معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی سئو: (بهینه سازی موتور جستجو) و بازاریابی آن در یک هفته | نیک اسمیت | انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی

نیک اسمیت (Nick Smith) مدیر عامل شرکت Closeup Media و متخصص در بازاریابی آنلاین است. او سابقه‌ای درخشان در این حوزه دارد و تا به امروز به صدها شرکت بزرگ و کوچک کمک کرده تا به اهداف خود برسند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی سئو: (بهینه سازی موتور جستجو) و بازاریابی آن در یک هفته می‌شنویم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87/book/69197

رتبه‌ی صفحه یا پیج رنک چیست؟ هرچه PR، رتبه‌ی یک صفحه بالاتر باشد گوگل با اعتماد بیشتری با آن برخورد می‌کند. پس اگر از یک صفحه‌ی تارنما با رتبه‌ی صفحه‌ی بالا به صفحه‌ی تارنمای شما لینک برقرار شود مقداری از آن PR به صفحه‌ی وب شما خواهد رسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۷ دقیقه

جمعه: مقدمه‌ای بر موتورهای جستجو و سئو

مشخصات کتاب صوتی

البته قرار گرفتن در بالاترین رتبه‌ی جستجو تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله واژگان کلیدی، تعداد تیترهای متفاوت و پراکندگی آ‌ن‌ها، استفاده از تصاویر و کپی نبودن محتوا قرار دارد که احتمال معرفی شما به کاربران را تعیین می‌کنند. خوشبختانه این موارد قابل دگرگونی هستند و امروزه اصولی برای این کار خلق شده که آن را اختصاراً سئو می‌نامند. SEO یا Search Engine Optimization، به معنای ارتقای کیفیت محتوایی است که با کاربران به اشتراک می‌گذارید و اجرای صحیح آن می‌تواند کسب‌وکارتان را از فرش به عرش برساند!

۱۱ دقیقه

دوشنبه: بهینه‌سازی خارج صفحه

معرفی خلاصه کتاب صوتی سئو: (بهینه سازی موتور جستجو) و بازاریابی آن در یک هفته

۸ دقیقه

سه‌شنبه: هدایت ترافیک اینترنتی به تارنمای شما

افرادی که در عصر حاضر زندگی می‌کنند، در قضاوت‌های خود بیشتر از هر چیز به فضای مجازی تکیه دارند. به عنوان مثال، با شنیدن اسم یک آرایشگر، موسسه، گروه آموزشی یا کاری و حتی غذایی جدید سریعاً نام آن را در اینترنت جستجو می‌کنند. با پایان یافتن این فرایند – که کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد- فرد دنیایی از یافته‌ها را مقابل خود می‌بیند. در میان این لیست بلندبالا، آن‌هایی صدرنشین می‌شوند که رتبه‌ی بهتری از نظر گوگل (یا سایر موتورهای جستجو) داشته باشند و در نتیجه شانس بیشتری برای مشاهده توسط کاربر به دست می‌آورند.

خلاصه کتاب صوتی سئو: (بهینه سازی موتور جستجو) و بازاریابی آن در یک هفته راهنمایی ساده و آسان برای تسلط بر اصول سئو است. نیک اسمیت در هفت فصل همه‌ی آنچه حقیقتاً به آن نیاز دارید را به شما آموزش می‌دهد تا با اصلاحات رایج این حوزه آشنا شوید، تأثیر تغییرات کوچک بر افزایش جایگاه در موتور جستجو را ببینید و در نهایت با معرفی خودتان به دنیا، آینده‌ای درخشان برای کسب‌وکارتان رقم بزنید.

با نیک اسمیت بیشتر آشنا شویم

۱۰ دقیقه

پنج‌شنبه: مونیتور و مدیریت پیشرفتتان

خلاصه کتاب صوتی سئو: (بهینه سازی موتور جستجو) و بازاریابی آن در یک هفته مجموعه‌ای از درس‌های ضروری برای ارتقای موقعیت وب‌سایت‌تان در دنیای آنلاین را عرضه می‌کند. این اثر نوشته‌ی نیک اسمیت و یکی از عملی‌ترین راهنمایی‌هایی است که در زمینه‌ی سئو تالیف شده و دانشی کاربردی دراختیارتان قرار می‌دهد.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی سئو: (بهینه سازی موتور جستجو) و بازاریابی آن در یک هفته

۱۲ دقیقه

چهارشنبه: ترافیک پرداخت به‌ازای هر کلیک

بک‌لینک‌ها، لینک‌هایی از صفحه‌ی دیگران به صفحه‌ای در تارنمای شما هستند. معمولاً آن‌ها با متن آبی رنگ و خطی زیرشان نشان داده می‌شوند. تصاویر را نیز می‌توان فرالینک کرد تا شما را با یک کلیک به صفحه‌ی دیگری ببرند. وقتی صحبت از سئو باشد، بک‌لینک‌ها اهمیت پیدا می‌کنند زیرا آن‌ها در مرکز چگونگی تشخیص گوگل برای تصمیم‌گیری پیرامون رتبه‌ی یک صفحه وب در جستجوی کلیدواژه‌های مرتبط قرار دارند.

۱۸ دقیقه

یکشنبه: بهینه‌سازی برصفحه

اثری کاربردی برای مدیران و رهبرانی که می‌خواهند در حرفه‌ی خود موفق‌ترین باشند! بر کسی پوشیده نیست که هر کسب‌وکاری برای محکم کردن جایگاه خود در میدان رقابت باید توجه‌ای ویژه به بازاریابی داشته باشد. چسباندن آگهی در محله‌های مسکونی یا تماس تلفنی نمونه‌ای از تلاش‌های مدیران برای تبلیغ هستند، اما این روش‌ها در عصر اینترنت تا چه حد سودمندند؟ برای بررسی موضوع با نیک اسمیت در خلاصه کتاب صوتی سئو: (بهینه سازی موتور جستجو) و بازاریابی آن در یک هفته (Successful SEO and Search Marketing in a Week) همراه شوید.

۱۴ دقیقه

شنبه: جستجوی کلیدواژه‌ها