معرفی و دانلود کتاب صوتی اگر فردا بیاید | سیدنی شلدون | نشر ماه آوا

میدان جکسون در قلب منطقه‌ی فرانسوی‌نشین قرار داشت و کلیسای زیبای سنت‌لوئیس در این میدان یک سر و گردن از بقیه‌ی بناها بالاتر بود. پرچین‌های بلند و درخت‌های باشکوه ماگنولیا، خانه‌ها و املاک قدیمی و زیبای این منطقه را از شلوغی و سروصدای خیابان محفوظ نگه می‌داشت. جو رومانو در یکی از آن خانه‌ها زندگی می‌کرد. تریسی تا تاریک شدن هوا صبر کرد و بعد وارد عمل شد. راه‌پیمایان به‌سمت خیابان چارترز رفته بودند و تریسی طنین هیاهوی آنان را از راه دور می‌شنید. او در سایه ایستاده و خانه را از نظر گذراند. سنگینی سلاح را در کیفش حس می‌کرد. نقشه‌ای که کشیده بود، آسان بود. خیال داشت با جو رومانو صحبت کند و از او بخواهد مادرش را از اتهامات تبرئه کند و اگر آن مرد امنتاع می‌کرد، تریسی با تهدید سلاح وادارش می‌کرد اقرارنامه‌ای بنویسد. بعد آن اقرارنامه را به ستوان میلر می‌داد، ستوان جو رومانو را بازداشت می‌کرد و آبروی ازدست‌رفته‌ی مادرش برمی‌گشت. تریسی ناامیدانه آرزو کرد که چارلز در کنارش بود. ولی چه‌بسا بهتر بود که چارلز را دخالت نمی‌داد و خودش به‌تنهایی وارد عمل می‌شد. وقتی کار به‌پایان می‌رسید و رومانو پشت میله‌های زندان می‌افتاد، که حقش هم بود، آن‌وقت تریسی ماجرا را به چارلز می‌گفت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

کتاب صوتی اگر فردا بیاید را انتشارات ماه‌آوا با ترجمه‌ی حمیده رستمی و خوانش نگین خواجه‌نصیر به انتشار رسانده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی اگر فردا بیاید

  • کتاب اگر فردا بیاید را یک داستان‌نویس ماهر در اوج خلاقیت هنری خود نگاشته است. (یواس‌ای تودی)
  • سیدنی شلدون، ماهرانه آنچه را که می‌خواهد، به خواننده انتقال می‌دهد. (لس‌آنجلس تایمز)
  • اثری جذاب که خواندنِ آن از ضروریات است. (نقد کتاب نیویورک تایمز)

اقتباس‌های سینمایی از کتاب صوتی اگر فردا بیاید

12 دقیقه

قسمت بیست‌وچهارم

29 دقیقه

قسمت بیست‌ودوم

9 دقیقه

قسمت بیست‌وهفتم

26 دقیقه

قسمت سی‌وچهارم

مشخصات کتاب صوتی

22 دقیقه

قسمت بیست‌وهشتم

معرفی و دانلود کتاب صوتی اگر فردا بیاید

کتاب صوتی اگر فردا بیاید به تمامی علاقه‌مندان رمان‌های هیجان‌انگیز و جنایی توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی اگر فردا بیاید می‌شنویم

46 دقیقه

قسمت بیست‌وششم

11 دقیقه

قسمت بیست‌وسوم

کتاب صوتی اگر فردا بیاید با خودکشی مادر تریسی آغاز می‌شود و این اتفاق، سرآغاز تمام بدبیاری‌ها و دشواری‌های اوست. تریسی متوجه می‌شود که مادرش، قربانی مافیای نئواورلیانز شده است. او به قصد انتقام، اسلحه‌ای دست‌وپا می‌کند و سراغ اعضای مافیا می‌رود اما به قربانی دیگری برای آنان تبدیل می‌شود و از یک دادخواه، به یک مجرم بدل می‌گردد. دادگاه تریسی را به اتهامِ واهیِ سرقت یک تابلو، به پانزده سال حبس در زندان جزایر جنوبی لوئیزیانا محکوم می‌کند. وکیل تریسی نیز در اثبات بی‌گناهی او تلاشی نمی‌کند. تریسی اندکی بعد متوجه می‌شود که هم قاضیِ دادگاه و هم وکیل مدافع او، هر دو برای مافیا کار می‌کرده‌اند. در این میانه از طرف نامزدش هم طرد می‌شود و از چشم‌اندازی که برای زندگی‌ و آینده‌ی خود داشت، جز ویرانه‌ای باقی نمی‌ماند. فکر انتقام باعث می‌شود تا تریسی تمام سختی‌ها و آزار و اذیت‌های زندان و زندانیان را تحمل کند. تریسی اکنون فقط یک فکر در سر دارد: اینکه از تمام کسانی که باعث شدند به چنین وضعی دچار شود، انتقام بگیرد…

کتاب صوتی اگر فردا بیاید از ساختار روایی منسجم و شخصیت‌پردازی واقع‌گرایانه‌ای برخوردار است. سیدنی شلدون عناصر مکانی و زمانی را به گونه‌ای کنار یکدیگر قرار می‌دهد که خواننده می‌تواند خود را به خوبی در آن فضا احساس کرده و با شخصیت‌های داستان، همراهی و همذات‌پنداری نماید. تریسی ممکن است هر کدام از ما باشیم و همین موضوع، مواجهه با اثر شلدون را ملموس‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

کتاب صوتی اگر فردا بیاید اثری از سیدنی شلدون، نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی و برنده‌ی جایزه‌ی اسکار است. شلدون در این کتاب، داستان زنی را روایت می‌کند که به خاطر توطئه‌ها و دسیسه‌چینی‌های یک گروه مافیایی، همه چیز خود را از دست می‌دهد و تصمیم می‌گیرد از تمام کسانی که زندگی‌اش را نابود کرده‌اند انتقام بگیرد.

درباره‌ی کتاب صوتی اگر فردا بیاید

از کتاب صوتی اگر فردا بیاید، چندین اثر متفاوت سینمایی و تلویزیونی اقتباس شده است. در سال 1986 مینی‌سریالی به همین نام با کارگردانی جری لندن برگرفته از این اثر ساخته شد. این کتاب همچنین الهام‌بخش فیلمی به نام 22FK (22 زن کوتایام)، محصول سینمای مالزی بوده است. کارگردانی 22FK را عاشق ابو بر عهده داشته و فیلم در سال 2012 اکران شده است.

کتاب صوتی اگر فردا بیاید برای چه کسانی مناسب است؟

سیدنی شلدون (Sidney Sheldon) در کتاب صوتی اگر فردا بیاید (If Tomorrow Comes) فرازونشیب‌های زندگی تریسی را به تصویر کشیده است. این رمان جنایی در سال 1985 به انتشار رسیده و روایت زندگی تریسیِ زیبا، جسور و هوشمند است. او کارمند بانکی در فیلادلفیاست و قرار است به‌زودی با مردی ثروتمند ازدواج کند. اما همه چیز برای او بیش از آن خوب است که بتواند واقعیت داشته باشد.

معرفی کتاب صوتی اگر فردا بیاید

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D8%AF/book/79439

سیدنی شلدون، رمان‌نویس برجسته‌ی آمریکایی و از بهترین نویسندگان آثار جنایی در جهان است. از شلدون هفده رمان پرفروش و یک زندگی‌نامه به جای مانده است. شلدون از جمله نویسندگانی است که آثارش به زبان‌های بسیاری ترجمه شده و از این بابت، رکوددار گینس است. او همچنین فیلمنامه‌نویس و نمایشنامه‌نویس تحسین‌شده‌ای نیز هست و بارها به خاطر آثاری که از او روی پرده‌ی سینما یا صحنه‌ی تئاتر برده شده، مفتخر به دریافت جوایز متعدد شده است. از سیدنی شلدون حدود 30 فیلمنامه سینمایی، 250 فیلمنامه‌ی تلویزیونی و 10 نمایشنامه منتشر شده است. شلدون برای فیلمنامه‌ی «مرد مجرد و دختر جوان» برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شده و نمایشنامه‌ی «سرخ‌موی برادوی»، جایزه‌ی تونی را نصیب وی کرده است.

6 دقیقه

قسمت بیست‌ونهم

22 دقیقه

قسمت بیست‌وپنجم

44 دقیقه

قسمت بیست‌ویکم