معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم | گروه نویسندگان | نوین کتاب گویا

۱۴ دقیقه

چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم؟

مشخصات کتاب صوتی

شغل کارمندی یا شغل دیگر؟ چه به هنگام انتخاب شغل و چه زمانی که مشغول کار هستید، بر روی نکات مثبت و منفی مختلفی از کار خود تفکر می‌کنید. این که باید در شغل کارمندی که آینده‌ی آن تقریباً تضمین‌شده است مانور دهم یا شغلی را انتخاب کنم که آینده و پیشرفت آن در دست خودم است. اینجاست که به‌صورت کلی بر روی دو انتخاب شک می‌کنید. انتخاب اول عموماً شغلی رسمی، دولتی یا کارمندی است که با گذشت زمان مقدار مشخصی در آن پیشرفت می‌کنید و درآمدتان درصدی مشخص، اگر امکان‌پذیر باشد افزایش پیدا می‌کند. از طرفی هم به‌واسطه‌ی بیمه و… دغدغه‌ی کمتری نسبت به آینده و شغل خود دارید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم

اگر احساس می‌کنید که باید درباره‌ی شغل و کار خود تجدید نظر کنید اما سراسر شک و تردید هستید، شنیدن این خلاصه کتاب صوتی به شما در رفع تردیدهایتان کمک خواهد کرد.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم می‌شنویم

علایق و اهداف ما ممکن است در طول زندگی تغییر کنند. اما چگونه می‌توانیم مطمئن شویم که آیا برای تغییر شغل آماده هستیم یا نه؟ در اینجا چند شاخص وجود دارد که به شما کمک می‌کند بتوانید تشخیص دهید که چه زمانی می‌توانید برای تغییر شغل خود تصمیم بگیرید. با استفاده از راهکارهای خلاصه کتاب صوتی چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم می‌توانید ضمن برآورد شرایط خود، نسبت به گرفتن تصمیمی درست در این زمینه اقدام کنید.

این سؤال را از خود می‌پرسید: همه‌اش همین بود؟ در میانه‌ی راه زندگی بسیاری از افراد از خود می‌پرسند: «همه‌اش همین بود؟» اگر همیشه درمورد آن چیز خاص زندگی رویاپردازی می‌کنید احتمالاً وقت آن رسیده است که در جست‌جوی آن باشید. ممکن است احساسات منفی وجود داشته باشند که شما را از شغلتان دور کنند. مانند احساس بی‌ارزشی یا تنفر از شغلتان. اما در کنار آن نیروی کششی به سمت یک چیز خاص دیگر هم وجود دارد. این پیش‌بینی پشیمانی است. اگر چیزی آن بیرون وجود دارد که روزی حسرت دنبال نکردنش را خواهید خورد، وقتش رسیده که به آن فکر کنید.

ممکن است شما زمان زیادی در شغل خود مشغول به کار بوده‌اید اما مدتی است که احساس می‌کنید انگار چیزی سر جای خودش نیست. شاید انگیزه‌ی شما در حال کم شدن است. شاید در محل کار خود شاد نیستید. ممکن است به اندازه‌ی کافی احساس چالش نکنید، یا شاید دورنمای درخشان و مثبتی را برای سمت شغلی کنونی خود متصور نیستید. شاید هم این احساس را دارید که دیگر در مسیری که می‌خواهید حرکت نمی‌کنید.

ممکن است وقتی درباره‌ی تصمیم خود به اطمینان می‌رسید، عملی کردن آن برایتان دشوار باشد. فراموش نکنید که مقاومت شما طبیعی است و ممکن است پروسه‌ی دشوار و زمان‌بری پیش رو داشته باشید. اما می‌توانید با تصور آینده‌ی بهتری که در شغل جدید دارید، این مسیر را برای خود هموارتر سازید.

عوامل بسیاری در تصمیم‌گیری درباره‌ی تغییر شغل و یا تجدید نظر در آن دخیل‌اند. اما از کجا می‌توانیم تردیدهایمان را به یقین تبدیل کنیم؟ خلاصه کتاب صوتی چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم راهکارهایی را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد. این اثر که گردآوری و ترجمه‌ی آن را مریم قریشی بر عهده داشته است، در مجموعه‌ی چگونه‌های دست‌یافتنی قرار دارد.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم

مجموعه‌ی چگونه‌های دست‌یافتنی اطلاعات مهم و باارزشی را در زمینه‌های مختلف به شما ارائه می‌کند. از جمله موضوعاتی که به آن‌ها پرداخته می‌شوند، می‌توان به موفقیت در زندگی شخصی و کاری، سلامت جسم و روان و رشد و توسعه‌ی فردی اشاره کرد. نکته‌ی جالب‌توجه درمورد این کتاب‌ها این است که تألیف و ترجمه‌ی آن‌ها را متخصصان مختلف ایرانی و خارجی بر عهده داشته‌اند. علاوه‌براین راهکارهای تأثیرگذاری در این کتاب‌ها به شما ارائه می‌شوند که با کمک آن‌ها بتوانید زندگی خودتان را در حوزه‌های گوناگون ارتقا دهید و عادات نامناسبتان را با عادت‌های مفید و مناسب جایگزین کنید.

خلاصه کتاب صوتی چگونه بفهمیم باید شغل خود را عوض کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%81%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%BA%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%B9%D9%88%D8%B6-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/book/71566

مریم قریشی مطالب این خلاصه کتاب را از مقالات سایت هاو کن یو برگرفته و ترجمه کرده، و نشر صوتی نوین کتاب گویا آن را در قالب کتابی شنیدنی تهیه نموده و در اختیار شما قرار داده است. این اثر در مجموعه‌ی چگونه‌های دست‌یافتنی قرار دارد و آن را با صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

درباره‌ی مجموعه‌ی چگونه‌های دست‌یافتنی