معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم | گری برات | انتشارات کلید آموزش

گری برات در خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم، روش‌ها و تکنیک‌های متعددی را بیان می‌کند که می‌توان به کمک آن‌ها به زندگی متفاوت نگاه کرد و در نتیجه چشم شما را نسبت به فرصت‌هایی که برای‌تان پیش می‌آید باز می‌کند. یکی از اولین توصیه‌های این نویسنده، این است که از زندان گذشته‌ی خود بیرون بیایید و ذهن‌تان را درگیر «ای کاش»ها و حسرت‌ها نکنید. تا زمانی که شما خود را در بند گذشته‌تان ببینید، قادر نخواهید بود فرصت‌ها و امکاناتِ حال حاضر و آینده‌تان را مشاهده کنید.

اگر به دنبال این هستید که بتوانید فرصت‌های پنهانی که تغییرات برای شما ایجاد می‌کنند را بشناسید و از آن‌ها بهره ببرید، شنیدن خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم می‌شنویم

خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم توسط موعود کوهکن ترجمه شده و نشر صوتی کلید آموزش به گویندگی مهدی سعادتی آن را تولید کرده است.

خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/book/78166

بعضی از تغییرات زندگی درست مثل یک قطار می‌مانند که نزدیک شدن آن از دور قابل رؤیت است در حالی که بعضی دیگر ناگهان روی سرتان خراب می‌شوند. می‌خواهم در مورد یک نفر به نام ریچارد صحبت کنم که واکنشش نسبت به یکی از این تغییرات، خلاصه‌ی تمام چیزهایی‌ست که می‌خواهم با شما در میان بگذارم. فکر کنم بتوانید حدس بزنید که می‌خواهم در مورد چه چیزی صحبت کنم و اگر فهمیدید لطفاً چیزی نگویید.

85 دقیقه

چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم

مشخصات کتاب صوتی

ریچارد یک کارآفرین موفق است. کار او خریدوفروش تجهیزات صوتی و الکتریکی بود و هشت تا ده مغازه داشت. همه چیز خیلی خوب پیش می‌رفت تا اینکه یکی از این تغییرات ناگهانی سرش آمد. تغییری که جمعاً ده، پانزده دقیقه هم طول نکشید ولی کل زندگی‌اش را زیرورو کرد. این تغییر، طوفان بود. یک طوفان به شهرش می‌آید و تمام مغازه‌ها و کالاهایی که داشته است را از بین می‌برد و در نتیجه ریچارد با مشکل خیلی بزرگی روبه‌رو می‌شود. زمانی که تغییر از راه می‌رسد و به معنای واقعی کلمه زندگی‌تان را زیرورو می‌کند، شما چه کار می‌کنید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم

خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم، نوشته‌ی گری برات، به آموزش این نکته می‌پردازد که هر حادثه‌ی بزرگ و به طور کلی هر تغییری، فرصت‌های پنهان زیادی را در خود دارد و پیدا کردن این فرصت‌ها می‌تواند راهی برای موفقیت ما بگشاید. گری برات با رجوع به زندگی کارآفرینانی که از این فرصت‌ها بهره برده‌اند، چشمان شما را برای پیدا کردن فرصت‌های پنهان تیزتر می‌کند.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم

زندگی ما دچار تغییرات زیادی می‌شود. بعضی از این تغییرها به آهستگی رخ می‌دهند و ما از قبل می‌توانیم خود را برای‌شان آماده کنیم. ولی بعضی از تغییرات هستند که ناگهانی رخ می‌دهند و چه ما آمادگی‌اش را داشته باشیم و چه آمادگی‌اش را نداشته باشیم، زندگی ما را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند. شاید در وهله‌ی اول به نظر برسد که این تغییرات برای ما بیشتر صدمه خواهند داشت و به کسب‌وکار ما لطمه وارد خواهند کرد. اما آنچه از نظر پنهان می‌ماند این است که هر تغییری با خود فرصت‌های زیادی برای پیشرفت و یا حتی ارائه‌ی خدمات جدید ایجاد می‌کند. خلاصه کتاب صوتی چگونه فرصت‌های پنهان را کشف کنیم، نوشته‌ی گری برات (Gray Brat)، به همین فرصت‌ها اشاره می‌کند و نشان می‌دهد چگونه می‌توان آن‌ها را پیدا کرد.