معرفی و دانلود کتاب صوتی افسون انرژی | محمدمهدی دوستی | نشر ماه آوا

از خلال این فصل‌ها و بخش‌های مختلف است که محمدمهدی دوستی، مسیری پیموده و آزموده را به شما نشان می‌دهد که مقصد نهایی آن بی‌تردید موفقیتی چشمگیر است. او شما را با فرازونشیب‌های این مسیر آشنا می‌کند و نقشه‌ی راه را در دستانتان می‌گذارد. این اثر به همت نشر صوتی ماه‌آوا و انتشارات نسل نواندیش تهیه و منتشر شده است و آن را با صدای نسرین رضایی می‌شنوید.

کتاب صوتی افسون انرژی برای چه کسانی مناسب است؟

مدیریت‌ انرژی‌ برای‌ این‌ است‌ که‌ سطح‌ انرژی‌تان را پیوسته بالا نگه دارید و اصطلاحاً باتری‌تان را شارژ کنید‌. اگر به‌جای مدیریت زمان که در اختیارتان نیست انرژی‌تان را مدیریت کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر به دنبال راهی برای رسیدن به موفقیت می‌گردید، شنیدن کتاب صوتی افسون انرژی را از دست ندهید.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی افسون انرژی

  • اگر از شروع کردن می‌ترسید، یعنی از همان ابتدا شکست را پذیرفته‌اید.
  • وقتی انرژی زیادی از دست می‌دهید، بدانید که با یک سیاهچاله طرف هستید.
  • وجود شما مثل‌ یک‌ کتاب است‌ که‌ فقط‌ خودتان می‌توانید‌ آن را باز کنید‌ و بخوانید‌!
  • چالش‌های جدید زندگی یک فرصت هستند تا در مسیر‌تان اقداماتی تازه را شروع کنید.
  • کسی که در ساحل امن خودش لمیده، هرگز از تلاطمات دریای خروشان زندگی خبر ندارد.

در بخشی از کتاب صوتی افسون انرژی می‌شنویم

«انرژی چیست‌؟»، «اسکن‌ انرژی»، «شروع کردن»، «موفقیت و شکست»، «مالکیت و سطح انرژی» و «انرژی جمعی» عناوین فصل‌های این کتاب صوتی هستند و هرکدام بخش‌های متنوعی را در بر می‌گیرند. محمدمهدی دوستی در فصل اول کتاب به تعریف انرژی می‌‌پردازد و در بخش‌های مختلف این فصل درباره‌ی ماهیت آن به ارائه‌ی مطالبی می‌پردازد. قانون بقای انرژی، چگونگی مدیریت آن، ارتباط انرژی با خودآگاهی و ابزارهای مدیریت انرژی برخی از عناوینی هستند که نویسنده در این قسمت از کتاب به سراغ آن‌ها می‌رود.

محمدمهدی دوستی، نویسنده‌ی کتاب صوتی افسون انرژی، چنانکه خود می‌گوید نامش را نه در زمره‌ی نویسندگان کتاب‌های موفقیت می‌بیند و نه می‌پندارد که سخنران انگیزشی است. او می‌گوید مقصودش از نوشتن این کتاب، تنها این نبوده است که یک اثر به خیل روزافزون آثار حوزه‌ی موفقیت اضافه کند. بلکه می‌کوشد در این کتاب راه و چاه موفقیت را در اختیار کسانی قرار دهد که می‌خواهند موفق باشند اما نمی‌دانند باید از کجا شروع کنند.

حتماً افرادی را می‌شناسید که‌ در سنین‌ بالای‌ هفتاد سال هم‌ پرتوان به کارشان ادامه می‌دهند. گذر زمان بر موها، صورت و لرزش دست‌هایشان آشکار است،‌ اما همچنان پرانرژی‌ به‌ فعالیت خود ادامه‌ می‌دهند. قرار گرفتن‌ در سراشیبی‌ عمر و ناتوانی‌های‌ جسمانی‌، مانع‌ پرانرژی‌ بودنشان نیست‌.

کتاب‌های بسیاری درباره‌ی راه‌های رسیدن به موفقیت نوشته شده‌اند، اما تعداد کمی از آن‌ها کارآمد، عملی و ضمانت‌بخش هستند و کتاب صوتی افسون انرژی یکی از آن‌هاست. این اثر پرفروش که به قلم محمدمهدی دوستی نوشته شده، راهکارهای رسیدن به موفقیت را در پیوند با مفهوم انرژی در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی افسون انرژی

در فصل دوم نویسنده به توضیح مفهومی تحت عنوان «سیاهچاله‌ی انرژی» می‌پردازد و راه‌های مقابله با آن را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. محمدمهدی دوستی در فصل سوم کتاب افسون انرژی به سراغ موانعی که بازدارنده‌ی آغاز کار شما هستند می‌رود و معنای ریسک‌پذیری و تفکر قالبی و پیوند این دو را با موفقیت توضیح می‌دهد. او سپس در فصل چهارم مفهوم شکست را حلاجی می‌کند و می‌کوشد زاویه نگاهی متفاوت و مثبت به آن را ارائه دهد. دوستی در فصل پنجم تغییرات سطح انرژی را بررسی می‌کند و تعریفی دقیق از رابطه‌ی سطح زندگی و سطح انرژی در اختیار شما می‌گذارد و درنهایت، فصل ششم کتاب خود را تعریف انرژی جمعی و راه‌های تقویت آن به پایان می‌رساند.

معرفی کتاب صوتی افسون انرژی

جوانانی‌ هم‌ هستند که‌ نه‌ درس می‌خوانند، نه‌ کار می‌کنند و نه‌ هیچ‌ فعالیت‌ خاص دیگری‌ انجام می‌دهند! هروقت‌ هم‌ به‌ آن‌ها گفته‌ شود چرا هیچ‌ کاری‌ نمی‌کنید، می‌گویند‌ حوصله‌ ندارند یا حسش‌ نیست‌ و به همین شکل روزها و شب‌ها را هدر داده و فرصت‌ها را از دست می‌دهند.

گذر زمان بر ما ملموس است؛‌ مثل‌ افزایش‌ سن‌، سفید شدن موها و چین‌وچروک پوست‌. تغییر فصل‌ها و قد کشیدن درخت‌ها هم‌ نمودهایی‌ از گذر زمان هستند. این زمان هرگز در اختیار ما قرار نمی‌گیرد، ولی ما دغدغه‌ مدیریت‌ آن را داریم‌ و از یاد می‌بریم که تنها چیزی که می‌توانیم مدیریت کنیم، انرژی خودمان است. ما نمی‌توانیم کنترلی روی زمان داشته باشیم و حتی جلوی سپری شدن آن را بگیریم، ولی پیوسته دغدغه مدیریت آن را داریم.

اگر می‌خواهید از زمان به‌ شکلی اثربخش‌ استفاده کنید، باید‌ انرژی‌ بسیار زیادی داشته‌ باشید، ‌چون در این‌صورت می‌توانید زمان را هم‌ در اختیار خودتان بگیرید؛ یعنی‌ انرژی‌ فراوان باعث‌ می‌شود زمان کمتری‌ صرف انجام کارها شود!


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C/book/73960