معرفی و دانلود کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم | معین فرد | انتشارات خدمات فرهنگی کرمان

معرفی کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم

در این جلد به شخصیت زایراس پرداخته می‌شود. پس از فاجعه‌ی پناهگاه پرتو، حمله‌ی جنگجوها به پناهگاه و کشتار عظیم انسان‌ها، زایراس به همراه سامیرانا، دراسول، ریزانیس و سایدان از طریق سفر به درون هاله‌ها موفق به فرار می‌شوند. سرنوشت، آن‌ها را بلاتکلیف درون دنیاهای موازی رها کرده است. زایراس از فرار کردن خسته شده و زمان تصمیم‌گیری فرا رسیده است.

داستانی غیرقابل‌ پیش‌بینی و آخرالزمانی که تا آخرین لحظه شما را با خود همراه می‌کند. معین فرد در کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم ادامه‌ی داستان «زایراس» را روایت می‌کند که پس از حمله‌ی جنگجوها به پناهگاه پرتو موفق شده دست به فرار بزند و بلاتکلیف در دنیاهای موازی رها شده است. او اکنون برای مقابله با دنیای بی‌رحم باید تصمیمی حیاتی بگیرد. به نظر شما چه سرنوشتی در انتظار او، «ریزانیس» و «سایدان» است؟

درباره‌ی کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم

این سؤالات، آن‌ها را به دنیایی می‌کشاند که در آن شخصی به نام «سرور بزرگ» بر تمام سفینه‌ها حکم‌فرمایی می‌کند. زایراس در تلاش برای یافتن پاسخ‌هایش، خطرها را به جان می‌خرد و با کمک آوارگانی که به کمکش پیوسته‌اند پرده از رازهایی برمی‌دارد که برای همیشه مسیر زندگی‌اش را تغییر می‌دهد.

درباره‌ی مجموعه‌‌ کتاب‌های سقوط مرگبار

معین فرد در مجموعه‌ی جذاب و هیجان‌انگیز سقوط مرگبار ماجراجویی‌های مردی به نام «زایراس» در آینده‌ای نامشخص را به تصویر می‌کشد. مجموعه‌ی سقوط مرگبار یکی از بهترین آثار در ژانر علمی-تخیلی و ادبیات پسارستاخیزی به شمار می‌آید و قدرت خیال نویسنده‌ی آن بسیار ستودنی و خیره‌کننده است.

کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم مناسب چه کسانی است؟

قیمت نسخه الکترونیک


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D9%85%D8%B1%DA%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D9%84%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D9%85/book/76070

دوستداران ژانر فانتزی و وحشت از خواندن کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم لذت خواهند برد.

فهرست مطالب کتاب

ماجرای کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم ادامه‌ی ماجراهای کتاب «بمب خویش»، مجلد دوم این مجموعه است که همچون جلدهای گذشته داستانی نفس‌گیر و هیجان‌انگیز دارد. معین فرد در این اثر نیز مخاطبان خود را راضی نگه می‌دارد و آن‌ها را به دنبال کردن ادامه‌ی ماجرا و سرنوشت شخصیت‌ها مشتاق می‌کند.

زایراس تصمیم می‌گیرد پایگاه جوخه‌ی آوارگان را راه‌اندازی کند. سفینه‌ای غول‌آسا که شهری را بر دوش می‌کشد و محفلی از آوارگان را در خود جای خواهد داد تا در کنار زایراس برای نجات خویش تلاش کنند. در این سفر پرخطر، آن‌ها به دنبال کشف حقیقت دفن‌شده‌ی بیست‌ساله می‌گردند. چه رازی درون تراشه نهفته است؟ کرادن کیست و چرا با زایراس در یک بدن قرار دارند؟

معین فرد در کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم، همچون جلدهای پیشین ماجرایی تخیلی و پرپیچ‌وتاب را به تصویر کشیده است؛ داستانی که شاید بدترین کابوس‌های انسان را به چالش می‌کشد: ارتش‌هایی که با ربات‌ها هدایت می‌شوند، انسان‌هایی جهش‌یافته و افرادی که در این دنیای آخرالزمانی گرفتار شده‌اند. اما کتاب سه – سقوط مرگبار – جلد سوم: بخش دوم روایتی خشونت‌آمیز نیست، بلکه داستانی فانتزی با رگه‌هایی از هیجان و وحشت است که تمام حدس‌های شما درباره‌ی ادامه‌ی داستان را نقش‌برآب می‌کند.

1. جوخه آوارگان

2. پرسه

3. خانه

4. بوی مرگ

5. غرش

6. لیست سیاه

7. جویندگان

8. سیم خاردار

9. دزد

10. بیست سال سکوت

11. اطلس

12. آواره

13. برج تاریک

14. بازی

15. ماموریت

16. مقصد

17. فراسوی ابعاد

18. تراشه

19. غرقشده

20. پرونده

21. لبه‌ی آینه

22. بازگشت

23. قلبِ تاریکی

24. حقیقت مدفون

25. آتش

26. رهایی

27. تقابل

28. این، من هستم