معرفی و دانلود کتاب صوتی آداب تجاری، مذاکره و بازی‌ها: ویژه‌ی دانش‌پذیران دوره‌های MBA و DBA | وحید ناصحی فر | انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی

احوال‌پرسی درست می‌تواند به شما در جهت داشتن یک مکالمه‌ی خوب کمک کند. سعی کنید در ابتدای مکالمات تلفنی از تماس‌گیرندگان بابت تماسشان تشکر کرده و سپس کسب‌وکار خود را معرفی نمایید.

تماس شما با دیگران: تماس شما با دیگران نیز به‌اندازه‌ی تماس آن‌ها با شما مهم می‌باشد. ابتدا خودتان و کسب‌وکارتان را معرفی کنید. همچنین برای زمان دیگران ارزش قائل شوید و همیشه وقت‌شناس باشید.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7/book/71272کتاب حاضر هرآنچه را که برای تبدیل شدن به یک مدیر کارآمد و داشتن کسب‌وکاری سودده نیاز دارید، در اختیار شما می‌گذارد. این اثر شامل مطالب مفیدی درباره‌ی فوت‌وفن‌های یک مذاکره‌ی خوب، آداب مصاحبه‌ی کاری، متدهای بهبود اعتمادبه‌نفس، سیاست‌هایی که باید در محیط کاری اتخاذ کرد، و موارد بسیار دیگری از این دست است.

مفهوم آداب معاشرت تجاری، راز خوش‌صحبتی، آداب ارتباطات الکترونیکی، حساسیت اجتماعی، مهندسی رفتار ارتباطی و برندسازی شخصی در مذاکرات، عناوین برخی از فصل‌های این کتاب صوتی هستند.

پشت خط نگه داشتن: در بعضی از مواقع شما ناگزیرید مخاطب را پشت خط نگه دارید. قبل از این کار او را در جریان این کار قرار داده و از او عذرخواهی کنید. یک درخواست ساده باعث ایجاد انگیزه برای منتظر ماندن مخاطب می‌شود.

خوب گوش دادن: با دقت به تماس‌گیرنده توجه کنید. در زمان مکالمه تمام حواستان باید به تماس‌گیرنده باشد. و در صورت نیاز نت‌برداری کنید.

نشر صوتی چاپ و نشر این اثر را در قالب کتاب گویا تهیه و منتشر کرده است.

کتاب صوتی آداب تجاری، مذاکره و بازی‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

وحید ناصحی فر دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مدیریت بازرگانی در دانشگاه علامه طباطبایی است. «بازاریابی صنعتی»، «118 مهارت در مدیریت رفتار سازمانی»، «مدیریت چریکی» و «مهارت‌های مدیریت حرفه‌ای» عناوین برخی تألیفات اوست. «163 فرمان در خویشتن‌شناسی مدیران» نیز نام کتاب دیگری است که وحید ناصری فر و مجید نیک مهر مشترکاً تألیف آن را بر عهده داشته‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی آداب تجاری، مذاکره و بازی‌ها می‌شنویم

معرفی کتاب صوتی آداب تجاری، مذاکره و بازی‌ها: ویژه‌ی دانش‌پذیران دوره‌های MBA و DBA

بایدها و نبایدهای یک رهبر خوب بودن چیست؟ یک مدیر عالی چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای داشتن یک کسب‌وکار خوب باید چه کار کنیم؟ پاسخ این سؤال‌ها را می‌توانید در کتاب صوتی آداب تجاری، مذاکره و بازی‌ها بشنوید. وحید ناصحی فر، مجید نیک مهر و نوید ناصحی فر نویسندگان این کتاب هستند.

درباره‌ی کتاب صوتی آداب تجاری، مذاکره و بازی‌ها

تن صدا: از آن جا که تماس‌گیرنده شما و حالت چهره‌تان را نمی‌بیند تنها تن صدای شما نشان‌دهنده‌ی خلق و حالت شما می‌باشد. صدایتان نباید بلغزد. و همچنین باید تمایل شما برای همکاری با تماس‌گیرنده را نشان دهد.

اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار سودده یا یک مذاکره‌ی فوق‌العاده و راضی‌کننده داشته باشید، این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با نویسندگان کتاب صوتی آداب تجاری، مذاکره و بازی‌ها آشنا شویم

راه‌اندازی و اداره‌ی یک تجارت کارآمد و موفق کاری پیچیده و دشوار است. علاوه بر اطلاعات تخصصی در زمینه‌ی حوزه‌ی کاری هر کسب‌وکار، دانش به‌روز و دقیقی درباره‌ی نحوه‌ی تعامل اعضا با یکدیگر و با مدیریت و مهارت‌های نرم سازمانی لازم است. دانشی که هر دو طرف تجارت، کارفرما و نیروی کار، هردو باید با آن مجهز باشند تا بتوانند موجبات پیشرفت و رشد کسب‌وکار خود را فراهم آورند.