معرفی و دانلود کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی | یووال طبیب | نشر ماه آوا

یووال کسانی را که به او مراجعه می‌کنند، از جلسۀ اول تا آخر همراهی می‌کند تا مطمئن شود زمانی که آن‌ها به اهدافشان برسند به‌درستی قوانین را به‌کار گرفته‌اند و اشتباهی مرتکب نشده‌اند. بسیاری معتقدند وقتی بحث تغییر الگوهای رفتاری و تأثیر آن‌ها بر واقعیت روزمره پیش می‌آید یووال بهترین مشاور است.

در بخشی از کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت می‌شنویم

اکنون می‌توانید به این سفر هیجان‌انگیز بپیوندید و زندگی‌ای را بسازید که همیشه آرزویش را داشتید! زندگی‌ای که هرگز باور نمی‌کردید می‌توانید آن را داشته باشید!

شما در کتاب «برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی» یاد می‌گیرید:

پس اگر به دنبال پیدا کردن راه‌حلی برای این وضعیت هستید، کتاب برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی (Turning Dreams into Reality) ابزارها و دانشی را به شما منتقل می‌کند تا براساس آن‌ها اسرار جهان هستی را دریابید و بدون هیچ روشی پیچیده‌ای به اهداف خود دست پیدا کنید. به بیان دیگر هیچ مانعی وجود ندارد تا شما نتوانید یک زندگی با استانداردهای بالا و عشقی بی‌نهایت را تجربه کنید. چرا که خود جهان هستی و قوانین آن چنین چیزی را از شما طلب می‌کنند و امکانات آن را در اختیارتان قرار می‌دهند.

– چگونه به راحتی در مدت زمانی کوتاه از شر موانع و مشکلات مالی خلاص شوید.

– چگونه فردی را پیدا کنید که برای رابطه عاطفی با شما مناسب است؛ بدون اینکه هر بار ناامید شوید.

– چگونه افکار، آگاهی و ناخودآگاه خود را تغییر دهیم.

– چگونه از تفکر مثبت برای رسیدن به رویاهایتان استفاده کنید.

– چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنید و در نتیجه مورد محبت اطرافیان قرار بگیرید.

کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت به چه کسانی پیشنهاد می‌‌شود؟

همان‌طور که قبلاً گفتیم، فرکانس پول فرکانس بالایی است و برای رسیدن به این فرکانس بالا باید از کارهایی که انجام می‌دهید احساس شادی کنید. اگر عاشق کاری باشید که می‌کنید پول آسان‌تر به‌سوی شما به جریان می‌افتد. اغلب افرادی که عاشق کارشان هستند پول بیشتری در جیبشان دارند تا کسانی که کارشان را دوست ندارند؛ بنابراین بسیار مهم است کاری که انجام می‌دهید را دوست داشته باشید، و اگر چنین نیست به‌دنبال چالش‌های دیگری در زندگی باشید؛ چالش‌هایی که شما را به هیجان بیاورند و باعث شوند با لبخند و حس رضایت به انجام کارهایتان بپردازید. شخصی که از کارش خوشش نمی‌آید، چه کارمند باشد و چه شغل آزاد داشته باشد، نمی‌تواند فرکانس بالایی از خود ساطع کند تا پول را در زندگی خود جاری سازد.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%B0%D9%87%D9%86%DB%8C%D8%AA%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B2%D8%AD%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%B3%DB%8C/book/68622

معرفی کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی

همه ما دوست داریم زندگی شاد و پرپول همراه با روابطی پرمهر و صادقانه داشته باشیم و در تمامی زمینه‌های زندگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به موفقیت و شادکامی دست یابیم. با این حال، همه افراد نمی‌توانند شغل ایده‌آل خود را داشته باشند یا از نظر خانوادگی با هیچ مشکل و سختی روبه‌‌رو نشوند. با وجود این، بزرگ‌ترین مانعی که بر سر راه تک تک ما انسان‌ها وجود دارد، آن است که گمان می‌کنیم آرزوها و امیدهای ما قرار نیست هیچ وقت اتفاق بیفتد و در عمل نیز براساس همان افکار منفی و مسموم، یک سبک زندگی غلط را پیش می‌گیریم و هر روز بیش از پیش ناامیدتر و سرخورده‌تر می‌شویم. درواقع ما نمی‌دانیم که چگونه باید با مسائل گوناگون به درستی مواجه شویم!

وقت آن است تا تحولی عمیق در زندگی‌تان به وجود آورید و به رویاهایتان رنگ واقعیت ببخشید!

او مشاور شخصی، سخنران و توسعه‌دهندۀ مفهوم PMCR است. این روش شواهدی را از فیزیک کوانتوم اقتباس کرده و بدین شکل نشان می‌دهد که هرکدام از ما می‌توانیم واقعیتی که می‌خواهیم را به‌وسیلۀ افکارمان خلق کنیم. یووال در سخنرانی‌ها و جلسات شخصی به مراجعه‌کنندگانش نشان می‌دهد که با درک سطحی از نحوۀ عملکرد این فرایند می‌توان تغییری اساسی در همۀ حیطه‌های زندگی ایجاد کرد.

علاقه‌مندان به آثار خودیاری، به خصوص طرفداران قانون جذب از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد و نکات مفیدی در رابطه با زندگی شخصی و شغلی خود خواهند آموخت.

با یووال طبیب بیشتر آشنا شویم

پول مانند انرژی نیازمند جاری‌شدن است. اگر پول دارید حریصانه ذخیره‌اش نکنید؛ منظورم این نیست که هرچه پول دارید را بی‌محابا و بیش‌ازاندازه خرج کنید و به پس‌اندازتان دست بزنید. بلکه با خودتان و با دیگران با بخشندگی و سخاوت رفتار کنید. کمی از پس‌اندازتان را خرج کنید، خودتان یا شخص دیگری را مهمان کنید و اجازه دهید این انرژی جریان پیدا کند. اگر پول دارید و سفت به آن چسبیده‌اید این فرض منطقی است که مانع جریان‌یافتن پول شده باشید. به‌عنوان مثال، اگر توانایی مالی خرید لباس نو را دارید اما هنوز همان لباس‌های رنگ‌و‌رورفته یا کفش‌های خراب را می‌پوشید برخلاف جریان انرژی عمل می‌کنید. اگر توانایی مالی دارید، بدانید که چطور خرج کنید و باعث لذت خود و عزیزانتان شوید. بدین شکل انرژی پولی را به جریان انداخته و گیر نمی‌افتید.

با کمک قانون جذب و تغییر افکارتان به همه آرزوهایتان برسید! کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی نوشته‌ی یووال طبیب، به شما یاد می‌دهد روشن و دقیق بیندیشید، احساساتتان را تحلیل کنید و بهترین تصمیمات را بگیرید.

درباره کتاب صوتی برای تبدیل رویاهایت به واقعیت