معرفی و دانلود کتاب ترک عادت‌های کهنه: چگونه عادت‌های جدید را جایگزین عادت‌های قدیمی کنیم | جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا به ما کمک می‌کند که خالق الهی زندگی خود باشیم و همچنین با کنترل احساسات و افکار خود زندگی شادتر و سالم‌تری نسبت به گذشته داشته باشیم. خیلی وقت بود منتظر کتابی این‌چنینی بوده‌ام. (Alberto Villoldo)

 • جو دیسپنزا همچنین در بخشی از کتاب ما را با این واقعیت روبه‌رو می‌کند که هر انسان سه مغز دارد که با شناخت آن‌ها می‌تواند خواسته‌ی خود را از تفکر به عمل و از عمل به واقعیت تبدیل کند. او در بخش دیگری از کتاب پرمحتوای خود، مراقبه را راهی برای سالم‌سازی ارتعاشات کوانتومی و حرکت به سمت سرنوشت جدید و دلخواه‌مان معرفی می‌کند. جو دیسپنزا در طی چهارده فصل از ما می‌خواهد که باورها و افکار گذشته را از ناخودآگاه خود بیرون کرده و با آگاهی تمام به‌سوی آینده‌ای روشن قدم برداریم. او همچنین در کتاب حاضر سعی دارد ما را با درک جدیدی از زندگی روبه‌رو کند. او معتقد است که با عملکرد و دیدگاهی نو، می‌توان جهنم زندگی خود را به بهشت برین تبدیل کرد. حال وقت آن رسید که ببینیم چند درصد آماده‌ی تغییر این مسیر ژنتیکی خود هستیم.

  در حضور این هوش عینی، ما برای گناهانمان (افکار، احساسات و اعمالمان) مجازات نمی‌شویم، بلکه توسط آن‌ها تنبیه می‌شویم. هنگامی که بر مبنای افکار و احساساتمان سیگنالی (مثل رنج) که ناشی از تجربه‌ای ناخوشایند در گذشته‌مان ایجاد شده است به میدان ارسال می‌کنیم، آیا جای تعجب دارد که این میدان به همان روش منفی پاسخ دهد؟ تاکنون چند بار این جمله‌ها یا عبارت‌هایی مشابه آن‌ها را بر زبان آورده‌اید: «باورم نمی‌شود… چرا این اتفاق همیشه برای من رخ می‌دهد؟»

  قیمت نسخه الکترونیک


 • منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%87%D9%86%D9%87/book/74220

  مقدمه

  پیشگفتار

  بخش اول: شناخت خود

  فصل اول: شمای کوانتومی

  فصل دوم: غلبه بر محیط

  فصل سوم: غلبه بر بدن

  فصل چهارم: غلبه بر زمان

  فصل پنجم: بقا در برابر نوآوری

  بخش دوم: مغز شما و مدیتیشن

  فصل ششم: سه مغز: از تفکر به عمل، از عمل به بودن

  فصل هفتم: شکاف

  فصل هشتم: مراقبه، راهی برای اصلاح امواج درونی شما

  بخش سوم: به سمت تقدیر جدید خود گام بردارید.

  فصل نهم: فرایند مراقبه: مقدمه و آماده‌سازی

  فصل دهم: درها را به روی بازآفرینی بگشایید.

  فصل یازدهم: عادت «خود بودن» را کنار بگذارید.

  فصل دوازدهم: خاطرۀ خودِ قدیمی‌تان را از میان بردارید.

  فصل سیزدهم: برای آیندۀ جدید خود ذهنیت جدیدی بیافرینید.

  فصل چهاردهم: در واقعیت جدید خود زندگی کنید.

  کلام آخر: در «خود» زیستن

  مشخصات کتاب الکترونیک

  کتاب جدید دکتر جو دیسپنزا با نثری استادانه ما را با نحوه‌ی عملکرد مغز و بدن آشنا می‌کند. سپس به کمک یک برنامه چهارهفته‌ای ما را با شیوه‌ی مراقبه و همچنین تغییر اساسی ساختار ذهنی خود روبه‌رو می‌سازد. (Dawson Church)

  کتاب ترک عادت‌های کهنه برای چه کسانی مناسب است؟

  دکتر جو دیسپنزا سخنران بین‌المللی آمریکایی‌تباری است که در شهر نیویورک در تاریخ 22 مارس 1962 متولد شد. او که بعد از یک تصادف وحشتناک توانسته بود با تمرکز بر روی ارتعاشات کووانتومی ذهنی خود، توانایی راه‌رفتن را بازآفرینی کند، در سال 2007 اولین کتاب انگیزشی‌اش را به نام «ذهن خود را متحول سازید» منتشر کرد که مورد استقبال فراوان علاقه‌مندان به حوزه‌ی روان‌شناسی و رشدی فردی قرار گرفت. کتاب حاضر یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های او است. از دیگر آثار جو دیسپنزا می‌توان به «ماورای طبیعی شدن» اشاره کرد.

  در بخشی از کتاب ترک عادت‌های کهنه می‌خوانیم

  بر مبنای درک تازه‌تان از ماهیت واقعیت، آیا اکنون مشاهده می‌کنید که چنین جملاتی نشانگر پذیرش مدل نیوتنی/دکارتی است که در آن قربانی قانون علت و معلول هستید؟ آیا مشاهده می‌کنید که خودتان قابلیت ایجاد یک معلول را دارید؟ آیا مشاهده می‌کنید به‌جای واکنش نشان دادن به روش بالا، می‌توانید از خود بپرسید چگونه می‌توانم متفاوت فکر کنم، احساس کنم، رفتار کنم تا معلول/نتیجه‌ای که می‌خواهم را ایجاد کنم؟

  فهرست مطالب کتاب

  کتاب حاضر که در زمینه‌ی رشد شخصی و روان‌شناسی فردی نوشته شده است، برای افرادی که علاقه‌مند به موضوعاتی در رابطه عملکرد فیزیک کوانتوم و مغز انسان هستند، پیشنهاد می‌شود.

  با جو دیسپنزا بیشتر آشنا شویم

  افکار ما این سیگنال را ارسال می‌کند (من رنج می‌کشم) و احساساتمان (من رنج می‌کشم) زندگی‌مان را درگیر رویدادی می‌کند که با آن بسامد احساسی مطابقت داشته باشد، یعنی یک دلیل خوب برای رنج کشیدن. به معنای کاملاً واقعی، ما همواره در حال درخواست اثبات وجود هوش جهانی هستیم و او نیز متقابلاً همواره در محیط خارجی ما برایمان بازخورد می‌فرستد و این نشان می‌دهد چقدر قدرتمند هستیم. پرسشی که در دل این کتاب مطرح می‌شود، این است: چرا ما سیگنال‌هایی ارسال نمی‌کنیم که پیامد مثبتی برایمان تولید کنند؟

  به نظر شما آیا می‌توان واقعیت زندگی خود را بدون درنظرگرفتن عوامل موروثی تغییر داد؟ طبق اطلاعاتی که دکتر جو دیسپنزا (Joe Dispenza) در کتاب ترک عادت‌های کهنه (Breaking The Habit of Being Yourself)، در اختیار ما قرار می‌دهد، می‌توانیم زندگی‌مان را به شیوه‌ای دلخواه، بدون در نظر گرفتن عوامل وراثتی و ژنتیکی از نو بنا کنیم. در ابتدای کتاب او با بررسی علمی غلبه بر زمان، مکان و بدن، و معرفی فیزیک کوانتوم و رفتار کوانتومی ذرات به ما نشان می‌دهد که همه‌ی اتفاق‌های اطراف ما قابل‌ پیش‌بینی و قابل‌تغییر هستند.

  معرفی کتاب ترک عادت‌های کهنه: چگونه عادت‌های جدید را جایگزین عادت‌های قدیمی کنیم

  آیا تا‌به‌حال آرزو کرده‌اید که ای کاش همه‌چیز در زندگی بر وقف مرادتان می‌بود؟ دکتر جو دیسپنزا، نویسنده‌ی محبوب، در کتاب ترک عادت‌های کهنه با نثری جذاب از مسیری صحبت می‌کند که ما را به آرزوهایمان می‌رساند. او معتقد است که با تغییر ارتعاشات درونی‌می‌توان به رؤیاها‌ی به‌ظاهر دست‌نیافتنی خود دست‌یافت.

  درباره‌ی کتاب ترک عادت‌های کهنه

  کتاب حاضر دکتر جو دیسپنزا حاوی یک پیام پیش‌پا‌افتاده، اما بسیار قوی است که می‌گوید: هرآنچه که امروز به آن می‌اندیشید، واقعیت زندگی فردای شما است. (Lynne McTaggart)

 • کتاب ترک عادت‌های کهنه نوشته‌ی دکتر جو دیسپنزا را نشر ترنگ، با ترجمه‌ی شهناز کمیلی‌زاده منتشر کرده است.

  نکو داشت‌های کتاب ترک عادت‌های کهنه

  • چگونه می‌توانیم آن‌قدر تغییر کنیم که سیگنال ارسالی‌مان با آنچه قصد داریم در زندگی خود پدید بیاوریم، مطابقت داشته باشد؟ ما زمانی تغییر می‌کنیم که کاملاً به این باور رسیده باشیم که با انتخاب فکر یا سیگنالی که ارسال می‌کنیم تأثیری ایجاد خواهیم کرد که قابل‌مشاهده و غیرمنتظره است.

   دکتر جو دیسپنزا در کتاب ترک عادت‌های کهنه، جنبه‌های علمی و معنوی یک تغییر سالم را بررسی می‌کند و ابزارهای لازم را برای ایجاد افکار مثبت و مهم در مسیر تغییر زندگی را در اختیار خواننده قرار می‌دهد. (Rollin McCraty)