معرفی و دانلود کتاب آرزوی تو دستور توست: کتاب راهنما و تمرین | کوین ترودو | انتشارات کاپیتان

معرفی کتاب آرزوی تو دستور توست: کتاب راهنما و تمرین

خواندن این اثر به دوستداران کتب موفقیت و خودیاری، خصوصاً علاقه‌مندان به یادگیری تکنیک‌های قانون جذب توصیه می‌شود. برای آنکه یک تکان اساسی به زندگی‌تان بدهید، حتما با کوین ترودو و آموزه‌های بی‌نظیرش در این کتاب تمرین همراه شوید.

فهرست مطالب کتاب

نویسنده در کتاب آرزوی تو دستور توست یک دوره‌ی سیزده‌ جلسه‌ای را برای خواننده در نظر گرفته و در هر جلسه به ذکر مواردی مرتبط با کتاب اصلی می‌پردازد. چهار مفهوم اساسی برای رسیدن به موفقیت، قدرت تکرار، چگونگی رسیدن به خواسته‌ها، ایجاد شفافیت، قدرت باور، داشتن هدف و سایر موارد از جمله نکاتی هستند که در کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست ذکر شده‌اند.

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D8%B1%D8%B2%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%AA/book/74355

مقدمه مترجم

مقدمه نویسنده

جلسه 1. چهار مفهوم اساسی برای رسیدن به موفقیت (بخش 1)

جلسه 2. چهار مفهوم اساسی برای رسیدن به موفقیت (بخش 2)

جلسه 3. قدرت تکرار، مطالعه و نظم

جلسه 4. چگونه هر آنچه می‌خواهیم را انجام دهیم، داشته باشیم و بدان تبدیل شویم؟

جلسه 5. شفاف‌سازی چهار مفهوم فرکانس انرژی

جلسه 6. همین الان حال خوبی داشته باشید

جلسه 7. قدرت زیادی که در نپرسیدن سؤال «چگونه و چطور» وجود دارد

جلسه 8. ابزارها و تکنیک‌هایی برای افزایش فرکانس انرژی خود

جلسه 9. باور شما به واقعیت شما تبدیل می‌شود

جلسه 10. داشتن یک هدف اصلی و بینش عمیق

جلسه 11. چگونه دانه‌ها را بکاریم و نگهداری کنیم تا به موفقیت برسیم

جلسه 12. ابزارهای اضافی برای افزودن به سیستم موفقیت خود

جلسه 13. کنکاش در جوامع، احساسات و ارتعاشات

مشخصات کتاب الکترونیک

کوین ترودو کتاب خود را با تهیه‌ی فهرست آرزوها که آموزه‌ای مشترک بین تمامی آثار مربوط به قانون جذب است، آغاز کرده و خواننده را ترغیب می‌کند خواسته‌های خود را بر اساس نوع آن‌ها دسته‌بندی کند. نویسنده از مخاطب خود می‌خواهد برای چند لحظه تصور کند واقعاً یک غول چراغ جادو دارد که حاضر است تمامی آرزوهایش را برآورده سازد!

کتاب آرزوی تو دستور توست را انتشارات کاپیتان با ترجمه‌ی محمود جولایی چاپ کرده آن را اختیار دوستداران کتاب‌های موفقیت و خودسازی قرار داده است.

کتاب آرزوی تو دستور توست مناسب چه کسانی است؟

معرفی و دانلود کتاب آرزوی تو دستور توست

کتاب آرزوی تو دستور توست، اثر کوین ترودو است که به عنوان ضمیمه‌ای برای کتاب او اصلی انتشار یافته. این اثر که با نام بخواه تا برآورده شود نیز ترجمه شده، حاوی آموزش‌های مربوط به قانون جذب است. اثر حاضر شامل تمرینات عملی برای تحقق بخشیدن به خواسته‌ها و آرزوهایی است که خوشبختی شما را تضمین می‌کند.

درباره‌ی کتاب آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو (Kevin Trudeau) نویسنده‌ی کتاب جنجالی آرزوی تو دستور توست، در اثر خود اسرار زیادی را در مورد قانون جذب با خوانندگان در میان گذاشته و مدعی است که این روش‌ها در سایر آثار مربوط به این مقوله ذکر نشده‌اند. او برای درک هر چه بهتر تکنیک‌های ارائه‌شده و پاسخ به سؤالات و ابهامات کسانی که در سمینار آموزشی وی شرکت کرده بودند، کتاب آرزوی تو دستور توست (Your Wish is Your Command) را منتشر کرد تا مخاطبان، بیشترین بهره را از آموز‌ش‌های ذکرشده ببرند.