معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت | مارک مک کورمک | استودیو نوار

مجموعه کتاب‌های دامیز (For Dummies) شامل ده‌ها جلد کتاب در حوزه‌هایی بسیار متنوع است؛ از تکنولوژی، هنر، علم و روان‌شناسی گرفته تا مشاغل، کسب درآمد، سلامت، عادات و خانه‌داری. این مجموعه تلاش دارد تا هر رشته‌ی دشوار یا آسانی را به روشی قابل فهم برای همه ارائه کند. نویسندگان هرجلد از مجموعه‌ کتاب‌های دامیز، متخصصان آن حوزه‌ی خاص هستند که در قالب فصل‌های کتاب، تجربیات و رویکردهای خود به مسئله را در اختیار خوانندگان قرار داده‌اند.

مارک مک کورمک (1930 – 2003) به‌عنوان نویسنده و حقوقدانی آمریکایی، شهرت خود را مدیون فعالیت‌های تأثیرگذار و ابداعی‌اش در دنیای ورزش بود. او با بنیان‌گذاری کمپانی IMG تحولی در جهان ورزش ایجاد کرد و این حوزه را به بازاریابی نزدیک ساخت. این کمپانی، نماینده‌ی حقوقی تعداد زیادی از ورزشکاران در سرتاسر جهان است. «هاروارد چه چیزهایی را یاد نمی‌دهد» و «راه و چاه موفقیت» ازجمله کتاب‌های منتشرشده‌ی مارک مک کورمک هستند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت می‌شنویم

این توجیه که من وقت ندارم کارهایم را سروسامان ببخشم خنده‌دار است. چراکه دقیقاً همین بی‌نظمی علت تلف شدن وقت ما، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌هایی که در اختیار داریم است. مارک مک کورمک در خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت به شما مژده می‌دهد که با استفاده از ابزارها و شیوه‌‎هایی ساده برای برقرار کردن نظم در کارتان، به موفقیت‌های غیرقابل تصوری دست خواهید یافت.

از نظر مارک مک کورمک در صورت نبود یک سازمان‌دهی کامل و واقعی در هر کاری، خساراتی که بر شما و کارتان وارد می‌شود بسیار زیاد و قابل توجه خواهد بود. با گوش سپردن به خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت خواهیم آموخت که منظم بودن شامل چه ویژگی‌هایی می‌شود و شامل چه خصلت‌هایی نمی‌شود.

این مجموعه به حفظ کیفیت و استانداردهای لازم برای کتاب‌های خود متعهد است و استفاده از به‌روزترین ابزارها برای ارائه‌ی کتاب‌ها را وظیفه‌ی خود می‌داند. امتیاز چاپ و نشر مجموعه کتاب‌های دامیز در ایران با انتشارات آوند دانش است. این انتشارات تابه‌حال مجلدهای متعددی از این مجموعه را منتشر کرده که بعضی از آن‌ها از این قرارند: «تناسب اندام»، «فیلمسازی»، «اصول ارتباطات»، «ابرغذاها» و «مذاکره».

خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت برای کسانی که می‌خواهند مهارت‌های لازم برای داشتن برنامه‌ریزی در زندگی و کارهایشان را بیاموزند مناسب است. گوش سپردن به این کتاب صوتی به مخاطبان کتاب‌های حوزه‌ی خودیاری و موفقیت توصیه می‌شود.

با مارک مک کورمک بیشتر آشنا شویم

هر شخصی قادر است با ساده‌ترین ابزارهای ممکن و در دسترس، به زندگی و کارهای خود سروسامان ببخشد و نظم را بر همه‌ی امور خود حاکم کند. مارک مک کورمک (Mark H. McCormack) در خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت، با این اعتقاد خود، راه را بر هر بهانه‌ای برای توجیه بی‌‎نظمی می‌بندد. این کتاب در واقع بخشی از کتاب راه و چاه موفقیت (Getting Results For Dummies) است.

معرفی خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت

مردم فکر می‌کنند گلف‌باز، تنیس‌باز یا مربی ماهری هستند. حال‌آنکه در حقیقت با هر حسابی، بازیکن متوسط یا حتی زیر متوسطی هستند. همان اصل در مورد نظم و سازمان‌یافتگی قابل تعمیم است. هرکس فکر می‌کند منظم است. چون نقطه‌ی مقابلش بی‌نظمی و بی‌حاصلی است و هیچ‌کس حاضر نیست به این موضوع تن دهد. حواستان به تعداد دفعاتی باشد که سر قراری دیر رفته‌اید یا کاری را سر موعد مقرر انجام نداده‌اید و سپس علت این تأخیرها را روی کاغذ بیاورید. ضمناً فهرست اقلامی را که در طول یک ماه گذشته جابه‌جا کرده‌اید بنویسید. هر دو فهرست را کنار بگذارید. چند هفته بعد دوباره به آن‌ها رجوع و سعی کنید با بی‌طرفی ارزیابی کنید که با خودتان صادق بوده‌اید یا خیر. کمی انصاف می‌تواند چشمان شما را روی ضعف‌های سازمان‌یافته‌تان باز کند.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B8%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA/book/77723

کمبود پول و محدودیت منابع مالی خیلی از اوقات صرفاً بهانه‌ای است که برای باقی ماندن در شرایط آکنده از بی‌نظمی می‌آوریم. مارک مک کورمک در خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت، تلاش می‌کند تا نشان دهد که برقرار کردن نظم در زندگی و روال کاری، از مهم‌ترین اولویت‌های ممکن است و عدم انجام آن هیچ بهانه‌ای را برنمی‌تابد. نظم و مدیریت زمان از عواملی هستند که تلاش‌های ما را جهت داده و به موفقیت بدل خواهند ساخت.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت

خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت را نشر صوتی نوار با صدای سحر بیرانوند و بر اساس ترجمه‌ی سعید خاموش منتشر کرده. نسخه‌ی متنی این کتاب را انتشارات آوند دانش به چاپ رسانده است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های دامیز