معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو | الیزابت کونکه | استودیو نوار

اگر در حوزه‌ی ارتباطات اجتماعی با دیگران نیاز به بهبود و پیشرفت را در خود احساس می‌کنید، شنیدن خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو را از دست ندهید.

با الیزابت کونکه بیشتر آشنا شویم

مطالب این اثر از فصل ششم کتاب اصول ارتباط از راه دور (Communication Skills For Dummies) که در ایران با عناوین دیگری همچون «تقویت مهارت‌های ارتباطی For Dummies» و «مهارت‌های ارتباطی برای مبتدیان» ترجمه شده، استخراج گردیده است و الیزابت کونکه می‌کوشد در آن شما را به هرآنچه برای پیش بردن یک مکالمه‌ی صریح و رودررو احتیاج دارید، مجهز کند.

شما از آن دسته از افرادی هستید که گفت‌وگوی رودررو را به مکالمات غیرحضوری ترجیح می‌دهند؟‌ اگر پای بحثی مهم در میان باشد، ترجیح می‌دهید مکالمه درباره‌ی آن را پشت خطوط تلفن و یا کیبورد تلفن همراهتان پیش ببرید، یا رویارو با طرف مقابلتان؟ فکر می‌کنید کدام‌یک برای شما دشوارتر است؟ الیزابت کونکه (elizabeth kuhnke) در خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو نکاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد که کیفیت گفت‌وگوهای حضوری و مستقیم خود را بهبود ببخشید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D9%87-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%B1%D8%B1%D9%88/book/73996ترجمه‌ی این اثر را حسین سلیمانی بر عهده داشته و تهیه و انتشار نسخه‌ی صوتی آن به همت نشر صوتی استودیو نوار و انتشارات آوند دانش انجام شده است. خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت‌وگوی رودررو را با صدای محسن حکیم معانی می‌شنوید.

خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو برای چه کسانی مناسب است؟

راهنمایی: برای نیرو بخشیدن به پایین‌تنه، یک جریان انرژی را تصور کنید که از طریق ران‌ها، ساق‌ها و پنجه‌ی پا به پایین پخش می‌شود و تا زمین زیر پایتان می‌رسد. درست شبیه ریشه‌ی اصلی یک درخت بلوط.

فهرست مطالب کتاب صوتی

تفاوتی نمی‌کند که گفت‌وگوی شما از چه میزان اهمیتی برخوردار باشد؛ در اتاق رئیس حین جلسه‌ای استراتژیک رقم بخورد و یا در خانه با کودکی که شما را عاصی کرده است. توصیه‌های این کتاب در هر صورت به کار شما خواهند آمد. اگر گمان می‌کنید در آغاز کردن، پیش بردن و به سرانجام رساندن یک گفت‌وگوی سالم و سازنده فردی خبره و ماهر هستید، با توصیه‌های الیزابت کونکه در این خلاصه کتاب صوتی می‌توانید مهارت‌های خود را بهبود ببخشید. و در صورتی که احساس می‌کنید در این مسیر تازه‌کار هستید، هیچ جای نگرانی نیست. توصیه‌های ده‌گانه‌ی این کتاب از شما فردی توانمند خواهند ساخت.

۱۵ دقیقه

ده نکته‌ی اساسی برای گفت‌وگوی رودررو

مشخصات کتاب صوتی

گفت‌وگوی حضوری و رودررو برای شما دشوار است؟ لازم نیست نگران باشید. الیزابت کونکه در خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو توصیه‌های کاربردی و آموزنده‌ای را در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو

الیزابت کونکه یک کارشناس متخصص و همچنین نویسنده کتاب‌های پرفروش در حوزه ارتباطات و رفتارهای غیرکلامی است. او همچنین یک مربی اجرایی است که در حیطه‌ی تأثیر نفوذ شخصی فعالیت می‌کند. الیزابت با رهبران بلندپایه و ستارگان مشهور در سازمان‌های مختلف جهانی همکاری و به آن‌ها کمک کرده که خود را در بهترین حالت شخصی، بااعتماد‌به‌نفس و متعهد نشان دهند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی ده نکته‌ اساسی برای گفت و گوی رودررو می‌شنویم

هر روز مردم شما را براساس صدایتان قضاوت می‌کنند. صدای کسل‌کننده و بی‌روح، نشان‌دهنده‌ی یک ذهن کسل‌کننده و بی‌روح است. از آنجا که صدای شما سازوکاری است که شخصیتتان را نشان می‌دهد و بر دیگران تأثیر می‌گذارد، لازم است به آن انرژی و قاطعیت ببخشید. هنگام برقراری ارتباط، ایستادن با پاهای قرص، حالتی که عضله‌هایتان محکم و استوارند و شل نیستند و یک بالاتنه‌ی آزاد، به شما قدرت و آزادی می‌دهد. به عکس‌های خوانندگان حین آواز خواندن نگاه کنید تا منظورم را متوجه شوید. اگر خواننده برای انرژی بخشیدن به صدایش فقط به گردن و گلویش تکیه کند، هرگز نمی‌تواند چنین صدایی خلق کند. در عوض به منبع واقعی قدرت رجوع می‌کند:‌ پاهای محکم و بالاتنه‌ی شل و آزاد.