معرفی و دانلود کتاب افسانه دیانا – جلد دوم | سارا رجب پور | انتشارات نارون دانش

دیانا ‌کاملاً غیر ارادی به او زل زده بود، که ناگهان آرسن از جلوی چشم‌هایش ‌غیب شد. او سراسیمه خودش را کنار چشمه رسانده و به دنبال او گشت. حس دلواپسی غریبی آزارش می‌داد. اصلا دلش نمی‌خواست یک نفر دیگر را هم از دست بدهد! در همین لحظه، فرام دستش را به کناره‌ی چشمه گرفته و دقیقاً مقابل دیانا، از آب بیرون آمد. آن دو لحظه‌ای چشم در چشم شدند. سکوت عجیبی بر فضا حاکم شده بود، طوری که دیانا می‌ترسید صدای تپش‌های قلبش شنیده شود! در همین لحظه، صدای ونوس، آن دو را از آن حال و هوا بیرون آورد…

فهرست مطالب کتاب

این کتاب را به نوجوانانی که به کتاب‌های علمی تخیلی، با درونمایه‌ی عاشقانه علاقه دارند توصیه می‌کنیم.

در بخشی از کتاب افسانه دیانا – جلد دوم می‌خوانیم

مقدمه

فصل اول: آرسن و آرامیس

فصل دوم: شروع فصلی تازه

فصل سوم: راز ملکه – پلی به گذشته

فصل چهارم: نقشه فرار – تجدید دیدار

فصل پنجم: تاوان قدرت – روایت بی موقع

فصل ششم: جادوی عشق – هرمس

فصل هفتم: راز بزرگ – قصاص

فصل هشتم: انجمن سایه – تغییر بزرگ

فصل نهم: یک اکتشاف – یک اعتراف

فصل دهم: عشق یا انتقام؟!

فصل یازدهم: دل شکسته – سزای عمل

فصل دوازدهم: عشق‌های بی‌فرجام – اسرار نهان

فصل سیزدهم: هرم اکیدنا – سرنوشت عجیب

مشخصات کتاب الکترونیک

کتاب افسانه دیانا – جلد دوم، نوشته‌ی سارا رجب پور ادامه‌ی ماجراجویی‌های اسرارآمیز دختری به نام دیاناست که می‌خواهد سرنوشت خود و جهان اطرافش را تغییر دهد. باید دید او پس از سقوط از قصر ملکه‌ی مایا چطور خود را نجات می‌دهد و ماموریتش را به انجام می‌رساند.

درباره‌ی کتاب افسانه دیانا – جلد دوم

معرفی کتاب افسانه دیانا – جلد دوم

دیانا درست در آستانه‌ی هجده‌سالگی وارد ماموریتی عجیب می‌شود و به دنیایی قدم می‌گذارد که در آن سرنوشت بسیاری از آدم‌ها به دست اوست. او حالا در پی یافتن خود حقیقی‌اش است و در این دنیا عشق را با نگاهی تازه به تماشا می‌نشیند. حالا او به‌رغم در سختی‌های زندگی‌اش عیار خود را پیدا کرده و با وجود تمام ناملایمات، امید در قلب او جوانه زده است. دیانا مایل است دنیا را برای دیگران جای بهتری کند و می‌داند برای رسیدن به اهدافش باید قدم‌های خود را محکم‌تر بردارد.

کتاب افسانه دیانا – جلد دوم مناسب چه کسانی است؟

گرمای دلچسب خورشید، صورت دیانا را نوازش داده و او چشم‌هایش ‌را به آرامی باز نمود. نمی دانست چرا…؟ اما حس متفاوتی داشت. یک حس خوب… شاید به خاطر وجود دوباره‌ی ونوس بود… با یادآوری این موضوع، نگاهی به او انداخت، که کمی آن طرف‌تر، در خواب عمیقی فرو رفته، و اثری از آن زخم و تاول‌ها، روی پوستش دیده نمی‌شد. با مشاهده‌ی وضعیت بهبودیافته‌ی او، لبخند رضایت‌بخشی روی لب‌هایش ‌نقش بست. آرام از جای برخاسته و نشست. کش و قوسی به خودش داده و با چشم به دنبال آرسن گشت؛ اما او را نیافت… با توجه به زخمی که داشت، کمی نگرانش شده و بیشتر دور و بر را نگاه کرد… ناگاه او را دید که در حال آبتنی در آن چشمه‌ی آب گرم است… لحظه‌ای محو تماشایش شد. با توجه به حجم عظیم بخار آنجا، بالاتنه‌ی برهنه‌اش به خوبی دیده نمی‌شد. اما هم چنان تشخیص عضلات تنومند او، خیلی هم سخت نبود.

در جلد اول این کتاب، شاهد تلاش دیانا برای تغییر جهان پیرامونش بودیم. اما او به دلیل مکر و حیله‌ی ملکه‌ی مایا و خیانت اطرافیان، نتوانست رسالتش را به انجام برساند و از بالای قصر مایا به پایین سقوط کرد. در کتاب افسانه دیانا – جلد دوم، نوشته‌ی سارا رجب پور، دیانا همچنان به ماموریت پیشینش ادامه می‌دهد و بار دیگر همچون یک قهرمان در جهت نیل به اهدافش تلاش می‌کند. او حالا یک آموزه‌ی مهم را فراگرفته و آن را در مسیرش به‌کار می‌بندد؛ دیانا می‌داند نباید به‌سادگی به دیگران اعتماد کند. در طول این ماموریت حس‌های متضادی از قبیل شادی و غم و دل‌شکستگی و پیروزی را تجربه خواهد کرد. سارا رجب‌پور این کتاب را به روح دخترش، ارغوان، تقدیم کرده است.

درباره‌ی مجموعه داستان افسانه دیانا

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D8%AC%D9%84%D8%AF-%D8%AF%D9%88%D9%85/book/70429