معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه بدهی‌های خود را مدیریت کنیم؟ | گروه نویسندگان | نوین کتاب گویا

مریم قریشی مطالب این خلاصه کتاب را از خلال مقالات سایت هاو کن یو جمع‌آوری و ترجمه نموده و نشر صوتی نوین کتاب گویا آن را تهیه و منتشر کرده است. این اثر را با صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

درباره‌ی مجموعه‌ی چگونه‌های دست‌یافتنی

از سوی دیگر برای بدهی‌ها کلان با مبالغ مورد توجه باید تا جایی که می‌توانید زمان بخرید. هر روز عقب انداختن بدهی با توجه به روزشمار بودن پرداخت سود بانکی می‌تواند مبلغی بر درآمدهای شما بیفزاید. البته این عقب انداختن هرگز نباید به بدقولی و از دست رفتن اعتماد بینجامد.

اگر به دنبال راهی برای مدیریت بدهی خود هستید، خلاصه کتاب صوتی چگونه بدهی‌های خود را مدیریت کنیم؟ اکنون در اختیار شماست. مریم قریشی با مطالبی که از خلال مقالات سایت هاو کن یو برگرفته است، در این زمینه برای شما پیشنهادات کارآمدی دارد.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی چگونه بدهی‌های خود را مدیریت کنیم؟

استراتژی اولویت‌بندی بدهی‌ها: حتی اگر با بحران مالی مواجه نیستید باید برای پرداخت بدهی‌های خود و اولویت‌بندی آن‌ها برنامه داشته باشید. معمولاً بهترین استراتژی، تسویه کردن بدهی‌هایی است که عدم پرداختشان مشمول جریمه‌ی مالی می‌شود، زیرا جریمه‌ای که برای این بدهی‌ها باید پرداخت شود ضرر بیشتری به شما می‌رسانند. و از بین این بدهی‌ها موردی که بیشترین سود را دارد باید در اولویت قرار بگیرد، زیرا بیشترین هزینه را برای شما دارد.

مجموعه‌ی چگونه‌های دست‌یافتنی اطلاعات مهم و باارزشی را در زمینه‌های مختلف به شما ارائه می‌کند. از جمله موضوعاتی که به آن‌ها پرداخته می‌شوند، می‌توان به موفقیت در زندگی شخصی و کاری، سلامت جسم و روان و رشد و توسعه‌ی فردی اشاره کرد. نکته‌ی جالب‌توجه درمورد این کتاب‌ها این است که تألیف و ترجمه‌ی آن‌ها را متخصصان مختلف ایرانی و خارجی بر عهده داشته‌اند. علاوه‌براین راهکارهای تأثیرگذاری در این کتاب‌ها به شما ارائه می‌شوند که با کمک آن‌ها بتوانید زندگی خودتان را در حوزه‌های گوناگون ارتقا دهید و عادات نامناسبتان را با عادت‌های مفید و مناسب جایگزین کنید.

خلاصه کتاب صوتی چگونه بدهی‌های خود را مدیریت کنیم؟ برای چه کسانی مناسب است؟

مقدار زیاد بدهی یا شیوه‌های نادرست بدهکار شدن، می‌تواند توانایی شما را برای پیگیری سایر اهداف مالی‌تان در زندگی مختل کند. علاوه بر آن این مسئله شما را متحمل استرس زیادی خواهد کرد. اما همواره راه‌های بسیاری برای سهولت بخشیدن به فرایند بازپرداخت بدهی وجود دارد که در این خلاصه کتاب صوتی برخی از کارآمدترین آن‌ها را می‌شنوید.

ابتدای هر ماه، تنها مدت کوتاهی پس از دریافت پیامک واریز حقوق، بخش زیادی از موجودی حسابمان را صرف بازپرداخت بدهی‌ها و قسط‌ها می‌کنیم. این چالش مداوم و تکرارشونده‌ی بسیاری از ماست. اما چگونه می‌توان به نحو احسن این چالش را مدیریت کرد؟ در خلاصه کتاب صوتی چگونه بدهی‌های خود را مدیریت کنیم؟ راهکارهای مفیدی را برای این مسئله می‌شنوید.

اگر در مدیریت بدهی‌های خود با چالش روبه‌رو هستید، شنیدن این خلاصه کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی چگونه بدهی‌های خود را مدیریت کنیم؟ می‌شنویم

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه بدهی‌های خود را مدیریت کنیم؟

از همان لیست بدهی که قبلاً تهیه کرده‌اید برای اولویت‌بندی و رتبه‌بندی و اولویت بدهی‌هایتان استفاده کنید. همچنین می‌توانید ابتدا بدهی‌هایی با کمترین مانده را پرداخت کنید.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/book/72226

به خاطر داشته باشید که بسیاری از بدهی‌ها در حقیقت قدم‌های کوچک و متوالی برای رسیدن به هدفی بزرگترند. اگر هر ماه تحت فشار بازپرداخت قسط‌های وام مسکنتان هستید، باید بدانید که این دوره‌ی پرفشار در زندگی مالی شما گذراست و دیر یا زود تمامی قسط‌ها را پرداخت خواهید کرد و در عوض تمام این فشارها، صاحبخانه خواهید شد. اما همواره می‌توانید در مسیر کاهش و حذف یا به بیان بهتر، مدیریت بدهی‌های خود گام بردارید. شنیدن این خلاصه کتاب کمک بسیاری در این راستا به شما خواهد کرد.