معرفی و دانلود کتاب آن چند نفر | لیلی کینگ | نشر امتیاز

کیسی برای تمرکز بیشتر بر روی کار ادبی خود، به ماساچوست عزیمت می‌کند و در خانه‌ای محقر ساکن می‌شود. در این گیرودار آشنایی او با دو مردِ مختلف، زندگی‌اش را به مسیری پیشبینی‌ناپذیر سوق می‌دهد؛ مردانی که هر یک ویژگی‌های خاصی دارند که دل از کیسی می‌بَرد. آیا کیسی می‌تواند به یافتن دوباره‌ی عشق از دل ویرانه‌های زندگی تازه‌ی خویش امیدوار باشد؟ آیا رمان او سرانجام به فرجام خواهد رسید؟ باید منتظر ماند و تماشا کرد…

«اون‌ها پنج روز رو در پایتخت سپری می‌کنن و بعد به مجمع‌الجزایر چیلوئه میرن و اونجا از چند جزیره بازدید می‌کنن و توی جزیره‌ی کوکائو، اون از خواب بلند میشه و احساس سرما و تنگی‌نفس می‌کنه. دوستاش اونو به کلینیکی می‌برن و بهش اکسیژن وصل می‌کنن و با آمبولانس هوایی تماس می‌گیرن، ولی قبل از اینکه آمبولانس برسه، مادرم فوت می‌کنه.»


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%86-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%86%D9%81%D8%B1/book/73830

این رمان به زودی از شأن اثری کلاسیک برخوردار خواهد شد. (Vulture)

کتاب آن چند نفر مناسب چه کسانی است؟

کتاب آن چند نفر رمانی کمیک – عاشقانه است. در این اثر در باب مسائل بسیاری بحث می‌شود؛ از معنای زندگی گرفته، تا ماهیت عشق و ارزشِ هنر و ادبیات. خواندن این کتاب، برای هر مخاطبی با هر سلیقه‌ی ادبی، تجربه‌ای دلکش و فراموش‌نشدنی خواهد بود.

لیلی کینگ در میان نویسندگان نسل جدید آمریکا چهره‌ای استثنایی است. آثار او که از میان آن‌ها می‌توان به عناوینی چون «معلم انگلیسی» و آن چند نفر (Writers & Lovers) اشاره کرد، به یک میزان به مذاق مخاطبین عام و منتقدان ادبی خوش می‌آیند. در این آثار شور و حالی وصف‌ناشدنی نهفته است؛ شور و حالی که به بهترین و عیان‌ترین شکل ممکن، در طنز خاصی جلوه‌گر می‌شود که صفحات کتاب‌های لیلی کینگ را انباشته است.

معرفی کتاب آن چند نفر

هنگام ناهار، فابیانا دو پزشک را در گوشه‌ی سالن، برای من مستقر می‌کند. آن‌ها برچسب‌های بزرگ روکش‌دار که به جیب پیراهن وصل می‌شود را از لباس خود جدا نکرده‌اند. برچسب‌های آن‌ها حاکی است که هر دو در بیمارستان عمومی ماساچوست متخصص داخلی هستند. وقتی برای آن‌ها آب می‌ریزم، در مورد نمونه‌برداری از کبد صحبت می‌کنند و زمانی که ساندویچ‌های آن‌ها را می‌برم، در مورد انگل ژیاردیا بحث می‌کنند. اگر کل مدت غذا خوردن در مورد دارو صحبت نمی‌کردند، من چیزی نمی‌گفتم. اعصابم را کنترل می‌کنم تا وقتی‌که قهوه اسپرسو را می‌برم. اما بعد می‌گویم: «آیا می‌تونم خیلی صریح یک سؤال از شما بپرسم؟»

قهرمان کتاب آن چند نفر «کیسی» نام دارد. او زنی سی و یک‌ساله است که به تازگی مادر خود را از دست داده و از رابطه‌ی عاشقانه‌ی نافرجامی بیرون آمده است. کیسی یک نویسنده است؛ نویسنده‌ای معمولی که تاکنون به موفقیت چندانی دست نیافته است. او در چند سال اخیر، تمام نیروی فکری خود را صرف کار بر روی رمانی دشوار نموده است؛ رمانی که گویی قرار نیست هرگز به انتها برسد.

کتاب آن چند نفر به قلم فاطمه پیرهادی به زبان فارسی ترجمه شده و از سوی نشر امتیاز در اختیار مخاطبین علاقه‌مند قرار گرفته است.

جوایز و افتخارات کتاب آن چند نفر

 • نامزد دریافت جایزه‌ی گودریدز در بخش بهترین داستان سال
 • یکی از بهترین کتاب‌های سال 2020 به انتخاب نشریه‌ی Lit Hub
 • حضور در فهرست پرفروش‌ترین عناوین نیویورک تایمز
 • برنده‌ی جایزه‌ی ادبی New England Society
 • یکی از بهترین کتاب‌های داستانی سال 2020 به انتخاب نشریه‌ی Kirkus
 • حضور در فهرست «ده کتاب برتر سال 2020» نشریه‌ی واشنگتن پست
 • حضور در فهرست عناوین منتخب سایت آمازون
 • و…

نکوداشت‌های کتاب آن چند نفر

 • اثری شگفت‌انگیز، شوخ و سرشار از صمیمیت… رمانی که به طرز خطرناکی رمانتیک است! (Washington Post)

 • معرفی و دانلود کتاب آن چند نفر

  علاقه‌مندان به ادبیات روز آمریکا و دوست‌داران داستان‌های عاشقانه و رمانتیک، از خواندن کتاب آن چند نفر لذتی وافر خواهند برد.

  با لیلی کینگ بیشتر آشنا شویم

  شاهکاری خواندنی از ادبیات امروز آمریکا؛ لیلی کینگ در کتاب آن چند نفر به روایت سرگذشت زنی به نام کیسی پرداخته است؛ نویسنده‌ای جوان که برای کار بر روی تازه‌ترین رمان خود، منزلی محقر را اجاره می‌کند، و در این گیرودار، درگیر روابط و عواطف عاشقانه‌ی خطرناکی می‌شود… گفتنی است که اثر پیش رو، یکی از عناوین پرفروش نیویورک تایمز و برنده‌ی جایزه‌ی ادبی New England Society به شمار می‌رود.

  درباره کتاب آن چند نفر

  کتاب آن چند نفر یکی از تازه‌ترین آثار کینگ، و البته، یکی از تحسین‌شده‌ترینِ آن‌ها به شمار می‌رود. لیلی کینگ در این رمان عاشقانه‌ی خواندنی که چاپ نخست آن به سال 2020 بازمی‌گردد، تمام هنر خود در مقام یک نویسنده‌ی چیره‌دست را به نمایش گذاشته، و با نقل داستانی جذاب و پرکشش، توانایی‌های خود در زمینه‌ی قصه‌گویی را به رخ کشیده است.

  کتاب آن چند نفر رمانی لذت‌بخش و خواندنی است که نیروی عاطفی نهفته در آن شگفت‌انگیز می‌نماید. (New York Times Book Review)

 • سمت چپی دست مرا می‌خواند و خودش را با یک بسته شکر مشغول می‌کند؛ اما فرد مسن‌تر سرش را به نشانه‌ی تأیید تکان می‌دهد. می‌گویم: «مادرم زمستون گذشته به شیلی رفت. اون از فونیکس به لس‌آنجلس و بعد به سانتیاگو پرواز کرد. سرفه‌ای از سرماخوردگی براش باقی‌ مونده بود اما تب نداشت. غیر از این، اون در سلامت کامل بود. پنجاه‌وهشت‌ساله و بدون هیچ مشکلی پزشکی.» جملات خیلی عالی از دهنم بیرون می‌آمد؛ انگار که آن‌ها را حفظ کرده‌ بودم.

  یک رمان شگفت‌انگیز و خواندنی در باب هنر، عشق و زندگی، از نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز، لیلی کینگ. (Amazon)

 • از جمله عناصری که رمان آن چند نفر را بدل به اثری برجسته می‌کند، شوخ‌طبعی نهفته در این کتاب، دیالوگ‌های جذاب آن و توانایی نویسنده در پرداختن به جزئیات است. آن چند نفر داستانی شگرف در باب شور، اشتیاق، میل، عشق، اندوه و عزم و اراده است. (NPR)

 • من این کتاب را، نه از همان فصل اول، و نه حتی از صفحه‌ی اول، بلکه از همان اولین پاراگراف دوست داشتم و با شور و شوقی وافر مطالعه‌اش کردم. صدایی که از رمان آن چند نفر به گوش می‌رسد صدایی به شدت صادقانه است، و دیدگاه‌های مطرح‌شده در این کتاب در باب زندگی و خلاقیت، بی‌اندازه بدیع به نظر می‌رسد. (Curtis Sittenfeld)

 • کتاب آن چند نفر یک رمان تکان‌دهنده در باب عواطف اندوهناک، و مسیرهای پیچ‌درپیچی است که مردم در زندگی خویش طی می‌کنند. زمین گذاشتن آن دشوار است… (Seattle Times)

 • لیلی کینگ (Lily King) متولد سال 1963 و اهل کشور آمریکاست. عامل شهرت وی در مقام یک داستان‌نویس، کتابی‌ست با عنوان «آن چند نفر»؛ رمانی خواندنی که افتخارات فراوانی را برای نگارنده به ارمغان آورده است. گفتنی است که لیلی کینگ در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی تحصیل کرده است. از میان دیگر آثار او می‌توان به عناوینی چون «پدر باران»، «معلم انگلیسی» و «پنج سه‌شنبه در زمستان» اشاره کرد.

  در بخشی از کتاب آن چند نفر می‌خوانیم