معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید | ناپلئون هیل | آوانامه

دو نوع دانش وجود دارد: یکی دانش عمومی و دیگری دانش تخصصی‌ست. دانش عمومی هرچقدر هم از نظر کمیت و تنوع زیاد باشد، در انباشت پول کاربرد چندانی ندارد. تمرکز آموزش و پرورش در مدرسه و دانشگاه بر ارائه‌ی دانش عمومی به دانشجویان است. دانش عمومی مفید است، اما تأثیری در جذب یا انباشت ثروت در زندگی شما ندارد. اگر می‌خواهید پول به دست آورید باید دانش تخصصی داشته باشید. افرادی که دانش عمومی دارند، رده‌های پایین سلسله‌مراتب تجارت را اشغال می‌کنند. در حالی که متخصصان برای پر کردن جایگاه‌های مدیریت عالی در نظر گرفته می‌شوند. فردی که دامنه‌ی دانش عمومی گسترده‌ای دارد، شاید بتواند با بهینه‌سازی بقای خود از پس زندگی بر بیاید، اما نمی‌تواند با متخصصان رقابت کند. دانش، قدرت بالقوه‌ای‌ست که در جذب پول به شما کمک نمی‌کند. برای جذب پول، باید دانش تخصصی داشته باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید، اثر پرفروش و تأثیرگذار ناپلئون هیل، راهنمایی‌ست برای رسیدن به موفقیت و ثروت. این کتاب حاصل بیش از بیست سال تحقیق و پژوهش بر روی افراد موفق و ثروتمند و شیوه‌های کسب ثروت است. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، اثری کلاسیک در ژانر توسعه‌ی فردی و خودسازی به‌شمار می‌رود و میلیون‌ها نسخه از آن به‌فروش رفته است.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

من کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را در سال‌های دبیرستان خواندم و این کتاب دید متفاوتی به من داد و باعث شد باور کنم هر آنچه می‌خواهم را می‌توانم به دست بیاورم. (ساموئل تروت کاتی، کارآفرین و رستوران‌دار آمریکایی)

خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید برای چه کسانی مناسب است؟

ناپلئون هیل مانند بسیاری از دیگر نویسندگان حوزه‌ی توسعه‌ی فردی، به اهمیت ضمیر ناخودآگاه اشاره می‌کند و از ما می‌خواهد با کسب تصور و تصویری دقیق از اهداف زندگی‌مان، از این نیروی لایتناهی موجود در روان‌مان استفاده کنیم. از نظر او، هیچ چیز به اندازه‌ی تخیل و در کنار آن برنامه‌ریزی دقیق نمی‌تواند شما را به سوی موفقیت و ثروت براند.

اگر به کتاب‌های حوزه‌ی موفقیت علاقه‌مندید و می‌خواهید هرچه زودتر ثروتمند شوید، شنیدن کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید می‌شنویم

من این کتاب را هر دو یا سه سال می‌خوانم تا بتوانم نیرویم را دوباره به دست بیاورم. (دیموند جان، تاجر و سرمایه‌گذار آمریکایی)

 • قیمت نسخه صوتی


 • منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF/book/79032

  معرفی خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

  این نویسنده به اهمیت دانش تخصصی و صحبت کردن با خود نیز اشاره می‌کند و توصیه‌ها و راهنمایی‌های عملی‌ای برای رسیدن به موفقیت و ثروت را در برابر شما می‌گذارد. این کتاب توسط انتشارات مات (با ترجمه‌ی شایسته دستخط گشنی) منتشر شده است و نسخه‌ی صوتی آن را نشر صوتی آوانامه به گویندگی مهبد قناعت پیشه تهیه کرده است.

  نکوداشت‌های خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

  • کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، بهترین کتابی است که تاکنون در مورد موفقیت نوشته شده است. این کتاب باعث شد من از هیچ، تبدیل به یک میلیونر شوم. (برایان تریسی، نویسنده‌ی مشهور و پرفروش آمریکایی)

  • شاید بتوان گفت مهم‌ترین درسی که ناپلئون هیل در این خلاصه کتاب صوتی به آن می‌پردازد، لزوم داشتن یک ذهنیت و نگرش مثبت به جهان و زندگی‌ست. از نظر او، بدون داشتن چنین نگرشی و بدون داشتن ایمان به خود و به جهان، نمی‌توان به موفقیت و ثروت دست پیدا کرد.

   ناپلئون هیل (Napoleon Hill)، پیش از نوشتن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)، کتابی هشت جلدی به نام «قانون موفقیت» نوشته بود که حاصل مطالعات او بر روی افراد ثروتمند و موفق زمان خودش بود. ناپلئون هیل تحقیقات خود در باب اصول و قوانین رسیدن به موفقیت را ادامه داد و توانست 13 گام و درسِ اساسی برای موفق شدن در تمامی جنبه‌های زندگی بیابد. خلاصه کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید، این 13 درس را به‌شکلی ساده و شفاف به شما ارائه می‌دهد.

   کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، ایده‌ها، تعاریف و توضیحاتی را در خود دارد که شما را به پاسخ می‌رسانند. (جفری گیتومر، نویسنده)