معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی تصمیم گیری | تاد دوت | شادن پژواک

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%85%DB%8C%D9%85-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C/book/79465

سؤال بعدی اینه: این مشکل چقدر مهمه؟ می‌خوام بهتون یه راه ساده برای فکر کردن درباره‌ی اینکه این یه تصمیم دیگه است یا نه یا اینکه یه تصمیم مهم استراتژیک هست یا نه بدم. ازتون می‌خوام راجع به 20-80 فکر کنین. اگه تمام دوره‌های من رو دیده باشین حتماً می‌دونین که من خیلی راجع به قانون 20-80 حرف زدم. این یه کاربرد دقیق و عالیِ این قانونه. ایده‌اش خیلی ساده است. بعضی چیزا مهم‌تر از چیزای دیگه‌ان و یکی از کلیدای موفقیت اولویت‌بندی بر اساس اهمیت وظیفه، پروژه یا شخصیه که باهاش روبرو می‌شین. حالا در مفهوم تصمیم‌گیری درباره‌ی 20-80 اینجوری فکر کنین: 80 درصد زمان، تصمیم‌هایی هستن که باید بگیرین چون اون‌ها بخشی از شغل‌تون هستن. اونا بی‌اهمیت نیستن ولی به صورت استراتژیک مهم نیستن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

اگر در تصمیم‌گیری‌های خود مشکل دارید و نمی‌توانید به درستی تصمیم بگیرید، شنیدن این خلاصه کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی تصمیم گیری می‌شنویم

اولین قدمی که تاد دوت در این خلاصه کتاب صوتی به آن می‌پردازد، معرفی کردن دقیق و صحیح مسئله و همینطور شناختن محدودیت‌های زمانی و میزان اضطراری بودن تصمیم‌گیری‌هاست. او در ادامه به اهمیت جمع‌آوری اطلاعات اساسی می‌پردازد و از شما می‌خواهید با به‌کارگیری قانون 80-20، میزانی استراتژیک یا مهم بودن تصمیمات را ارزیابی کنید.

تاد دوت در خلاصه کتاب صوتی تصمیم گیری، به شما اصولی را می‌آموزد که به کمک‌شان می‌توانید در موقعیت‌های کاری و شغلی تصمیمات درست را بگیرید. با پیروی از راهنمایی‌ها و توصیه‌های تاد دوت در این خلاصه کتاب صوتی، قادر خواهید شد تصمیمات هوشمندانه و دقیقی بگیرید که کسب‌وکارتان را رونق دهد و شما را به خواسته‌های‌تان نزدیک‌تر کند.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی تصمیم گیری

هیچ حوزه‌ی کاری و شغلی‌ای وجود ندارد که در آن به مهارت تصمیم‌گیری نیازی وجود نداشته باشد. توانایی اتخاذ تصمیم‌های درست، هوشمندانه و دقیق، می‌تواند به‌تنهایی منجر به این شود که شما در وظایف خود موفق شوید و حتی بتوانید از اختلاف‌نظر‌های بین همکاران یا زیردستان خود نیز جلوگیری کنید. تاد دوت (Todd Dewett) در خلاصه کتاب صوتی تصمیم گیری (Making Quick Decisions) به شما آموزش می‌دهد چطور می‌توانید با برداشتن قدم‌های ساده و کوچکی تصمیمات بهتر و قوی‌تری را در حرفه‌ی خود بگیرید و با این کار پیشرفت بیشتری داشته باشید.

خلاصه کتاب صوتی تصمیم گیری، توسط گروهی از مترجمان ترجمه شده و نسخه‌ی صوتی آن را نشر صوتی شادن پژواک به گویندگی محسن زرآبادی پور تهیه کرده است.

خلاصه کتاب صوتی تصمیم گیری برای چه کسانی مناسب است؟