مبل شویی خدمات مبلشویی شستشوی مبل بوسیله دستگاه مکانیزه شرکت بزرگ کیان پاک | fanbaz

در مدل های قدیمی بخارشو کثیفی مبلمان روی پارچه تثبیت می شد. اما امروزه با تغییر تکنولوژی بخارشو ها عملکرد بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. اما همچنان کیفیت کار شستشوی مبل با دستگاه های مبلشویی نسبت به بخارشو برتری دارد. سرویسکار های خشکشویی و خدمات در منزل ادیب دارای فرم، رسیدها و آرم ماشین مخصوص و مزین به نام کارخانه قالیشویی ادیب ( تاسیس ۱۳۴۰ ) می فن باز باشد.

مبل شویی خدمات مبلشویی شستشوی مبل بوسیله دستگاه مکانیزه شرکت بزرگ کیان پاک | fanbaz

کثیف شدن مبل ها اتفاق ناخوشایندی است که ممکن است در هر خانه ای پیش بیاید. شاید بتوان با یک شامپو فرش و یک دستمال مبل را تا حدودی تمیز کرد. اما قطعا این عمل کافی نیست و پاکسازی مبل به طور کامل انجام نمی گیرد.

مزیت‌های مبلشویی تهران شرکت مهرگان

کل پروسۀ شستشو با دستگاه مبل شویی ۲ الی ۳ ساعت خواهد بود. پس سریعترین راه شستشو مبل استفاده از دستگاه مبل شویی است. این روش به نسبت روش‌های دیگر ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است و کیفیت بالایی دارد.

  • ذرات گرد و غبار، خرده‌های نان و خوراکی‌هایی که لابه لای شیارهای مبل جمع شده‌اند، لکه‌های نوشیدنی و سایر آلودگی‌ها سبب می‌شوند مبل نامرتب و کثیف به نظر برسد.
  • مهمترین فاکتور در این کار تخصص و تجربه کسی است که با دستگاه مبل شور کار میکند، تا بتواند مقدار قابل توجهی از آب را از روی مبل مکش کند، و مبل را تقریبا خشک به شما تحویل دهد.
  • مجهز بودن سرویسکار و داشتن مهارت و تعهد اخلاقی و فنی در محل از نکاتی است که شرکت ارائه دهنده خدمات برای کسب رضایت مشتریان انجام دهد.
  • اسپری وکیوم نیز نوعی از دستگاه های این حوزه است که حدفاصل زمانی بین تزریق شوینده و خشک کردن را کاهش داده است.

پس نگران نباشید کیفیت کار در گرو تخصص سرویسکار و نظارت شما دارد. تماشای تلویزیون، پذیرایی از مهمان و گذارندن اوقات فراغت و کاری در محیط از مهترین استفاده هایی است که ما از مبلمان می کنیم. البته ناگفته نماند که خانه هایی که دارای کودکان خردسال و سهل انگار هستند بیشتر نیاز به مبل شویی دارند. با استفاده از دستگاه مخصوص که دارای مکنده قوی می باشد، مایعات و آلودگی‌های مبلمان و مواد شوینده را از روی سطح مبل جمع آوری می کنند. با توجه به جنس و پارچه مبلمان، تعداد نشیمن، رویه کوبی مبل، نوع مبلمان (اسپرت یا سلطنتی و …) به صورت توافقی انجام می‌شود.

درباره شرکت مهرگان

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار