معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی تفکر درست | ناپلئون هیل | رادیو مثبت

شنیدن این کتاب را به همه‌ی افرادی که می‌خواهند با روش توسعه‌ی فردی در مسیر رسیدن به اهداف خود موفق‌تر عمل کنند، توصیه می‌کنیم.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم

در زندگی هر فرد حقایق مهمی نهفته است که تنها ذهن‌های آماده و متمرکز می‌توانند از آن‌ها باخبر شوند و برای رقم زدن لحظاتی بهتر در زندگی خود درباره‌ی این حقایق بیندیشند. درک این حقایق سبب می‌شود در شرایط بحرانی یا مواقعی که دچار تردید و سرگردانی می‌شوید، به کمک آگاهی عمیق و درست اندیشیدن بهترین تصمیم را برای زندگی خود بگیرید.

گفتنی‌ست خلاصه کتاب صوتی تفکر درست از سوی نشر صوتی رادیو مثبت منتشر شده و گویندگی آن برعهده‌ی بابک مینایی بوده است.

خلاصه کتاب صوتی تفکر درست مناسب چه کسانی است؟

خلاصه کتاب صوتی تفکر درست برگرفته از یکی از فصل‌های سیزده‌گانه‌ی کتاب عادت‌های موفقیت (Success Habits) این نویسنده است که محتوای آن براساس سخنرانی‌ها و گفت‌وگوهای رسانه‌ای او شکل گرفته.

ناپلئون هیل، متولد 1883، نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی‌ست. او از پیشگامان ژانر موفقیت شخصی محسوب می‌شود و کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» از معروف‌ترین آثار او در این حوزه است. «شاه کلید ثروت»، «شما می‌توانید معجزه‌ی زندگی خود باشید» و «قانون موفقیت» برخی از دیگر آثار این نویسنده هستند.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D9%81%DA%A9%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA/book/76461

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در خلاصه کتاب صوتی تفکر درست از شاهراهی مهم سخن می‌گوید که شما را به نقطه‌ی امن زندگی‌تان می‌رساند. این شاهراه در حقیقت منطق و قدرت تفکر شماست که می‌تواند شما را از مسیر سرگردانی و تردید به راه روشن موفقیت هدایت کند.

در مجموع تفکر صحیح یکی از مهم‌ترین مسائل به هنگام تصمیم‌گیری است که کمک می‌کند مسائل مهم و غیر مهم را از هم تشخیص دهید و اهداف اصلی و فرعی زندگی خود را بهتر تعیین نمایید. نکته‌ی جالب توجه این است که پس از تشخیص اهداف مهم زندگی‌تان می‌توانید آن‌ها را به عادت‌های بلندمدت خود تبدیل کنید.

ناپلئون هیل در خلاصه کتاب صوتی تفکر درست راه و رسم تفکر صحیح را به شما آموزش می‌دهد. از نظر او داشتن تفکر منطقی یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت است که ما را در تصمیم‌گیری صحیح در شرایط مختلف زندگی یاری می‌رساند. این کتاب صوتی به شما یادآوری می‌کند قدرت اندیشیدن را به عنوان یک ابزار مهم در تشخیص اهداف خود جدی بگیرید.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی تفکر درست

معرفی خلاصه کتاب صوتی تفکر درست

شاید از خود بپرسید چطور می‌توان اهداف مهم را از اهداف غیر مهم تشخیص داد؟ ناپلئون هیل معتقد است حقایق مهم زندگی هر فرد فایده‌های مشخصی دارند و به‌مرور شما را به سمت اهداف کوچک و بزرگ زندگی‌تان هدایت می‌کنند. البته در این مسیر موضوعات بی‌اهمیتی هم هستند که اگر مایلید به اهداف اصلی خودتان برسید باید بتوانید آن‌ها را رها کنید تا انرژی و وقتتان بیهوده هدر نرود.

مسئله‌ی دیگر یادگیری نحوه‌ی درست اندیشیدن است که در این کتاب قرار است آن را بیاموزید. این شیوه به شما کمک می‌کند هر موضوعی را که برایتان سوال‌برانگیز است به چالش بکشید و برای سوالات خود به دنبال پاسخ‌های منطقی قانع‌کننده بگردید. آن‌وقت خواهید دید بعد از مدتی جایگاه تفکر انتقادی در زندگی تثبیت می‌شود و دیگر به راحتی زیر بار هر حقیقت تردیدبرانگیزی نمی‌روید.

این کتاب با مثال‌ها و توضیحات دقیقی همراه شده که پیشنهاد می‌کنیم برای درک بهتر آن راهکارهای ناپلئون هیل را در برنامه‌ی روزانه‌ی خود عملی کنید و نتیجه را با آن‌چه مطلوب است، مقایسه نمایید تا ارزیابی بهتری نسبت به عملکرد خود پیدا کنید.