تزریق ژل لب نکات تزریق ژل ️ ماندگاری تزریق ژل دکتر مهرشاد رابط-مهسا امانی

مزیت استفاده از این روش، این است که حالتی غیر تهاجمی دارد و در صورت ناراضی بودن از نتیجه به دست آمده، می‌توان به راحتی آن را به حالت اولیه برگرداند. ژل‌های حاوی اسید هیالورونیک حدود 6 تا 18 ماه دوام می‌آورند، در حالی که نتیجه حاصل از تزریق ژل مصنوعی می‌تواند ماندگاری بیشتری داشته باشد. این محصول منشاء غیر حیوانی دارد و از منبع باکتریایی تولید می‌شود. کاپتیک به لایه میانی پوست تزریق می‌شود تا به اصلاح چین و چروک‌های معمولی تا شدید صورت کمک کند. کاپتیک دارای تأییدیه متخصصین به عنوان یک فیلر پوست است.

این ماده قندی در اکثر بافت‌های بدن همچون غضروف ها و پوست وجود دارد. زمانی که هیالورونیک اسید را با آب مخلوط نمایید، حالت ژله‌ای بدست آمده و حجیم اموزش حرفه ای تزریق ژل لب (https://clinicmahsaamani.ir/gel-injection-training/lip-filler-injection-training/) می‌شود. هیالورونیک اسید یکی از رایج‌ترین مواد تشکیل دهنده ژل‌های غیر دائمی می‌باشد که بسیار کم عارضه است و به همین دلیل نزد زیباجویان و پزشکان شناخته شده و محبوب می‌باشد. هیالورونیک اسیدها یا از طیور و منابع حیوانی، یا به کمک باکتری ها در آزمایشگاه ها تولید می‌شوند. معمولا تزریق ژل حاوی هیالورونیک بین 6 ماه تا 12 ماه ماندگاری دارد. می دانیم که بیشترین دلیل ایجاد چین و چروک و پیری پوست، کاهش حجم چربی است و معمولا این کاهش حجم در اطراف گونه‌ها، پلک‌ها و لب‌ها ایجاد می‌شود.

البته در این مقاله تزریق ژل صورت مورد بررسی قرار می‌گیرد. تزریق ژل برای پر کردن بخش‌هایی از صورت انجام می‌شود که به حجم نیاز دارند. تزریق ژل به قسمت‌هایی از صورت چون گونه، فک، خط خنده، چانه، زاویه فک،خطوط زیر چشم، گودی چشم، شقیقه‌ها و خطوط عمیق روی پیشانی استفاده می‌شود. ژل‌هایی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند از جنس هیالورونیک‌اسید می‌باشد. و از آنجا که این ماده بصورت طبیعی نیز در بدن تولید می‌شود واکنش آلرژیک نخواهد داشت. ژل‌های موجود در بازار تنوع زیادی دارند و انتخاب از بین‌ آن ها بدون مشورت با پزشک متخصص و باتجربه، کار دشواری است.

شما مطب را با چهره ای کاملا متفاوت و غیرقابل تشخیص ترک نخواهید کرد. چین و چروک و خطوط صورت شما محو شده، و پوست شما صاف تر خواهد شد. حتی اگر پوست بسیار چروکیده‌ای دارید، دو هفته بعد از تزریق ژل بهبود بافت غیرقابل انکار است. در مواردی که نیاز به ترمیم بیشتر باشد، درمان را می‌توان پس از شش ماه تکرار کرد. یکی دیگر ازکاربردهای تزریق ژلاستفاده برای افزایش حجم لب، برجسته کردن گونه و چانه می‌باشد.

میزان ماندگاری تزریق به شرایط جسمانی شما و واکنش بدنتان بستگی دارد. به طور معمول ماندگاری ژل تزریق شده بین ۶ الی ۱۸ ماه متغیر است. با توجه به اینکه عمدتا تزریق ژل به صورت انجام میگیرد بسیار مهم است که روش های مراقبت از عمل انجام شده مطلع بود تا از عوارض احتمالی انجام این کار جلوگیری کرد.

تزریق ژل برای چه افرادی میتواند مناسب باشد؟

تزریق ژل همچنین می‌تواند موجب ترمیم صورت شده و در برخی موارد حتی به‌ عنوان جایگزین عمل جراحی بینی استفاده شود. تزريق ژل به نواحی صورت درد زیادی ندارد و برای از بین بردن یا به حداقل رساندن درد تنها استفاده از پمادهای بی حس کننده در ناحیه مورد نظر حدود نیم ساعت قبل از تزريق کافی است. در علم پزشکی مقدار مشخصی از سم بوتولینوم را به شکل رقیق و استریل برای عمل‌های زیبایی به کار می‌برند که برای اهداف زیبایی و یا درمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. بعدازاینکه محل دقیق تزریق توسط متخصص مجرب تشخیص داده شد، دارو تزریق می‌گردد و بعدازآن تجزیه دارو آغاز می‌شود. محل دقیق تزریق بر نقطه اتصال عصب و عضله است که با تزریق این سم از رها شدن یک ماده شیمیایی که از انتهای عصب تولید می‌گردد و به نام استیل کولین است.

تزریق ژل لب نکات تزریق ژل ️ ماندگاری تزریق ژل دکتر مهرشاد رابط-مهسا امانی

در هنگام تزریق فیلر ها ابتدا محل مورد نظر به‌ خوبی تمیز و ضدعفونی خواهد شد سپس از یک بی‌حس‌کننده موضعی استفاده می‌شود تا هنگام تزریق دردی را احساس نکنید. البته بیشتر ابزارها و فیلر های استفاده شد خود حاوی مقداری بی‌حس‌کننده مانند لیدوکائین هستند که باعث می‌شود به روند تسکین درد پس از تزریق کمک شایانی شود. افزایش و بازیابی حجم گونه‌ ها که ممکن است به دلیل افزایش سن از بین رفته باشد و افتادگی در آنها ایجاد شده باشد که با تزریق ژل به‌ راحتی اصلاح خواهد شد. میتوان گفت تزریق ژل یکی از بهترین روش‌ های جوانسازی پوست بدون درد و خونریزی است که امروزه از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است.

  • تزریق ژل چانه می تواند افتادگی، گشادی پوست و تحلیل استخوان اطراف فک را کاهش دهد.
  • اعتماد به هر محلی به‌غیر از کلینیک‌های معتبر و پزشکان معروف، ممکن است عواقب جبران‌ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد.
  • علاوه بر این، تزریق فیلرها در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری انجام می‌گیرد.
  • البته توجه داشته باشید که این تغییر تنها برای مدتی روی صورت شما ماندگار خواهد بود و سپس از آن در صورت رضایت داشتن از نتایج نهایی کار، باید دوباره این تزریق را برای خود تکرار کنید.
  • این که پس از تزریق ژل یک سمت صورت دچار ورم شود کاملا شایع است لذا بهتر است چند هفته صبر کنید تا نتیجه نهایی تزریق را ببینید.

پزشک فیلری را انتخاب می‌کند که دارای چگالی، عمق تزریق و بافت مناسب برای ناحیه مورد نظر باشد. ناودان اشکی ناحیه‌ای دقیقاً زیر چشم و اغلب با حلقه‌های تیره‌رنگ خود را نشان و ظاهری خسته به شخص می‌دهد. در برخی افراد ناودان اشکی به دلیل ژنتیک، تیره به نظر می‌رسد اما چنین ظاهری می‌تواند نتیجه از دست دادن حجم گونه که در زیر ناودان اشکی قرار دارد نیز باشد. تزریق ژل به ناودان اشکی می‌توانند به بهبود این تیرگی کمک کند و ظاهر خسته‌ی شما را بهبود ببخشد.

ژل در لب به دلیل حرکات لب و افزایش جریان خون به این ناحیه سریع تر از مناطق دیگر از بین می رود، مخصوصاً اگر اولین باری است که تزریق کرده اید. 2 – اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل از فرم لب خود راضی نبودید می توانید به راحتی آن را از بین ببرید و به حالت اول بازگردید. 1 – هر پزشکی دقیقا مانند یک نقاش هنرمند روش و فرمولی دارد که از آن استفاده می کند .

این روش‌ زیبایی توسط اغلب متخصصان توصیه می‌شود و در لیفت و کاهش تیرگی زیر چشم نقش زیادی دارد. چنانچه به دنبال رفع سیاهی یا گودی زیر چشم خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم با متخصصین پوست مجرب مجموعه مشورت کنید. کلینیک فوق‌تخصصی خانه سفید با وجود داشتن پزشکان حرفه‌ای و باسابقه در زمینه زیبایی، همواره آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. تزریق ژل خط خنده یکی دیگر از خدمات زیبایی رایج در بین بانوان است که علاوه بر رفع خطوط و چروک، به پرشدن و حجم دهی صورت کمک می‌کند. تشخیص این موضوع که چه قسمت هایی از صورت شما به ژل نیاز دارد، بر عهده پزشک متخصص است.

تزریق ژل چگونه انجام می شود؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار