معرفی و دانلود کتاب صوتی بهترین تو در راه است: کشف مسیر رسیدن به آینده‌ای بزرگتر، بهتر و درخشان‌تر | جول اوستین

اما نکته کلیدی اینجاست: برای دیدن شرایط بهتر، باید درد و رنج را پشت سر بگذارید. ای کاش می‌توانستم به شما بگویم که تنها با مثبت بودن ایمان داشتن، احترام به خدا، می‌توانید چه چیزهای بزرگتری را به دست بیاورید. سطوحی وجود دارد که تنها با عبور از برخی مشکلات می‌توانید به آن‌ها برسید.

در دنیای پرهیاهوی ما، دیگر کمتر کسی برای حل مشکلات روحی خود به سراغ دین و روحانیت می‌رود. گویا کتاب‌های زرد روانشناسی جای اعتقاد به خدا و ایمان را در زندگی انسان‌ها گرفته‌اند؛ غافل از اینکه راهکارهایی که این کتاب‌ها معرفی می‌کنند همگی موقتی هستند اما آنچه که پایدار می‌ماند ارزش‌های اعتقادی ماست. جول اوستین که از مشهورترین روانشناسان مذهبی به شمار می‌رود، در کتاب صوتی بهترین تو در راه است نیز به سراغ مسیحیت رفته است و از آموزه‌های این دین برایتان می‌گوید. البته این نکته باعث نمی‌شود که خواننده‌ی مسلمان از شنیدن این کتاب لذت نبرد؛ چراکه ایمان و باورهای معنوی به دین خاصی برنمی‌گردد و درحقیقت بن‌مایه‌ی تمامی ادیان را می‌سازد.

در غم رفتن کسی ‏ناامید نشو، افسردگی را ادامه نده، فکر نکن این سهم تو در زندگی است. اجازه نده شکست در امور مالی تو را متقاعد کند که همیشه با مشکل مواجه خواهی شد. نگرش ایمان را حفظ کنید و از آن شرایط عبور کنید. وقتی فکری به شما می‌گوید هرگز تغییر نخواهد کرد، آن را باور نکنید.

«توکل» از مفاهمی اصلی دینی است که اسلام نیز آن را به ما توصیه می‌کند. جول اوستین با بهره‌گیری از این مفهوم به ما می‌آموزد که گاهی بهترین واکنش نسبت به مشکلات عمیق زندگی صبر کردن و سپردن آن به خداست. جایی که خدا در زندگی ما نقطه می‌گذارد، شایسته نیست که ما به عنوان بنده‌ی او، اراده‌اش را زیر سوال ببریم. کتاب صوتی بهترین تو در راه است به شما نشان می‌دهد که خردمندترین انسان‌ها هم نسبت به علم و حکمت خداوند، نادان هستند. براین‌اساس در مواجهه با سخت‌ترین روزهای زندگی تنها می‌توانیم اجازه بدهیم خداوند به روش خود اصلاح امور ما را به عهده بگیرد.

گاهی آن‌قدر زندگی ما سخت می‌شود که نمی‌توانیم روزهای شیرین آینده را تصور کنیم. نگران نباشید! خداوند در کنار شماست و مادامی که برای بهبود زندگی خود تلاش می‌کنید، از یاری او هم برخوردار می‌شوید. اگر ثروت خود را از دست داده‌اید، همسرتان شما را ترک کرده، سلامتی شما با خطر جدی مواجه شده و… باز هم جای نگرانی نیست. جول اوستین در دشوارترین شرایط زندگی هم نوید روزهای بهتری را به شما می‌دهد. تمام پروانه‌های زیبا از پیله‌های تنگ و تاریک سر بیرون می‌آورند.

وقتی به ظاهر تغییری حاصل نمی‌شود شما همچنان طوری حرف بزنید که همه چیز در حال بهتر شدن است. وقتی به نظر می‌رسد هیچ فایده‌ای ندارد، به اعلام وعده‌های خداوند ادامه دهید. این سختی و رنج فقط یک امتحان است. فرصتی است تا به خدا نشان دهید ناامید نخواهید شد. از رؤیاهای خود دست نکشید و اشتیاق خود را از دست ندهید.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/book/72469

اگرچه نمی‌توانیم جلوی اتفاقات تلخ زندگی را بگیریم اما می‌‌توانیم با تقویت ایمان خود، در برابر آن‌ها شکست‌ناپذیر باشیم. جول اوستین در کتاب صوتی بهترین تو در راه است به شما نشان می‌دهد که می‌توان با دینداری و ایمان به خدا از سد هر مشکلی عبور کرده و تلخی‌های زندگی را به لحظات شیرین بدل کرد. این کتاب پرفروش نیویورک تایمز شما را به آرامش و رهایی دعوت می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی بهترین تو در راه است

یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان ترجمه‌‌ی کتاب صوتی بهترین تو در راه است را به عهده داشته و انتشارات جزیره‌ی کتاب آن را به مرحله‌‌ی چاپ و انتشار رسانده است. کتاب حاضر را با صدای محمدرضا علیشاهی می‌شنوید.

کتاب صوتی بهترین تو در راه است مناسب چه کسانی است؟

جول اوستین نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای آمریکا، کلیسای لیک وود در هیوستون است. میلیون‌ها نفر هر هفته سخنرانی‌های الهام‌بخش او را در تلویزیون تماشا می‌کنند و از طریق پلتفرم‌های دیجیتالی از سراسر جهان با جول ارتباط برقرار می‌کنند. «قدرت من هستم»، «تفکر بهتر، زندگی بهتر»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» برخی از عناوین کارهای جول اوستین هستند. همچنین او در سال 2006 به‌عنوان یکی ده انسان تأثیرگذار جهان انتخاب شد.

در بخشی از کتاب صوتی بهترین تو در راه است می‌شنویم

معرفی کتاب صوتی بهترین تو در راه است: کشف مسیر رسیدن به آینده‌ای بزرگتر، بهتر و درخشان‌تر

علامندان کتاب‌های روانشناسی با موضوعات خودیاری، خوددرمانی خودسازی، مخاطبان این کتاب هستند؛ به‌خصوص اگر به دینداری و معنویت هم باور داشته باشند.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم

همه‌ی ما در زندگی شاهد لحظات سخت یا شکست‌های پی‌در‌پی بوده‌ایم. یا به چیزی که می‌خواستیم نرسیده‌ایم یا داشته‌های ارزشمند خود را از دست داده‌ایم. البته ممکن است هر کدام از ما برای رهایی از رنج‌های خود راه‌های متفاوتی را انتخاب کرده باشیم: فراموشی، سرکوب، فروخوردن خشم و… اما جول اوستین (Joel Osteen) راه جدیدی را پیش روی شما قرار می‌دهد. این کشیش و سخنران انگیزشی در کتاب صوتی بهترین تو در راه است (Your greater is coming) دری از معنویت به رویتان می‌گشاید. معنویتی که هم دردهایتان را التیام می‌بخشد و هم شما را نسبت به مشکلات احتمالی، آسیب‌ناپذیر می‌کند.