معرفی و دانلود کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری | برایان تریسی | انتشارات رمانو

زندگی دفترچه‌ی راهنما ندارد، پس خودتان آن را بسازید.

کسانی که به کتاب‌های انگیزشی و موضوعاتی مانند مثبت‌اندیشی و موفقیت علاقه دارند، از گوش سپردن به کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری لذت خواهند برد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم

«قورباغه‌ات را قورت بده»، «مذاکره»، «بهانه‌ها را کنار بگذارید»، «درآمد رویایی» و «قدرت موفقیت شخصی» ازجمله مشهورترین کتاب‌های او هستند.

در بخشی از کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری می‌شنویم

از بحث‌های محوری دیگر کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری، می‌توان به تغییر اشاره کرد. تغییر، امری است که از پذیرش آن ناگزیریم. جهان در هر روز و هر لحظه‌ی خود سرشار از تغییر است. ذهنی که در برابر این تغییرات می‌ایستد و می‌خواهد مانع آن‌ شود، نیازمند اصلاح است. ذهن یک فرد موفق این تغییرات را می‌پذیرد، با آن همراه می‌شود و مسیر خود را در دل همین تحولات می‌سازد.

شما انسان برجسته‌ای هستید و پتانسیل خارق‌العاده‌ای دارید که منحصر به خودتان است. مغز شما حاوی یک‌صد میلیارد سلول است که هر یک به حدود دویست‌هزار سلول دیگر متصل است. یعنی اینکه فکرهای ممکنی که شما می‌توانید در سر بپرورانید، چه مثبت و چه منفی، شمارشان از تعداد مولکول‌های موجود در جهان شناخته‌شده بیشتر است. شما همین حالا قادر به داشتن یک زندگی شگفت‌انگیز و پر از معنا و هدفید که می‌تواند بر روی زندگی آدم‌های بی‌شمار دیگری تأثیر مثبت داشته باشد. اما قبل از اینکه بتوانید از پتانسیل کامل خود برای تعالی شخصی بهره ببرید، شما نیاز دارید بفهمید که چه کسی هستید و چطور به جایگاه امروزی خود رسیده‌اید.

فاصله‌ی ما تا تبدیل شدن به یک فرد موفق، تنها ذهنیتی است که چنین فردی دارد و ما نداریم. خبر خوب این است که داشتن این ذهنیت، ارادی و اکتسابی است. برایان تریسی (Brian Tracy) در کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری (Believe it to achieve it) تلاش می‌کند تا از ما فردی مثبت‌اندیش و موفق بسازد. از نظر برایان تریسی روال طبیعی و درست زندگی، همراه با احساسات مثبت همیشگی است. اگر بعضی روزها، انرژی و انگیزه‌ی کافی برای انجام دادن کارهای روزمره‌مان را نداریم، این غیرطبیعی است. این مسئله نشان می‌دهد که ذهنیت ما دچار مشکل شده است و نیاز به بازسازی دارد.

معرفی کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری

آموزه‌ی کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری برای مخاطبانش این است که باید تا جای ممکن از موقعیت‌های منفی دوری کنیم. این بحث شامل تمام اطرافیان منفی‌باف و کسانی که ممکن است به هر دلیلی با آن‌ها درگیری پیدا کنیم هم می‌شود. حتی انتقاد کردن از دیگران هم گاهی می‌تواند به پررنگ‌تر شدن ذهنیت منفی دامن بزند.

هفت ساعت تزریق انرژی مثبت، همراه با برایان تریسی در کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری… هر کدام از ما انسان‌ها انباشته از استعدادها و توانایی‌های بی‌نهایت هستیم که چنانچه فرصت شکوفایی را برای آن‌ها فراهم کنیم، اتفاقات شگفت‌انگیز و غیرقابل‌تصوری رقم خواهند خورد. بزرگ‌ترین مانع رسیدن به این آینده‌ی درخشان، ذهن خود ما و تنها راه چاره، مثبت‌اندیشی است. این کتاب، راهنمای تقویت افکار مثبت در ذهن ماست.

درباره‌ی کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری

کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری را نشر صوتی رمانو با صدای سعید مهرآلی و براساس ترجمه‌ی اسداله حقانی منتشر کرده. نسخه‌ی متنی این کتاب را انتشارات آتیسا در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری برای چه کسانی مناسب است؟

برایان تریسی در کتاب صوتی باورش کن تا به دستش آوری اعتقاد دارد که انسان باید شاد باشد تا استعدادهایش شکوفا شوند. شادی زمانی احساس می‌شود که ما باور داریم می‌توانیم به تمام اهداف و ایده‌آل‌هایمان برسیم. برایان تریسی تصور می‌کند که نه‌تنها فرصت‌های بی‌انتهایی برای شکوفایی داریم، بلکه روزبه‌روز این فرصت‌ها بیشتر و بیشتر می‌شوند. برای مثال ثروتی که در سه دهه اخیر در تمام جهان تولید شده، بیشتر از تمام ثروتی است که در کل عمر بشر بر روی زمین خلق شده. پس امکانات رشد و توسعه‌ی ما روزبه‌روز افزایش می‌یابد. کافی است باور کنیم که می‌توانیم.

برایان تریسی، متولد سال 1944، یک نویسنده و سخنران انگیزشی مشهور با اصالت آمریکایی – کانادایی است. او مدیریت یک شرکت بین‌المللی را برعهده دارد که در اموری مانند اعتمادبه‌نفس، خلاقیت، کسب‌وکار، فروش و مدیریت، به متقاضیان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌کند. برایان تریسی تابه‌حال چند سفر به ایران هم داشته است و برای مخاطبان خود در ایران سخنرانی کرده.

تصور کنید که پیچیده‌ترین سیستم رایانه را برای خود خریده‌اید؛ به‌علاوه‌ی تمام متعلقات و تجهیزاتی که می‌توان تصور کرد. آن را به خانه آورده‌اید و از داخل جعبه‌ی بسته‌بندی بیرون آوردید و در نهایت شگفتی متوجه شده‌اید که خبری از دفترچه‌ی راهنما نیست. شما تمام این تجهیزات بی‌نظیر و مدرن را دارید که می‌توانند هر کار پیچیده‌ای را انجام دهد، اما نمی‌دانید که نحوه‌ی اتصال آن‌ها چگونه است یا چطور به‌درستی از رایانه استفاده کنید. داستان تولد شما هم شباهت بسیاری با این وضعیت داشته است. ما با ذهنی حیرت‌آور به دنیا آمده‌ایم؛ سرشار از توانایی‌ها و استعدادهای بکر و دست‌نخورده و همراه با پتانسیل انجام کارهای خارق‌العاده در زندگی. اما هیچ دفترچه‌ی راهنمایی نداریم. باید تمام آن را خودتان تصور کنید و به آن برسید.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B4-%DA%A9%D9%86-%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B4-%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C/book/76871