معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان | گروه نویسندگان

در کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان، مجموعه‌ای از دعاهای ملل گوناگون را می‌شنوید که همگی یک هدف دارند: رسیدن به صلح جهانی! بیتا خداداد، گردآوری و برگردان این مجموعه‌ی ارزشمند را به عهده داشته و موسیقی جیمز توئیمن نیز زینت‌بخش این کتاب گویا شده است.

درباره‌ی کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان

3 دقیقه

دعای شینتو کیش ژاپنی

4 دقیقه

دعای یهودی‌ها

7 دقیقه

خاتمه – دعای مادر ترزا

مشخصات کتاب صوتی

6 دقیقه

دعای سرخپوست‌های آمریکا

چنانچه صلح و آرامش جهانی دغدغه‌ی شما هم هست و به تأثیر دعا در ابعاد روحی و روانشناختی انسان‌ها باور دارید، شما را به شنیدن کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان دعوت می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان می‌شنویم

5 دقیقه

دعای بهایی‌ها

4 دقیقه

دعای زرتشتیان

معرفی کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%84%D8%AD-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86/book/74662

در سال 1986، مجمعی از نمایندگان دوازده قوم گرد هم آمدند تا برای تحقق صلح در سراسر جهان هستی، دعاهایی را بخوانند که هر یک نمایانگر باورها و فرهنگ ویژه‌ی آن‌ها بود اما ریسمانی نامرئی همه‌ی دعاها را به هم متصل می‌کرد؛ ریسمانی که می‌توان آن را دستیابی به جهانی آرمانی دانست. بعدها جیمز توییمن، متن دعاها را با صدای گیتارش درآمیخت تا آمیزه‌ای از معنویت و هنر را به انسان‌های جهان عرضه کند. او که نویسندگی و برگزاری مراسم‌های مدیتیشن برای صلح در دنیا را نیز در کارنامه‌ی خود دارد، می‌کوشید تا دعاهای صلح را با زبان انگلیسی، به گوش جهانیان برساند. او در این راستا، کنسرت‌هایی را نیز در مناطق محروم یا جنگ‌زده اجرا می‌کرد.

سپاس از آنِ خدای بی‌همتایی‌ست که ما را در اقوام و ملل گوناگون آفرید. ما را آفرید تا یکدیگر را بشناسیم، نه اینکه یکدیگر را خوار کنیم و اگر دشمنان به صلح و مسالمت تمایل داشتند، تو نیز مایل به صلح باش. به خدا توکل کن و کار خود را به خدا واگذار که خدا شنوای دعای مؤمنان و دانا به صلاح خلق و عالِم به همه چیز است و بهترین بندگان خدا آنانی هستند که در زمین با فروتنی قدم برمی‌دارند که خدا هرگز مردم متکبر خودستا را دوست نمی‌دارد و هنگامی که از آنان یاد می‌کنیم، صلح را بر زبان می‌آوریم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

5 دقیقه

دعای مسلمانان

6 دقیقه

دعای بودایی‌ها

بیتا خداداد که از نویسندگان، گویندگان و فیلمسازان موفق ایرانی به شمار می‌رود، این دعاها را با نثر روان خود به فارسی برگردانده تا دنیای درون و بیرون ایرانیان را نیز سرشار از احساس آرامش کند. تحول درونی فارسی‌زبانان با گوش سپردن به نواهای معنوی این کتاب و درنتیجه تحول زندگی خانوادگی و اجتماعی ایشان از اهداف مترجم بوده. امید است تا مخاطبان کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان، ارتعاشاتی را که از شنیدن کتاب حاضر دریافت می‌کنند برای ساخت ایرانی زیباتر و جهانی بهتر به کار بگیرند.

کتاب صوتی دوازده دعای صلح جهان برای چه کسانی مناسب است؟

4 دقیقه

دعای بومی‌های آفریقا

3 دقیقه

مقدمه – دعای قدیس فرانسیس