنجد، آناناس، بارهنگ، پونه و بسیاری از گیاهان طبیعی دیگر می تواند موجب خاتمه بارداری شده و سقط جنین را به همراه داشته باشد.

مصرف زعفران برای سقط جنین در خانه

چنانچه برای سقط جنین تصمیم خود را گرفته و به دنبال راه های طبیعی سقط جنین سریع در خانه هستید روش هایی که در بالا ذکر شد را امتحان نموده و به بارداری خود پایان دهید. ولیکن پیشنهاد می گردد پیش از اقدام به هر عملی با پزشک خود مشورت نموده و تصمیم صحیح مطابق با روش زندگی خود را اتخاذ نمایید.


منبع: https://www.alamto.com/what-should-i-eat-for-abortion-at-home.html

سقط جنین در خانه و مصرف خوراکی هایی که برای جنین خطرناک بوده و همچنین روش های طبیعی و خانگی سقط جنین همواره از قرن های پیش مورد توجه بسیاری از زنان در دوران باروری بوده و خواهد بود. یکی از روش های متداول و راحت سقط جنین بدون قرص مصرف دمنوش های خوراکی است که از گیاهان طبیعی بدست آمده و محیط را برای تخمک گذاری و یا تشکیل جنین و همچنین برای جنین تشکیل شده در بدن مادر نامساعد نموده و موجب سقط جنین می گردد. دومین روش برای سقط جنین در خانه انجام فعالیت های فیزیکی شدید می باشد که ممکن است در عرض چند دقیقه صورت گیرد. سومین روش طبیعی خاتمه بارداری در خانه مصرف داروهای شیمیایی است.

خوردن جعفری در سقط جنین موثر می باشد زیرا سرشار از ویتامین C و روغن های فرار است که باعث تحریک سیستم رحمی و تولید مثل شده و به خصوص در سه ماه اول بارداری بهترین گزینه برای سقط جنین به شمار می رود. جعفری یک قاعده آور موثر است که رحم را منقبض نموده و دیواره رحم را نازک می کند. همچنین ویتامین C موجود در جعفری نیز با کاهش تولید پروژسترون و افزایش استروژن می تواند پیشرفت بارداری را متوقف نموده و به بارداری پایان دهد.

همچنین بخوانید: بهترین دمنوش گیاهی برای پریود شدن

برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟

مصرف بابونه برای سقط جنین در خانه

تاثیرات دمنوش بابونه نیز برای سقط جنین و خاتمه بارداری مورد توجه بسیاری از زنان قرار گرفته و نتیجه مثبتی داشته است. چای بابونه باز نمودن رحم و منقبض شدن آن قادر به خارج نمودن جنین از رحم خواهد بود. برای این منظور 2 قاشق غذا خوری بابونه خشک را در یک استکان آب جوش ریخته و دم بگذارید. سپس آن را صاف نموده و چای بابونه را بنوشید. با نوشیدن 3 روز متوالی از دمنوش بابونه سقط جنین را تجربه خواهید نمود.

روش های طبیعی سقط جنین سریع خانگی

از روش های طبیعی سقط جنین در خانه می توان به بلند کردن اجسام سنگین، بالا و پایین رفتن و پریدن از پله، انجام حرکات سریع و سنگین ورزشی، شنا کردن، برقراری رابطه جنسی و ارگاسم اشاره داشت. انجام دادن هر عملی که برای زنان باردار ممنوع اعلام می شود می توانید برای سقط جنین انجام دهید. رسیدن به ارگاسم چند مرتبه در روز و همچنین ماساژ ناحیه شکم و پهلو یکی از راه های طبیعی سقط جنین محسوب می شوند.

رابطه جنسی برای سقط جنین سریع خانگی

رابطه جنسی و تکرار ارگاسم منظم یکی از روش های طبیعی سقط جنین در ماه های اولیه بارداری است که بایستی به صورت دخول مکرر صورت گرفته و موجبات تحریک رحمی و در نهایت سقط جنین را به همراه داشته باشد.

ورزش سنگین برای سقط جنین سریع خانگی

مصرف دارچین برای سقط جنین موثر واقع شده و با تحریک رحم فضا را برای جنین نامساعد نموده و موجب سقط جنین می گردد. البته تنها دارچین خام است که دارای چنین خاصیتی بوده و با پختن آن و یا استفاده در غذاها خاصیت سقط جنین آن غیرفعال شده و برای سقط جنین موثر نخواهد بود. برای این منظور بهتر است 4 عدد چوب دارچین را آسیاب نموده و به صورت پودر درآورید. سپس در لیوان پر از آب ریخته و سریعا آن را بنوشید. به این صورت مصرف پودر دارچین می تواند در خاتمه دادن دوران بارداری موثر واقع شود.

مصرف سنبل ختایی برای سقط جنین در خانه