معرفی و دانلود کتاب صوتی آرامش آگاهانه: قدرت آرام، قوی و مطمئن ماندن در هر فصلی | جول اوستین

جول اوستین نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای آمریکا، کلیسای لیک وود در هیوستون است. میلیون‌ها نفر هر هفته سخنرانی‌های الهام‌بخش او را در تلویزیون تماشا می‌کنند و از طریق پلتفرم‌های دیجیتالی از سراسر جهان با جول ارتباط برقرار می‌کنند. «قدرت من هستم»، «تفکر بهتر، زندگی بهتر»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» برخی از عناوین کارهای جول اوستین هستند. همچنین او در سال 2006 به‌عنوان یکی ده انسان تأثیرگذار جهان انتخاب شد.

در بخشی از کتاب صوتی آرامش آگاهانه می‌شنویم

جول اوستین نویسنده و کشیش آمریکایی در کتاب صوتی آرامش آگاهانه رمز و راز زندگی در صلح و آرامش را، در حالی که در جهان بیرون هیچ چیز خوب به نظر نمی‌رسد، با شما به اشتراک می‌گذارد. با شنیدن این کتاب صوتی درخواهید یافت که چگونه از ذهن و قلب خود محافظت کنید تا از تنش‌ها و هرج‌ومرج‌های جهان بیرون در امان بماند.

درباره‌ی کتاب صوتی آرامش آگاهانه

معرفی کتاب صوتی آرامش آگاهانه: قدرت آرام، قوی و مطمئن ماندن در هر فصلی

از زندگی در تنش و ناامیدی خسته شده‌اید؟ مشکلات زندگی شخصی از یک‌سو و مسائل اجتماعی و سیاسی از سوی دیگر شما را زیر هجوم خود ضعیف کرده‌اند؟ جول اوستین (Joel Osteen) در کتاب صوتی آرامش آگاهانه (Peaceful on Purpose) می‌گوید که اساساً شما برای حمل این بارهای سنگین طراحی نشده‌اید و قرار نیست در تمامی لحظات عمر خود دائماً با رنج و اضطراب و نگرانی زندگی کنید. بلکه شما به نحوی خلق شده‌اید که از زندگی خود لذت ببرید. اما مسئله اینجاست که اغلب اوقات ما با تن دادن به شرایط موجود یا اجازه دادن به دیگر افراد برای اظهار نظر درباره‌ی ما و زندگی‌مان، تعیین می‌کنیم که خوشحال باشیم یا نه. ممکن است فکر کنید اگر با رفتار یا کلام کسی رنجیدیم، در حقیقت مقصر اوست که ما را رنجانده است. اما جول اوستین در این کتاب صوتی نگاه متفاوتی دارد: او می‌گوید این شما هستید که به او اجازه داده‌اید بتواند در روان شما دخل و تصرف کند.

وقتی به همه‌ی چیزهایی که در دنیا می‌گذرد نگاه می‌کنیم، آسان است که با نگرانی و ترس زندگی کنیم. ما اخبار را تماشا می‌کنیم و بلایای طبیعی، بیماری‌ها، تصادفات و درگیری‌های بین ملت‌ها را می‌بینیم. اگر این کافی نیست، اکنون با ترس از همه‌گیری‌ها سروکار داریم. فکر می‌کنیم اگر مریض شوم چی؟ اگر کسب‌وکارم به نتیجه نرسد چی؟ اگر فرزندم تصادف کرد چی؟ همه‌ی این نگرانی‌ها درست است. اگر تنها بودید، دلیلی داشتید که نگران زندگی کنید اما کتاب مقدس می‌گوید: شما به شبان خود، نگهبان روح ‌تان روی آورده‌اید. شما به‌تنهایی در این کار نیستید. شما یک محافظ، یک مدافع، یک نجات‌دهنده دارید. خدواند متعال نگهبان روح شماست. وقتی خدا در روح شما دمید، فقط شما را روی زمین قرار نداد و نگفت: «موفق باشی. تو خودت تنها هستی.» گفت: «من از شما محافظت می‌کنم. من نیروهای تاریکی را عقب می‌رانم. من تو را از دشمنانت پنهان می‌کنم. من شما را از مشکلات محافظت می‌کنم. من نیروهای تاریکی را عقب می‌رانم. من تو را از دشمنانت پنهان می‌کنم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B4-%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87/book/70997

ترجمه‌ی این اثر را یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان بر عهده داشته‌اند .

کتاب صوتی آرامش آگاهانه برای چه کسانی مناسب است؟

با شنیدن این کتاب صوتی شما خواهید آموخت که چگونه وقتی نمی‌توانید شرایط خود را عوض کنید، در عوض نگرش خود را تغییر دهید. فراموش نکنید؛ شما این قدرت را دارید که در مواقع سختی آرامش خود را حفظ کنید و بر شرایط پیش‌آمده، هرچقدر هم که بغرنج باشند، تسلط کافی را پیدا کنید.

اگر در جست‌وجوی آرامش هستید و به کتاب‌های زمینه‌ی خودسازی علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهید.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم

نقطه‌ی مقابل آرامش، نگرانی و اضطراب است. هر دوی این‌ها سارقانی هستند که خواب خوب، شادی، خلاقیت و قدرت تصمیم‌گیری را از شما می‌ربایند. اگر به آن‌ها اجازه‌ی ورود به ذهنتان را بدهید، قدرت این را دارند که سرنوشت شما را دگرگون سازند. اما اگر یاد بگیرید که چگونه واکنش‌های مناسبی برای چالش‌های کوچک و بزرگ زندگی خود داشته باشید، نگرانی و اضطراب از زندگی شما رخت برخواهد بست.