معرفی و دانلود کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک: 10 گام برای تغییر زندگی به وسیله عادت‌های کوچک | دیمون زاهاریادس

این موارد تنها عناوین بخش‌هایی از کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک است که سمانه احمدزاده آن را ترجمه کرده است. این اثر را که به همت نشر صوتی مؤسسه‌ی فرهنگی کتاب یاران فناور و انتشارات اندیشه‌ی آگاه تهیه و منتشر شده است، با صدای پیمان شیخی می‌شنوید.

در نکوداشت کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک

از تلاش‌های نافرجام برای اتخاذ عادت‌های جدید ناامید شده‌اید؟ خبر خوبی برایتان داریم. اکنون راه حل در اختیار شماست. دیمون زاهاریادس در کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک یک راهنمای گام‌به‌گام و عملی در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید تغییرات مثبت و پایداری را در زندگی خود ایجاد کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک

دیمون زاهاریادس، صاحب وبسایت «ArtOfProductivity.com»، نویسنده‌ی پرفروش کتاب در حوزه‌ی برنامه‌ریزی و بهبود عملکرد فردی است. او به دیگران می‌آموزد چگونه به شکلی بهینه از زمان خود استفاده کنند و به اهدافی که در ذهن دارند، دست یابند. آثار زاهاریادس از کتاب‌های پرفروش آمازون به‌شمار می‌روند و از میان آن‌ها می‌توان به کتاب‌های «تمرکز سریع»، «هنر نه گفتن» و «فرمول برنامه‌ریزی» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک می‌شنویم

اگر خواهان تغییر و اصلاح زندگی خود هستید و به دنبال روشی آسان و دسترسی‌پذیر می‌گردید، کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با دیمون زاهاریادس بیشتر آشنا شویم

این کتاب خودیاری واقعاً مفید است؛ یک اثر درخشان و الهام‌بخش. کتاب‌های زیادی دراین‌باره وجود دارد که استانداردها و اهداف غیرممکنی را تعیین می‌کنند. اما رویکرد دیمون زاهاریادس انسانی و واقع‌گرایانه است. من به‌خصوص از فصل «شروع کوچک» خوشم آمد. او نحوه‌ی ایجاد و حفظ عادات مفید را به 10 مرحله‌ی قابل درک و منطقی تقسیم کرده و در هر بخش نکات و مثال‌هایی ارائه داده است. این یکی از معدود کتاب‌های خودیاری است که وقتی خواندم واقعاً باعث شد که بخواهم بروم و کاری را شروع کنم. (A. G. T. Charlton)

کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک برای چه کسانی مناسب است؟

معرفی کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک: 10 گام برای تغییر زندگی به وسیله عادت‌های کوچک

بیشتر مردم وقتی سعی می‌کنند عادات جدیدی را در سبک زندگی خود بگنجانند، شکست می‌خورند. بسیاری از آن‌ها حتی از انگیزه‌ی کافی و اراده‌ی لازم هم برخوردارند. اما عادت‌های جدید در زندگی‌شان ریشه نمی‌گیرند و دیر یا زود (معمولاً زود) رها و فراموش می‌شوند. فکر می‌کنید مشکل از کجاست؟ دیمون زاهاریادس نه‌تنها به این پرسش پاسخ می‌دهد، بلکه راهکار عملی و آسانی را برای آن پیشنهاد می‌کند: برداشتن قدم‌های کوچک.

کاوش در جزئیات مطالب، ذهن را باز و اغلب ایده‌هایی را آشکار می‌کند که در شرایط دیگر امکان آشکارسازی آن‌ها وجود ندارد. خبر خوب این است که اتخاذ چنین عادت‌هایی آسان است. مسئله اصلی فقط مداومت و پیگیری در انجام آن‌هاست.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9/book/71599

احتمال دارد مشغله‌های زندگی و مسئولیت‌های مربوط به خانه و محل کار، خلاقیت ذهنی‌مان را کاهش دهند. کارشناسان می‌گویند که خلاقیت منجر به نوآوری بیشتر، تقویت مهارت‌های حل مسئله، استرس کمتر و خلق‌وخوی بهتر می‌شود. پس با درنظرگرفتن همه این موارد، ارزش آن را دارد که برای خلاق‌تر شدن بکوشیم.

بسیاری معتقدند اگر هدف بزرگ و دشواری در زندگی خود دارید، می‌توانید با خرد کردن آن هدف به اهداف کوچکتر و دستیاب‌تر، مسیر موفقیت خود را هموارتر کنید. اگر قرار است تا پایان ماه یک کتاب 300 صفحه‌ای را بخوانید، می‌توانید با مطالعه‌ی 10 صفحه از آن در هر شب، تدریجاً هدف خود را کامل کنید. اگر می‌خواهید سیگار کشیدن را از سبک زندگی خود حذف کنید، باید سیری نزولی در کاهش آن داشته باشید. قانون طلایی خرد کردن هدف بزرگ و تغییر تدریجی درباره‌ی عادت‌ها هم صدق می‌کند. دیمون زاهاریادس (Damon Zahariades) در کتاب صوتی انقلاب عادت‌های اتمی (Small Habits Revolution) به شما کمک می‌کند که سبک زندگی‌تان را تغییر دهید. با قدم‌های بزرگ و اساسی؟ نه! بلکه از طریق ایجاد و اصلاح عادت‌های کوچک.

به‌عنوان مثال، متعهد شوید که در زمینه موضوعات مورد علاقه خود، کاوش‌های دقیق‌تری داشته باشید. اکثر ما در انجام این کار سهل‌انگاری می‌کنیم. ما عادت کرده‌ایم برای کسب اطلاعات فقط در مرورگر گوگل جستجو کنیم. چند جست‌وجو انجام می‌دهیم، مطالب مورد نیاز خود را پیدا می‌کنیم و از موضوع گذر می‌کنیم. ما کنکاش عمیقی که منجر به تفکر خلاق می‌شود را انجام نمی‌دهیم.

این روش مؤثر و آزمایش‌شده به‌تفصیل در کتاب صوتی انقلاب عادت‌های کوچک شرح داده شده است: 10 گام برای تغییر زندگی به‌وسیله‌ی عادت‌های کوچک! دیمون زاهاریادس در سراسر این کتاب صوتی از مثال‌هایی برای روشن کردن مقصود و مفهوم مدنظر خود استفاده می‌کند. اگر تنها چند دقیقه در روز برای شنیدن این اثر زمان بگذارید، می‌توانید عاداتی ایجاد کنید که نتایج درخشانی را در پی خواهند داشت. نتایجی همچون: افزایش سلامتی، اعتماد به نفس بیشتر، بهره‌وری بهبودیافته، روابط قوی‌تر، و در نهایت: یک سبک زندگی رضایت‌بخش‌تر.

  • روش صحیح استفاده از پاداش برای ایجاد تغییر عادت
  • چرا نه اراده و نه انگیزه به شما در ایجاد عادات خوب کمک نمی‌کند
  • اولین قدم حیاتی به سمت تغییر عادت مثبت
  • یک راه ساده برای نظارت بر پیشرفت خود در هنگام اتخاذ عادات جدید
  • چگونه تضمین کنیم که عادت‌های جدید باقی می‌مانند؟
  • 7 تاکتیک ساده برای غلبه بر مقاومت داخلی
احتمالاً فردی را می‌شناسید که اذعان می‌کند خلاق نیست. این مسئله برای همه ما در مقطعی از زمان صدق می‌کند. خلاقیت مانند یک ماهیچه، قابل پرورش است. درواقع، بیشتر کالج‌ها اکنون بیش از هر زمان دیگری، کلاس‌هایی در خصوص «چگونگی خلاق بودن» برگزار می‌کنند؛ اما برای پرورش این ماهیچه، لازم نیست که حتماً به دانشگاه بروید. با کمک چند عادت کوچک می‌توانید این کار را به‌تنهایی انجام دهید.