معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته | مصطفی ارشد | کانون فرهنگی چوک

دریا، شخصیت اصلی و راوی کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته، داستان روزی را روایت می‌کند که به جهان کودکانه‌ی ده‌سالگی قدم می‌گذارد و به قول خودش عدد سن‌وسالش از یک‌رقمی بودن درمی‌آید. دریا دختر دست‌فروشی است که همراه پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کند. پدر و مادر او کجا هستند؟ از هم طلاق گرفته‌اند یا دیگر در این دنیا نیستند؟ مصطفی ارشد داستان روز تولد ده‌سالگی دریا را برای شما روایت می‌کند. داستانی که در پایان اتفاقی هولناک مسیر آن را به سمت‌وسویی دیگر می‌برد.

داستانی کوتاه درباره‌ی دختر ده‌ساله‌ای که روز تولدش را در کنار مادربزرگ و پدربزرگش می‌گذارند. غافل از این که چه اتفاقی در انتظار اوست. کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته اثر نویسنده‌ی جوان مصطفی ارشد اکنون پیش روی شماست.

درباره‌ی کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته

معرفی کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته

کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته نیز از این دست آثار به شمار می‌رود. این داستان را با صدای غزل بابای، مهدی رضایی، لیدا نیک فرید و زهرا کامکار می‌شنوید.

کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته برای چه کسانی مناسب است؟

این نویسنده در سال 1369 در مشهد متولد شده است. از دیگر آثار مصطفی ارشد در زمینه‌ی داستان و شعر می‌توان به عناوینی همچون «شاعرانه‌ی عشق»، «اناردون»، «داستان‌های زیرپوستی» و «عشق، قرنطینه، مرگ» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی گل‌های به یغما رفته می‌شنویم

۲۶ دقیقه

گل‌های به یغما رفته

مشخصات کتاب صوتی

باباحاجی قبل از رفتن به حیاط، سراغ دندان مصنوعی‌اش رفت و برداشت. سرش را خم و نزدیک گوشِ سمعک‌زده مادرجان کرد و به‌آرامی حرف زدند و رو به من خندیدند. می‌دانستم این خنده چیز بدی نیست و من به ادامه تمیزکاری خانه و جمع‌کردن تشک و متکا ادامه دادم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

داستان کوتاه ژانری پرطرفدار در ادبیات جهان است که روز به روز مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌کند. بسیاری از مخاطبان ترجیح می‌دهند به‌جای کتاب‌های قطور رمان‌های پرکاراکتر نویسندگان روسیه، در بحبوحه‌ی سرشلوغی‌ها و مشغله‌ها داستانی کوتاه با گره‌افکنی و شخصیت‌هایی نه‌چندان پیچیده بخوانند که کمتر از نیم ساعت از آن‌ها وقت بگیرد. داستان‌ها و نمایش‌های صوتی کانون فرهنگی چوک عمدتاً در همین سبک و سیاق نوشته شده‌اند. این ناشر با آموزش و اعتماد به نویسندگان جوان و تازه‌کار، توانسته است مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه شنیدنی را در سبک‌ها و موضوعات گوناگون تهیه و منتشر کند.

شنیدن این اثر را به علاقه‌مندان داستان کوتاه فارسی پیشنهاد می‌کنیم.

با مصطفی ارشد بیشتر آشنا شویم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%AF%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%D8%BA%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87/book/71771