معرفی و دانلود کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول | امیر میرزاده | انتشارات برکت مریم

معرفی کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول

جام زرین وفا در راه عشق باوفا

صدق نیکوی رها در راه مست بی‌ریا

ساغری از لطف او در بزم شیدای حریف

لحظه‌ها رنگین به عشق و در وفا

مشخصات کتاب الکترونیک

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%88%D9%84/book/68804

این کتاب برای تمام کسانی که به گزین‌گویه‌های موزون عارفانه و فلسفی علاقه دارند، جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول می‌خوانیم

جهان، جویای جوانی شد که کنجکاو ِکشف جام زرین عشق شود و جولانگاه خویش را در جست‌وجوی صفا بسازد و این شد که هیاهوی عجیب در جریان خروشان عشق‌بازی آغاز شد و جویبار زندگی رنگ مجلل خویش از طپش قلب گرفت و قلب از نَفَسی نیرو جست که جنگ با ددان، سرمایۀ نظر نیکِ اعجاز بود و باری، جفای یار و جور روزگار، منعی در محجوبی جوان نبود تا با ناز معجون عشق و صفا و صدق و وفا راهی نیک بسازد در پویش جوانه‌ای در قلب نجیب.

اثری بدیع که با نگارشی موزون، مضامین عمیق عرفانی، سلوکی و فلسفی را مطرح می‌کند. امیر میرزاده در کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول، شما را مسحور و مجذوب در دنیایی می‌کند که سرشار از خلوص و روشن‌بینی است. این کتاب، کلام اول از مجموعه کتب آچیت به‌شمار می‌آید.

درباره‌ی کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول

کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول، مجموعه‌ای از گزین‌گویه‌های عارفانه، سالکانه و فلسفی است که نثر و نظم را برای رسیدن مقصود خود به کار گرفته است. هر بخش که با حرفی از حروف الفبا آغاز شده است، شامل نثری موزون و شاعرانه و شعری است که از قلب نویسنده، راهی به دنیای بیرون یافته است.

امیر میرزاده، شما را به اعماق وجود خود می‌برد، آنچه می‌بیند را به شما نشان می‌دهد و آنچه فکر می‌کند را با شما در میان می‌گذارد. او مانند سالکی راهنما، شما را نیز در کشفیات خود و لذت دست یافتن به آن‌ها سهیم می‌کند؛ بنابراین، پس از مطالعه‌ی اثر حاضر، دیدگاه شما به زندگی تغییر کرده و به انسان دیگری تبدیل می‌شوید.

از قدیم گفته‌اند: «هر سخن کز دل برآید، لاجرم بر دل نشیند.» این مثل، به بهترین شکل، گویای ارزش کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول، اثر امیر میرزاده است.

این نویسنده، به مدد عشق، کلمات را با هم می‌آمیزد و معجونی شفابخش تهیه می‌کند که به جان هر خواننده‌ای حلاوت می‌بخشد.

کتاب دنیایی از یک حرف – کلام اول مناسب چه کسانی است؟