طریقه باطل کردن دعا با ادرار چگونه است؟ آیا این کار صحت دارد؟

باطل کردن دعا از طریق ادرار یکی از روش های متداول است که برخی از مردم به آن عقیده دارند. این موضوع تیم آلامتو را بر آن داشت تا به بررسی پاسخ سوال طریقه باطل کردن دعا با ادرار چگونه است؟ آیا این کار صحت دارد؟ پرداخته و نتیجه را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. با ما همراه باشید.

طریقه باطل کردن دعا با ادرار چگونه است؟

برای باطل کردن سحر دعای زیر را بخوانید که بسیار مجرب می باشد.

باطل کردن سحر با ادرار یکی از راه هایی است که عموم مردم بر آن عقیده داشته و مبادرت به باطل نمودن سحر و طلسم با ادرار می نمایند. آنان بر این عقیده اند که یک قطره ادرار را در لیوان آبی ریخته و آن آب را به فرد مورد سحر و طلسم شده بخورانند. ولیکن همانطور که می دانید ادرار نجس بوده و خوردن آن نیز توصیه نمی گردد. از آن گذشته ادرار سموم بدن انسان است که از طریق مجاری ادراری از بدن خارج می گردد و خوردن آن به لحاظ علمی نیز ممنوع اعلام شده است. روش دیگری که برای باطل کردن دعا با ادرار انجام می شود ریختن چند قطره ادرار در چهار سوی خانه است که بسیاری از مردم بر این عقیده اند که با انجام این کار افراد آن خانه از سحر و جادو در امان مانده و اگر سحر و طلسمی در مورد ایشان صورت پذیرفته باشد باطل خواهد شد.

همچنین بخوانید: خواص دعای سیفی صغیر برای حاجت و دفع سحر

 سحر و جادو صحت دارد؟

“بِسمِ اللِه العظیم رَبِّ العَرشِ العَظیم إلاّ ذَهَبْتَ وَ انْقَرَضْتَ”


منبع: https://www.alamto.com/%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B9%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B1.html

سحر و جادو وجود داشته و در احادیث بسیاری به آن اشاره شده است همچنین در سوره بقره نیز خداوند می فرمایند: افرادی که در زندگی دیگران اقدام به سحر و طلسم می نمایند در آخرت از هیچ چیزی بهره مند نخواهند گشت.

باطل کردن دعا با ادرار

“وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّیاطِینُ عَلَی مُلْک سُلَیمَانَ وَمَا کفَرَ سُلَیمَانُ وَلَکنَّ الشَّیاطِینَ کفَرُواْ یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنزِلَ عَلَی الْمَلَکینِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا یعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّی یقُولاَ إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلاَ تَکفُرْ فَیتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا یفَرِّقُونَ بِهِ بَینَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُم بِضَآرِّینَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ الله وَیتَعَلَّمُونَ مَا یضُرُّهُمْ وَلاَ ینفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُواْ لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِی الآخِرَةِ مِنْ خَلاَقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْاْ بِهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ کانُواْ یعْلَمُونَ”

باطل کردن دعا با ادرار


دعای باطل کردن سحر قوی

باطل نمودن سحر بهتر است با توسل به خداوند حکیم و از طریق دعا، روایات و احادیثی که از طریق بزرگان دین در اختیار مردم قرار گرفته است صورت گیرد. چرا که ادرار و باطل کردن طلسم با ادرار خرافه ای بیش نبوده و نمی تواند صحت داشته باشد. در ادامه بهترین دعاها و اذکار برای باطل کردن سحر را برای شما همراهان عزیز تهیه و تنظیم نموده ایم.

همچنین نقل است از امام رضا (ع) که برای دفع سحر و شکستن طلسم دستان خود را مقابل صورت گرفته و ذکر آمده در ذیل را بخوانید:

“و [یهودیان] از آنچه شیاطین در زمان پادشاهی سلیمان [از علم سحر بر مردم می‌خواندند] پیروی کردند. و [سلیمان دست به سحر نیالود تا کافر شود، بنابراین] سلیمان کافر نشد، ولی شیاطین که به مردم سحر می آموختند، کافر شدند. و [نیز یهودیان] از آنچه بر دو فرشته هاروت و ماروت در شهر بابل نازل شد [پیروی کردند]، و حال آنکه آن دو فرشته به هیچ‌کس نمی‌آموختند مگر آنکه می‌گفتند: ما فقط مایه آزمایشیم [و علم سحر را برای مبارزه با ساحران و باطل کردن سحرشان به تو تعلیم می‌دهیم]، پس [با به کار گرفتن آن در مواردی که ممنوع و حرام است] کافر مشو. اما آنان از آن دو فرشته مطالبی [از سحر] می‌آموختند که با آن میان مرد و همسرش جدایی می‌انداختند؛ در حالی که آنان به وسیله آن سحر جز به اذن خدا قدرت آسیب رساندن به کسی را نداشتند؛ و همواره چیزی را می‌آموختند که به آنان آسیب می‌رسانید و سودی نمی‌بخشید؛ و یقیناً [یهود] می‌دانستند که هر کس خریدار سحر باشد، در آخرت هیچ بهره‌ای ندارد. و همانا بدچیزی است آنچه خود را به آن فروختند اگر معرفت می‌داشتند.”


باطل کردن سحر چگونه است؟

“ادْعُوا رَبَّکمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیهً إِنَّهُ لا یحِبُّ الْمُعْتَدِینَ وَ لا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلاحِها وَ ادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِین”

همچنین بخوانید: خواص سوره تکویر برای باطل سحر و رفع سنگینی

ذکر شکستن طلسم

“إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ.”