معرفی و دانلود رایگان مجله صوتی کتاب شنبه – شماره هفت | الهام نظری | نشر ماه آوا

هر زمانه‌ای رویدادهای تلخ و شیرینی را پشت سر گذاشته است که تاثیرات آن‌ها گاه تا مدت‌های مدید بر فرهنگ و جامعه کشورها باقی می‌ماند. در این شماره کتاب شنبه، قرار است با کتاب‌های نویسندگانی آشنا شوید که در چهار دوره حساس تاریخی به نگارش درآمده‌اند و از وقایع گوناگون تاریخی تاثیر گرفته‌اند.

معرفی مجله صوتی کتاب شنبه – شماره هفت

۷۵ دقیقه

مجله صوتی کتاب شنبه شماره هفت

مشخصات کتاب صوتی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA/book/68639

کتاب شنبه عنوان مجله‌ای صوتی‌ از گروه انتشاراتی ماه‌آواست که معمولاً اولین شنبه‌ی هر ماه به انتشار می‌رسد. اثری که اکنون در دست دارید، هفتمین شماره‌ی مجله‌ی صوتی کتاب شنبه است.

علاوه‌براین گویندگان این مجله صوتی، یادداشت‌ها و روایت‌هایی را برایتان خواهند خواند که برآمده از همین نگاه است. گفتنی‌ست در قسمت سوم این اثر، روایتی جذاب از هنرمند خوب کشورمان حسین پاکدل می‌شنوید که خاطرات خود از دوران کودکی و نوجوانی‌اش را در شهر اصفهان تعریف می‌کند.

مجله صوتی کتاب شنبه – شماره هفت برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به نشریات ادبی مخاطبین اصلی مجله صوتی کتاب شنبه‌اند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

در مجله صوتی کتاب شنبه – شماره هفت قرار است با کتاب‌هایی آشنا شوید که نویسندگان آن‌ها در یک دوره پرالتهاب تاریخی زیسته‌اند و روایت‌هایشان همگی رنگ و بوی آن دوران را دارند.

درباره مجله صوتی کتاب شنبه – شماره هفت