معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی | راس هنبری | استودیو نوار

این ایمیل‌ها به مخاطبان و مشتریانی که در فهرست ایمیل شما هستند، پیشنهادی می‌دهد. این پیشنهاد ممکن است یکی از این موارد باشد: محتوای پروموشن، پیشنهاد خاصه مثل یک کاغذ سفید یا وبینار، معرفی برند، عرضه‌ی محصول، اعلام مناسبت‌ها، پیشنهادهای آزمایشی و غیره. ایمیل پروموشن از رایج‌ترین ایمیل‌های بازاریابی‌ست و این اصلاً عجیب نیست. چون شصت‌وشش درصد از مشتریان در نتیجه‌ی دریافت ایمیلِ پیام بازاریابی خرید می‌کنند، ما از عملکرد این نوع ایمیل‌ها مطمئن شده‌ایم. ایمیل‌های پروموشن ارزشی ارائه کرده و به فرایند فروش کمک می‌کند. این ایمیل‌ها برای ایجاد مخاطب، ماندگاری، وفاداری، جذابیت، پرورش، فروش و خریدهای گران‌تر است. مشکل اینجاست که خیلی از شرکت‌ها برای بازاریابی ایمیلی، فقط از این‌ها استفاده می‌کنند. بنابراین فرصت‌های برقراری ارتباط با مشتری را که بسیار تأثیرگذار است از دست می‌دهند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

برای مثال راس هنبری و رایان دیس ایمیل‌های واکنشی را به این شکل معرفی می‌کنند: «این نوع ایمیل در واکنش به کاری که مشتری در خصوص برندتان انجام داده است، ارسال می‌شود. این ایمیل‌ها می‌تواند شامل تأیید سفارش، فاکتور، کد تخفیف، اعلان ارسال، تأیید ایجاد حساب کاربری، فایل بلیت‌های خریداری‌شده، یاداور رمز عبور و تأیید انصراف از دنبال کردن باشد.» درواقع در ایمیل‌های واکنشی شما با موقعیت خاص‌تر و مناسب‌تری روبه‌رو هستید. در این ایمیل‌ها شما می‌توانید مشتریانی که پیش از این، به هر دلیلی مجذوب تبلیغات، شرکت و برند شما شده‌اند را به انتخابشان مطمئن‌تر کنید. طبق بررسی‌های انجام‌گرفته، مشخص شده است که ایمیل‌های واکنشی در مقایسه با سایر ایمیل‌ها از جذابیت بیشتری برخوردار هستند؛ چراکه در این مرحله با ارسال چنین واکنش‌هایی برای مشتریان، می‌توانید برند خود را در ذهن آن‌ها تبدیل به هویتی منحصربه‌فرد کنید.

«رمز موفقیت بازاریابی ایمیلی، ارسال به‌موقع ایمیل مناسب است.» راس هنبری (Russ Henneberry) و رایان دیس (Ryan Deiss) در خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی به ارائه‌ی چنین اصول و تکنیک‌هایی جهت بازاریابی موفق ایمیلی و اینترنتی می‌پردازند. این خلاصه کتاب صوتی، در واقع بخشی از کتاب بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing For Dummies) است. در ابتدای خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی، راس هنبری و رایان دیس، دسته‌بندی منسجم و دقیقی از انواع ایمیل‌های تبلیغاتی و بازاریابی را در اختیار مخاطبان می‌گذارند. آن‌ها از انواع مختلف ایمیل‌های پروموشن، رابطه‌ای، واکنشی، اجتماعی، اتوماتیک و… نام می‌برند و در هر بخش از کتاب به معرفی یکی از آن‌ها، نحوه‌ی استفاده، ویژگی‌ها، مزایا و معایبشان می‌پردازند.

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C/book/80019

ایمیل‌های پروموشن:

61 دقیقه

بازاریابی ایمیلی

مشخصات کتاب صوتی

معرفی خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی

خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی برای مدیران و کارمندان شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف و خصوصاً شاغلان بخش‌های تبلیغات و بازاریابی مناسب است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی می‌شنویم

مجموعه کتاب‌های دامیز (For Dummies) شامل ده‌ها جلد کتاب در حوزه‌هایی بسیار متنوع است؛ از تکنولوژی، هنر، علم و روان‌شناسی گرفته تا مشاغل، کسب درآمد، سلامت، عادات و خانه‌داری. این مجموعه تلاش دارد تا هر رشته‌ی دشوار یا آسانی را به روشی قابل‌فهم برای همه ارائه کند. نویسندگان هرجلد از مجموعه‌ کتاب‌های دامیز، متخصصان آن حوزه‌ی خاص هستند که در قالب فصل‌های کتاب، تجربیات و رویکردهای خود به مسئله را در اختیار خوانندگان قرار داده‌اند.

چطور ایمیل‌هایی تنظیم کنیم که مشتریان و مخاطبان موردنظرمان را جلب و آن‌ها را مجاب کند که برای دفعات بعدی نیز به ما مراجعه کنند؟ خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی، به قلم راس هنبری و رایان دیس، تکنیک‌های لازم برای رسیدن به چنین هدفی را در اختیار ما قرار می‌دهند.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی

هدف راس هنبری و رایان دیس در این کتاب، آموزش مخاطبان برای نوشتن، طراحی و ارسال ایمیل‌هایی تأثیرگذار و مشتری‌پسند است. دلیل تأکید آن‌ها بر تبلیغات به وسیله‌ی ایمیل، کاربرد فراوان این فضا در کشور آمریکاست؛ اما شما می‌توانید تکنیک‌های مطرح‌شده توسط آن‌ها را در هر پلتفرم و فضای دیگری نیز به کار ببرید. خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی را نشر صوتی استودیو نوار با صدای سحر بیرانوند و براساس ترجمه‌ی سینا عمرانلو منتشر کرده و نسخه‌ی متنی آن را انتشارات آوند دانش به چاپ رسانده است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های دامیز

این مجموعه به حفظ کیفیت و استانداردهای لازم برای کتاب‌های خود متعهد است و استفاده از به‌روزترین ابزارها برای ارائه‌ی کتاب‌ها را وظیفه‌ی خود می‌داند. امتیاز چاپ و نشر مجموعه کتاب‌های دامیز در ایران با انتشارات آوند دانش است. این انتشارات تابه‌حال جلدهای متعددی از این مجموعه را منتشر کرده که بعضی از آن‌ها به این ترتیب هستند: «تناسب اندام»، «اصول ارتباطات»، «ابرغذاها» و «ساخت ربات».

خلاصه کتاب صوتی بازاریابی ایمیلی برای چه کسانی مناسب است؟