خرید انواع کیبورد کامپیوتر با قیمت مناسب بروزکالا

در صورتی که هیچ‌کدام از روش‌های گفته شده در این مقاله، نتوانستند مشکل غیر فعال شدن کیبورد شما را حل کنند، حتما در بخش نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت، پاسخگوی شما عزیزان باشیم. در صورتی که فقط کلیدهای عدد کیبورد غیر فعال شده‌اند، یک‌بار کلید “Num Lock” را فشار دهید؛ به احتمال بسیار زیاد، مشکل شما حل خواهد شد. آنتی ویروس‌های زیادی در اینترنت موجود هستند که می‌توانید بر حسب تمایل، هر کدام از آن‌ها را دانلود کرده و روی سیستم خود، نصب کنید.

گاهی چینش دکمه های کیبورد به هم می ریزد و حتی کیبورد از حرف پ پشتیبانی نمی کند. به هر حال به هر علتی که هست ما در ادامه روش هایی را برای حل مشکل تایپ نشدن پ را آموزش می دهیم که امیدواریم بتواند مشکل شما را حل کند. برخی از صفحه‌کلیدهای مدرن دارای دکمه‌هایی هستند که به شما امکان دسترسی سریع و یکباره به برنامه‌ها، فایل‌ها یا دستورات را می‌دهند. مدل‌های دیگر دارای کنترل‌های حجم صدا، چرخ‌های اسکرول، چرخ‌های زوم و ابزارهای دیگر هستند.

جایگاه علامت تشدید در کیبورد کامپیوتر و لپتاپ

را در بخش محصولات زومیت با کارشناسان زومیت و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. آیکون کیبوردی در قسمت پایین راست مانیتورتان ظاهر میشود که این نشان دهنده فعال شدن کیبورد مجازی کامپیوترتان میباشد. لاجیتکیکی از برندهای برتر و معروف کیبورد است که کیبوردهای گیمینگ بسیار تخصصی وارد بازار کرده‌است. کلیدهای این کیبورد در تست‌های مختلف عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دادند. به همین دلایل است که این صفحه کلید را به عنوان بالارده‌ترین کیبورد گیمینگ لاجیتک می‌شناسند.

  • با کلیک روی این کیبورد، کیبورد مجازی شما فعال میشود و میتوانید به سادگی آب خوردن با کلیک های موس متن طولانی خود را تایپ کنید.
  • سپس شما باید گزینه Show toch keyborad button را از بین گزینه های نمایش داده شده انتخاب کنید.
  • کیبوردها ازنظر کاربری به چهار نوع گیمینگ، استاندارد، ارگونومیک و نام‌پد تقسیم می‌شوند.
  • صفحه کلید تاشو یک چیزی بین دو نوع استاندارد و در اندازه لپ‌تاپ است.
  • نرم‌افزارهای صفحه کلید یا صفحه کلید در نمایشگر اغلب گونه‌ای از برنامه‌های رایانه‌ای هستند که تصویری از صفحه‌کلید را بر روی صفحه نمایش می‌دهند.
  • از نظر اتصالات هم برخی از کیبوردها به صورت Wirelessیا بی سیم تولید شده‌اند و از طریقBluetoothیا با گیرندهRF به کامپیوتر متصل می‌شوند.

کیبوردی که انتخاب می‌کنید باید طوری طراحی شده باشد که سلامت شما را به مخاطره نیندازد. یعنی باید طوری باشد که زمانی که دست شما راحت و ریلکس روی آن قرار می‌گیرد، بتوانید با انگشتتان به آسانی کلیدها را فشار دهید. چون اگر نوع طراحی کیبورد با ساختار بدنی شما سازگار نباشد با استفاده طولانی مدت دچار خستگی، درد عضلانی و عوارض بدنی خواهید شد. برای این منظور بهتر است کیبوردهایی با شیب و ارتفاع قابل تنظیم را انتخاب کنید. همچنین کیبوردهایی که لبه‌هایی برای قرار دادن مچ دست دارند، گزینه‌های مناسب‌تری هستند. البته این گزینه هم وجود دارد که سطح شیبدار را به طور جداگانه تهیه نمایید.

کیبورد مخصوص بازی گرین مدل GK703-RGB

کیبوردها کلیدهای Number (شماره) ، Letters(حروف) ، Symbols (علائم) ، arrow keys (کلید های نشانه) و… بعضی از انواع آن‌ها امکاناتی مانند صفحه کلید عددی، کنترل کننده Volume، دکمه‌ای برای خاموش یا Sleep کردن کامپیوتر و… از نظر اتصالات هم برخی از کیبوردها به صورت Wirelessیا بی سیم تولید شده‌اند و از طریقBluetoothیا با گیرندهRF به کامپیوتر متصل می‌شوند. نوع دیگر نیز کیبوردهایWiredیا سیمی هستند که با کابل USB(با کانکتور نوع A) مستقیماً به مادربورد وصل می‌شوند. کیبوردهای بسیار قدیمی نیز با کانکتور PS/2 به مادربورد متصل می‌شدند. هر چند که امروزه هم این نوع کیبوردها گاهاً مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از Command Prompt برای باز کردن کیبورد مجازی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار