معرفی و دانلود کتاب صوتی آیین دوست یابی | دیل کارنگی | رادیو مثبت

۱۶ دقیقه

قسمت بیست‌ودوم

کتاب صوتی آیین دوست یابی اثری آموزنده از دیل کارنگی است که نکاتی ضروری و کاربردی برای بهبود روابط اجتماعی با دیگران را آموزش می‌دهد. این اثر افتخارات و جوایز معتبری مانند پرفروش نیویورک‌تایمز و حضور در لیست صد کتاب تاثیرگذار جهان را به دست آورد.

درباره‌ی کتاب صوتی آیین دوست یابی

۱۶ دقیقه

قسمت بیست‌ونهم

مشخصات کتاب صوتی

– کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز

– فروش بیشتر از سی میلیون نسخه در سراسر جهان

– شماره 19 در فهرست 100 کتاب تأثیرگذار تایم

کتاب صوتی آیین دوست یابی مناسب چه کسانی است؟

۱۶ دقیقه

قسمت بیست‌وپنجم

۱۷ دقیقه

قسمت بیست‌وهشتم

معرفی کتاب صوتی آیین دوست یابی

۱۶ دقیقه

قسمت بیست‌وهفتم

دیل کارنگی در شش بخش آنچه برای یافتن راه مناسب رفتار با مردم نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. شش راه برای اینکه بیاموزید چگونه مردم را دوست داشته باشید، آن‌ها را جذب کرده و بدون برانگیختن خشم با خود همراه کنید. اصولی که این نویسنده‌ی پرفروش به آن‌ها می‌پردازد مانند همیشه کاربردی هستند. با کمک آموزه‌های او موفق می‌شوید پتانسیل‌هایتان را در این عصر پیچیده و رقابتی شکوفا کنید و از نردبان موفقیت بالا بروید.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی آیین دوست یابی

اگر دوست دارید روابط خود با افراد آشنا و غریبه را بهبود ببخشید و روابط عمومی خوبی داشته باشید، این کتاب برای شماست.

با دیل کارنگی بیشتر آشنا شویم

۱۶ دقیقه

قسمت بیست‌وششم

۱۷ دقیقه

قسمت بیست‌وچهارم

برای همین از خودم پرسیدم: ‌«چه صفتی داره که می‌تونم از صمیم قلب، واقعا به خاطرش تحسینش کنم؟» گاهی پاسخ به این سوال سخته، خصوصا درباره‌ی غریبه‌ها اما در این مورد برام آسون بود. ناگهان چیزی دیدم که می‌تونستم تا ابد تحسینش کنم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C/book/68149

باور اینکه آبراهام لینکلن، رئیس‌جمهور صلح‌طلب آمریکا عادت داشت درباره‌ی دیگران نامه‌های تمسخرآمیز بنویسد کار راحتی نیست. شخصی که نقطه‌ی پایانی بر عصر برده‌داری کشورش گذاشت چطور ممکن است تا این حد سبکسر و بی‌ملاحظه بوده باشد؟ آیا این هم یکی دیگر از بازی‌های سیاسی است که نقطه‌ضعف‌های او را به عمد پنهان نگهداشته؟ خب، هیچکس نمی‌تواند به شکل قطعی درباره‌ی کسی که صد و پنجاه سال قبل درگذشته اظهارنظر کند، اما یک موضوع در این ماجرا قطعی است: جهان‌بینی لینکلن در مرحله‌ای از زندگی تغییر و او را از فردی طعنه‌زن به محترم‌ترین رئیس‌جمهوری آمریکا تبدیل کرده است. درباره‌ی این بینش جدید کنجکاوید؟ پس با دیل کارنگی در کتاب صوتی آیین دوست یابی (How to Win Friends and Influence People) همراه شوید تا با هم راز محبوبیت را کشف کنیم.

توی صف منتظر بودم تا نامه‌ای رو به صورت سفارشی در اداره‌ی پست کوچه‌ی سی‌وسوم نیویورک پست کنم. متوجه شدم که کارمند پست از کار وزن کردن بسته‌ها، توزیع تمبرها، پول خرد دادن و صدور رسید خسته شده و هر روز هم باید همین کار سخت و یکنواخت رو انجام میداد. برای همین پیش خودم تصمیم گرفتم و گفتم: ‌ «می‌خوام کاری کنم که اون کارمند از من خوشش بیاد، کاری کنم واقعا ازم خوشش بیاد. باید یه حرف خوبی درمورد اون بزنم».

این اثر پرفروش که تا امروز بیش از 30 میلیون جلد در سراسر جهان فروش داشته، به ما آموزش می‌دهد چگونه می‌توانیم دایره‌ی دوستی خود را گسترش دهیم و بر افراد غریبه اثر بگذاریم. به عقیده‌ی کارنگی بزرگترین اشتباهی که افراد مرتکب می‌شوند تلاش برای اثرگذاری بر دیگران از راه مسلط شدن بر آن‌هاست. هیچ پیوند دوستی، خویشاوندی، همکاری یا وصلتی وجود ندارد که با کج‌خلقی‌های بی‌شمار پایدار بماند. درهای موفقیت (از هر نوع آن!) تنها با کلید رفتار دوستانه باز می‌شوند. البته اگر فکر می‌کنید این حرف به معنی سازگاری بیش از حد، سکوت در برابر بدرفتاری یا باج دادن است کاملاً در اشتباهید!

دیل کارنگی (Dale Carnegie) سال 1888 در خانواده‌ای تهی‌دست دیده به جهان گشود. او از جمله نویسندگان و سخنرانان معروف آمریکایی است که دوران کودکی‌اش را در مشقت بسیار سپری کرد و به دلیل تجربیات خاص خود نگاهی متفاوت به موفقیت داشت. بیشتر کتاب‌هایی که کارنگی منتشر کرده در حوزه‌ی روانشناسی است و نکات زیادی را در مورد خودسازی، سخنرانی، فروشندگی، پیشرفت شخصی و… در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد که باعث پیشرفت و موفقیت روزافزون آن‌ها می‌شود. از دیگر آثار او می‌توان به آیین دوست یابی، آیین سخنوری، آیین زندگی و… اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی آیین دوست یابی می‌شنویم

۱۹ دقیقه

قسمت بیست‌ویکم

۱۷ دقیقه

قسمت بیست‌وسوم