معرفی و دانلود کتاب صوتی به افکار بهتری فکر کن | تیبو موریس

ورود به هر مسیر جدیدی در زندگی شخصی، کاری و اجتماعی، نیازمند حضور یک راهنمای حرفه‌ای و قوی است. تیبو موریس (نویسنده‌ی مشهور و خلاق کتاب‌های موفقیت شخصی) مانند یک استاد همیشه‌حاضر، شما را برای قدم برداشتن در مراحل سخت یا بیرون آمدن از مخمصه‌های زندگی یاری می‌کند. این نویسنده‌ی فرانسوی، با نوشتن آثار بی‌نظیر خود توانسته زندگی انسان‌های زیادی را در دنیا نجات دهد. از جمله پرطرفدارترین کتاب‌های موریس می‌توان به کتاب «اقدام فوری»، «تمرکز قدرتمند» و «سم‌زدایی دوپامین» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی به افکار بهتری فکر کن می‌شنویم

تیبو موریس در این کتاب صوتی به پرسش‌های بالا و همچنین سؤالات سازنده و رهگشای دیگری از این دست پاسخ می‌دهد و به شما در زمینه‌ی برنامه‌ریزی برای ذهن، داشتن افکار قدرتمندتر و ایجاد تغییرات پایدار در زندگی کمک می‌کند.

اینگونه درباره‌اش فکر کن. آیا تابه‌حال با دریافت یک کلمه تشویقی از طرف کسی، مسیر اعمال خود را تغییر داده‌اید؟ آیا تابه‌حال پس از صحبت با کسی تصمیم خود را تغییر داده‌اید؟ اگر این‌طور است، می‌دانید که ما همیشه و به طرق مختلف روی یکدیگر تأثیر می‌گذاریم.

ما به عنوان انسان در تمام طول روز علت و معلول تولید می‌کنیم. با طرز فکر، احساس و عمل بر دنیای اطرافمان تأثیر می‌گذاریم. ما بر خانواده، دوستان، همکاران و هر کس دیگری که با آن‌ها تعامل داریم تأثیر می‌گذاریم. درحالی‌که درک دقیق نحوه تأثیر رفتارمان بر محیط غیرممکن است، تأثیرگذاری‌اش غیرقابل اجتناب است.

شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا دارید. یک انسانید و کاری که انجام می‌دهید واقعاً مهم است. وقتی متوجه این موضوع شدید، با دیدگاهی کاملاً متفاوت شروع به عمل خواهید کرد و افراد بیشتری از آنچه تصورش را می‌کردید تحت تأثیر قرار می‌دهید.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%81%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%81%DA%A9%D8%B1-%DA%A9%D9%86/book/71143

اگر به آثار منتشرشده در حوزه‌ی موفقیت و خودسازی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید پرش قهرمانانه را از روی موانع دستیابی به اهدافتان فرا بگیرید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با تیبو موریس بیشتر آشنا شویم

همین حالا اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدتتان را تجسم کنید. اهدافی که برای هفته‌ی پیش رو درنظر دارید: «مهمانی آخر هفته با دوستان، خرید مایحتاج ماهانه، تحویل پروژه به کارفرما و…» و اهدافی بلندبالاتر برای سال یا دهه یا حتی تمام زندگی‌تان: «راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی، کنترل خشم، مبارزه با یک بیماری سخت، مهاجرت و…» حالا به این سؤال جواب بدهید: موانع پیش روی شما برای رسیدن به این هدف‌ها کدامند؟ پاسخ به این سؤال پس از شناسایی اهدافی که در سر دارید، مهم‌ترین گام برای رسیدن به موفقیت است. تیبو موریس (Thibaut Meurisse) در کتاب صوتی به افکار بهتری فکر کن (Think Better Thoughts) به شما کمک می‌کند که این موانع را شناسایی کنید و آن‌ها را از سر راه خود کنار بگذارید.

تیبو موریس در کتاب صوتی به افکار بهتری فکر کن به شما می‌آموزد که چگونه باید باورهای ناتوان‌کننده‌تان را با باورهای انگیزه‌مند جایگزین کنید و از این طریق کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید و از مسیرهای میان‌بر و هموار به سوی قله‌های موفقیت رهسپار شوید.

درباره‌ی کتاب صوتی به افکار بهتری فکر کن

بسیاری از مردم با این باور زندگی می‌کنند که چیزی برای ارائه به دنیا ندارند. آن‌ها فکر می‌کنند کاری که انجام می‌دهند مهم نیست. درحالی‌که درست است شما به تنهایی نمی‌توانید دنیا را تغییر دهید، آیا این بدان معناست که کارتان اهمیتی ندارد؟

معرفی کتاب صوتی به افکار بهتری فکر کن

این کتاب صوتی با ترجمه‌ی یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری در میان تهیه و روانه‌ی بازار کتاب‌های گویا شده است.

کتاب صوتی به افکار بهتری فکر کن برای چه کسانی مناسب است؟

نویسنده‌ی کتاب‌های موفقیت و مربی حوزه‌ی توسعه‌ی فردی، تیبو موریس، در این کتاب صوتی از شما می‌خواهد که به‌جای پرداختن به افکار منفی، به اندیشه‌های مثبت و قدرتمند‌ خود مجال جولان بدهید. او شما را با 100 فرض منفی آشنا می‌کند که خودآگاه یا ناخودآگاه در ذهن شما نقش می‌بندند و موفقیت شما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند. این افکار منفی به‌مثابه آفت‌هایی بر تنه و ریشه‌ی درخت بارآور موفقیت شما هستند. پس بیش از این درنگ نکنید و آفت‌زدایی را از همین حالا شروع کنید.

  • چرا اغلب احساس می‌کنیم که به اندازه‌ی کافی خوب نیستیم؟
  • در قبال این احساس عدم رضایت باید چه کاری انجام دهیم؟
  • چگونه ترس از دست دادن علیه ما کار می‌کند؟
  • چرا سخت گرفتن به خودتان روش کارآمدی نیست و در عوض باید چه منشی را پیش بگیریم؟
  • چگونه با ثروت و مادیات ارتباطی سالم و سازنده به وجود بیاوریم؟
  • چهار کلمه‌ای که برای رسیدن به نتایج بهتر باید از گفتن آن‌ها دست برداریم کدامند؟

وقتی باور دارید که شایسته نیستید، تمایل دارید مطابق با آن عمل کنید. در نتیجه استعدادهای خود را پنهان می‌کنید، رؤیاهای خود را نادیده می‌گیرید، از مسئولیت‌های خود فرار می‌کنید و اجازه نمی‌دهید شخصیتتان بدرخشد. با انجام این کار، نه تنها خود را از احساس عمیق‌تر سرزندگی و هدف محروم می‌کنید، بلکه به دنیا هم بدی می‌کنید.