معرفی و دانلود کتاب صوتی باز کردن چشم سوم | نیرا کورانا‮‬

با کتاب صوتی باز کردن چشم سوم راه دستیابی به شهود حقیقی را پیدا کنید! نیرا کورانا در این اثر باید و نبایدهای گشودن چشم سوم را به شما آموزش می‌دهد تا با راهنمایی‌های او، سفری امن در مسیر خودشناسی و عرفان داشته باشید.

درباره‌ی کتاب صوتی باز کردن چشم سوم

۱۷ دقیقه

فصل ششم – نکات مثبت و منفی چشم سوم

مشخصات کتاب صوتی

چشم سوم که به‌عنوان چاکرای ششم نیز شناخته می‌شود نماینده‌ی بصیرت عرفانی است. همه‌ی ما با دو چشم در صورتمان به دنیا می‌آییم که ابزار مشاهده‌ی دنیای فیزیکی هستند اما تعداد اندکی از وجود چشمی دیگر آگاه هستند. این پنجره‌ی روحی، چشم درونی یا ذهنی، چشم سوم، چاکرای ششم یا هر نام دیگری که مناسب می‌دانید دریچه‌ای برای ورود به قلمروهای درونی و آگاهی برتر است. اشخاص معدودی با چشم سوم باز متولد می‌شوند اما بیشتر افراد حتی برای یافتن جایگاه آن به کمک نیاز دارند و آموزه‌های کتاب صوتی باز کردن چشم سوم در این نقطه به کار می‌آیند.

اولین چیزی که باید در مورد چشم سوم بدانید این است که همه چنین چشمی دارند و از طریق آن است که ظرفیت فراروانی ما به دست می‌آید. وقتی در مورد چیزی احساس می‌کنید، و معلوم می‌شود احساستان درست است، یکی از رایج‌ترین موارد استفاده از چشم سوم تلقی می‌شود. وقتی بر اساس آن عمل می‌کنید از چشم سومتان استفاده می‌کنید. این حسی است که می‌توان آن را تقویت کرد و باز کردن آن به شما امکان می‌دهد با دنیای معنوی اطراف خود ارتباط برقرار کنید.

شایان ذکر است که یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان ترجمه‌ی کتاب باز کردن چشم سوم را برعهده داشته‌اند.

کتاب صوتی باز کردن چشم سوم مناسب چه کسانی است؟

۳۲ دقیقه

فصل دو – اصول چاکراها

چشم سوم راهنمای ما برای مشاهده‌ی واقعیات دنیاست، کلیدی برای درک چیستی روح که درکی فراتر از جهان مادی به شما ارائه می‌دهد. نظرات گوناگونی درباره‌ی جایگاه آن قرار دارد اما به‌شکل سنتی چشم درونی را وسط پیشانی به تصویر می‌کشند. باز کردن چشم سوم -اگر به درستی انجام شود- برای فرد روشنگری به دنبال می‌آورد و بینش‌های مذهبی به او می‌بخشد. تمرکز قوی، قدرت درک حقایق پنهان و هماهنگی با ارتعاشات کیهانی از مزایای گشودن چشم درونی هستند. با این حال مراقب باشید! فعالیت بیش از حد آن ممکن است عواقبی ناخوشایند به دنبال داشته باشد. برای پرهیز از اشتباهات رایج این عمل، کتاب صوتی باز کردن چشم سوم از نشر صوتی جزیره‌ی کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ اثری محبوب، کاربردی و دقیق که شما را قدم به قدم در ورود به قلمروهای معنوی همراهی و از خطرات این سفر معنوی محافظت می‌کند.

چشم سوم جزء طبیعی وجود شماست که باعث می‌شود الگوهای زندگی خود را ببینید. از حواس دیگر برای انتقال این الگوها استفاده می‌کند و شما را قادر می‌سازد آن‌ها را شناسایی کرده و با آن‌ها روبه‌رو شوید. بدین ترتیب می‌توانید ارتباطات نامرئی ایجاد کنید که در غیر این صورت قابل دیدن نیستند و پاسخی برای نگرانی‌هایی پیدا کنید که شما را آزار می‌دهد. انرژی‌های مختلفی در اطراف شما وجود دارد، مانند هاله دورتان که از آن به عنوان روح یا نیروی حیات نیز یاد می‌شود، و ممکن است با باز کردن چشم سوم، حواستان را جلب این انرژی‌ها کنید. انرژی فقط در افراد یافت نمی‌شود بلکه در همه چیز اطراف ما، مانند گیاهان و محیط‌ها، وجود دارد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۳ دقیقه

فصل پنجم – کریستال‌ها و عطرمایه برای گشودن چشم سوم

۳۵ دقیقه

فصل چهار – بیداری چشم سوم – قسمت اول

۱۵ دقیقه

فصل یک – تاریخچه و ریشه‌های مفهوم چشم سوم

۳۰ دقیقه

فصل چهار – بیداری چشم سوم – قسمت دوم

حضور چشم سوم در ادبیات و ادیان تاریخچه‌ای طولانی دارد. هندویان، بودیسم و تائوییسم احتمالا اولین افرادی بودند که به آن اشاره کردند. همچنین اگر فارغ از قدرت ویژه‌ی این چاکرا -مرکز انرژی بدن- به جستجو در منابع گوناگون بپردازیم ردپای آن را در عرفان نیز خواهیم یافت. کتاب صوتی باز کردن چشم سوم (Third Eye Awakening: A Simple Guide to Understand the Fundamentals of Third Eye Awakening) نوشته‌ی نیرا کورانا‮‬ (Nyra Khurana) با گوشه چشمی به آثاری که از گذشتگان به ما رسیده روش گشایش چشم سوم را به شما آموزش می‌دهد تا از تمام ظرفیت‌های معنوی‌تان بهره ببرید.

کسانی که به تمرینات معنوی و رسیدن به ذهن‌آگاهی علاقه‌مند هستند و می‌خواهند چگونگی فعال‌سازی چاکرای چشم سوم را بیاموزند، این کتاب را دوست خواهند داشت.

در بخشی از کتاب صوتی باز کردن چشم سوم می‌شنویم

۸ دقیقه

فصل سه – نقش رژیم غذایی در گشودن چشم سوم

معرفی کتاب صوتی باز کردن چشم سوم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%B3%D9%88%D9%85/book/71963