لوازم خانگی قهوه ساز بوش TKA8633 | سناپویان

لوازم خانگی قهوه ساز بوش TKA8633 | سناپویان

لوله های انتقال آب کیپ شده اند و پمپ آب قهوه ساز تحت فشار کار میکند. سیستم دم کن قهوه ساز، به خصوص پس از روشن کردن قهوه ساز هنوز خوب پیش گرم نشده است. وظیفه درایو اسپرسوس ساز، حرکت دادن مجموعه دم کن و هد قهوه ساز بوده تا پس از تهیه قهوه و کمپرس کردن تفاله قهوه، آن را داخل محفظه خاصی خالی کند. در قهوه سازهایی که در آن علاوه بر قهوه انواع لاته و کاپوچینو و موکا و … تهیه میشود از یک مخزن شیر و نیز اتصالات و شلنگ هایی استفاده شده که شی را به صورت کف شیر و داغ بر روی قهوه اسپری میکند.

المنت گرمایش آب کیبپ شده و اجاز رد شدن آب را از مسیر به راحتی نمی دهد.

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO420

یعنی اندازه فنجان به صورت جداگانه قابل تنظیم است، تا اطمینان حاصل شود که فنجان شما تا جایی که می خواهید پر می شود. در صورتی که ایراد از ترموستات باشد باید بررسی شود تا تنظیمات آن به هم ریخته یا ایراد دارد و نیازمند تعویض است. اما با این حال این نبوغ و پشتکار بوش بود که کمپانی را به سلامت از آن مسیر سخت نجات داد. دوما هر دوماه یکبار از شوینده های مخصوص قهوه ساز استفاده کنید تا دستگاه خطا ندهد. برای تولید قهوه میتوان از پودر قهوه یا دانه قهوه استفاده نمود، در صورتی که از دانه قهوه استفاده میگردد، وظیفه آسیاب یا گریندر است که قهوه را به صورت پودر نموده و برای تولید قهوه حاضر نماید. از کلیدهای فرمان برای انتخاب نوع قهوه، ورود به منو و سایر دستورات به اسپرسوساز استفاده می شود.

فناوری Sensoflow در این قهوه ساز حرارت یکسانی را برای دم کردن قهوه ایجاد می کند تا طعم اصلی قهوه خارج شود. این پیام بدین معناست که مخزن قهوه ساز خای از قهوه هست و میبایست آن را با قهوه پر کنید. اگر به هنگام دم کردن قهوه،آب از قهوه ساز چکه میکند و در سینی می ریزد. اگر کف شیر تولید نمی شود، نازل خروجی هوا مشکل دارد و در صورت نیاز میبایست تعویض گردد. پس از انتخاب نوع قهوه و تعداد کاپ ها، قهوه آماده شده از طریق نازل داخل فنجان ریخته میشود که تمیزی نازل از اهمیت بالایی برخوردار است.

  • در ضمن امکان مقایسه محصول مورد نظر شما با سایر قهوه ساز و اسپرسو ساز ها نیز به راحتی وجود دارد.
  • اما نکته ی بسیار مهم این است که قهوه ساز بوش بهترین و با کیفیت ترین قهوه را به شما تحویل خواهد داد.
  • این دستگاه توکار ۴۵۵ میلی‌متر ارتفاع، ۵۹۴ میلی‌متر عرض و ۲۰ کیلوگرم وزن دارد.
  • اگر آب داغ یا یخار از قهوه ساز بوش بیرون نمی آید، در درجه اوا نیاز به تعمیر دستگاه قهوه ساز اسپرسو نیست و میبایست در ابتدا موارد زیر را چک نمائید.
  • دیگر اسپرسو ساز تمام اتوماتیک برند بوش که می‌تواند گزینه مناسبی برای افراد قهوه‌دوست باشد TIS30129RW است.
  • اگر به هنگام دم کردن قهوه،آب از قهوه ساز چکه میکند و در سینی می ریزد.

با کمک برنامه CoffeeWorld Home Connect در مدل جدید قهوه سازها به راحتی هر سبک قهوه ای را برای خود با کیفیت عالی تهیه کنید. دستگاه مجهز به لیست پخش قهوه Home Connect است و می تواند از قهوه ها مراقبت کند اما یک قابلیت بسیار پیشرفته و عالی دیگر در دستگاه وجود دارد که بی نظیر است. شما با استفاده از سیستم Home Connect که روی دستگاه تلفن همراه شما نصب است، به قهوه ساز اجازه می دهید تا سفارشات شما را انجام دهد.

مخزن آب شفاف با دسته یکپارچه و قابلیت جدا شدن از دستگاه

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار