معرفی و دانلود کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد: داستانی از همزادان بازپیوسته | برایان ال. وایس

داستانی جذاب که ذهن شما را باز می‌کند. رمز و راز، حکمت و شگفتی زندگی و عشق را با این کتاب کاوش کنید. (برنی سیگل)

کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد برای چه کسانی مناسب است؟

– خیلی خوشحالم. آسمان شب آرامش خاصی دارد. ستاره‌ها همیشه در نظرم آشنا و پذیرا بوده‌اند. دلم می‌خواست صورت‌های فلکی را به‌دلخواه انتخاب می‌کردم و آن‌ها را می‌دیدم که با تغییر فصل در عرض آسمان رژه می‌روند.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF/book/73769

اما در این کتاب ماجرا از این قرار است که دکتر وایس دو غریبه را رویاروی یکدیگر قرار می‌دهد؛ غریبه‌ها بی‌آنکه خود از این موضوع کوچکترین خبری داشته باشند، قرن‌هاست که به یکدیگر عشق می‌بازند. او انسان را دارای ماهیتی از جنس روح می‌داند که با هر تولد و در هر زندگی، در تکاپوی رسیدن به معشوق خود است، معشوقی که او نیز ماهیتی از جنس روح دارد. دکتر وایس مفهومی تحت عنوان «هم‌روح» را به این عاشق و معشوق اختصاص می‌دهد.

برایان ال. وایس (Brian Weiss) نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز و صاحب آثاری پرطرفدار و شناخته‌‌شده به نام‌‌‌های «استادان بسیار، زندگی‌های بسیار» و «جز عشق راهی نیست» است. دستاورد بزرگ او این بوده که روح‌شناسی و معنویت را با دیدگاه‌های علمی و درمانی تلفیق کرده و از این طریق سبک و رویکردی جدید در روانشناسی پایه نهاده است.

در بخشی از کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد می‌‌شنویم

معرفی کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد: داستانی از همزادان بازپیوسته

آیا تا‌به‌حال پیش آمده در زندگی‌تان کسی را ملاقات کرده و با خود فکر کنید انگار قرن‌هاست عاشق این فرد هستید؟ دکتر برایان ال. وایس نویسنده‌ی پرفروش، در کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد زن و مردی را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد که بی آن‌که بدانند، قرن‌هاست عاشق یکدیگر هستند.

درباره‌ی کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد

برای آن که درباره‌ی زمان و مکانی که در آن ظاهر شده بود جزئیات بیشتری کسب کنم، پرسیدم: «چه قیافه‌ای داری؟»

پرسیدم: «خودت هستی؟» و هنوز نفهمیده بودم فقط به کودکی خودش برگشته بود، نه به یک زندگی دیگر در گذشته. به‌سادگی جواب داد: «بله؛ یک پسربچه‌ام در مکزیک.» حالا فهمیدم و نقطه‌نظرم را تغییر دادم. بیشتر به‌دنبال احساسات گشتم. می‌خواستم بفهمم چرا چشم او در میان چشم‌اندازهای وسیعی که در اختیارش قرار دارد، این خاطره‌ی خاص را انتخاب کرده است.

یک داستان عاشقانه‌ی گیرا که فراتر از زمان جریان دارد. این کتاب شما را مطمئن می‌سازد که باور کنید که واقعاً در زندگی خود یک هم‌روحی دارید و تنها عشق است که حقیقت دارد. (دکتر ریموند مودی، نویسنده‌ی کتاب زندگی پس از مرگ)

 • – تنهایی؟

  الیزابت و پدرو، دو غریبه‌ای هستند که برایان ال. وایس در کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد به سراغ آن‌ها می‌رود. آن‌ها هیچ خبر ندارند در طول قرن‌های متمادی عاشق یکدیگر بوده‌اند، تا این‌که سرنوشت دوباره آن‌ها را رویاروی یکدیگر قرار می‌دهد. برایان ال. وایس در این کتاب نشان می‌دهد که چگونه هر یک از ما یک هم‌روح داریم که در زندگی‌های پیشین و تجسم‌های گذشته‌ی خود او را دوست داشته‌ایم و اکنون منتظریم تا دوباره با او پیوندی را بازیابیم. نویسنده در این کتاب افق‌های جدیدی را به‌سوی نگرش ما به جهان و زندگی می‌گشاید؛ افق‌هایی که بر اساس یک حقیقت واحد و قدرتمند شکل گرفته‌اند.

  – بله. کس دیگری دوروبرم نیست.

  برای یک لحظه گیج شدم. پدرو در ذهنش از دری گذشته بود و به زمان و مکان دیگری پا نهاده بود. از حرکت چشم‌هایش می‌فهمیدم که شاهد صحنه‌ای است. به او گفتم: «می‌توانی حرف بزنی و در عین حال در حالت خلسه‌ی عمیق باقی بمانی و به مشاهده و تجربه ادامه بدهی. چه می‌بینی؟» پدرو جواب داد: «خودم را می‌بینم. شب است. در دشتی دراز کشیده‌ام. هوا صاف و خنک است. ستاره‌های زیادی را می‌بینم.»

  عشق و از دست دادن در ذهن شما چگونه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند؟ به عقیده‌ی شما تناسخ و زندگی‌های متوالی عشق را دچار چه دگرگونی و تغییری می‌کند؟ دکتر برایان ال. وایس در کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد (Only Love Is Real) به سراغ پیوند عشق و تناسخ رفته است. او در کتاب دیگر خود با عنوان «استادان بسیار، زندگی‌های بسیار» مخاطبان را با زن جوانی به‌نام کاترین آشنا می‌کند. در تجربه‌ای علمی و تخصصی، دکتر برایان ال. وایس کاترین را به خلسه‌ای هیپنوتیزمی می‌برد و از این طریق خاطرات بسیاری را از گذشته‌های دور برای او احضار می‌کند. کاترین توانایی شگفت‌انگیزی را در انتقال پیام‌های ماورایی از خود نشان می‌دهد و چنین است که زندگی یک روانپزشک کارکشته از این رو به آن رو می‌شود.

  ترجمه‌ی زهره زاهدی را از این اثر با صدای کامبیز خلیلی، آسمان مصطفایی و هوتن شاطری‌پور می‌شنوید. این کتاب به همت نشر صوتی جیحون و انتشارات صبح صادق تهیه و منتشر شده است.

  نکوداشت‌های کتاب صوتی تنها عشق حقیقت دارد

  • – خودم هستم. تقریباً دوازده‌ساله. موهایم کوتاه است.

   – چه احساسی داری؟

   اگر به کتاب‌هایی با موضوع عشق و معنویت علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما توصیه می‌کنیم.

   با برایان ال. وایس بیشتر آشنا شویم

   کتابی که اکنون نسخه‌ی صوتی آن پیش روی شماست، یک اثر عاشقانه نیست، بلکه کتابی درباره‌ی عشق است. الیزابت و پدرو در سفری مسحورکننده و حیرت‌انگیز با یکدیگر همراه می‌شوند و اتفاقی معجزه‌وار نشان می‌دهد که آن‌ها در زندگی‌های گذشته‌ی خود با یکدیگر سروسِرّی داشته‌اند. آن‌ها اکنون و در یک نقطه از مختصات زمان و مکان در مقابل هم قرار گرفته‌اند و برایان ال. وایس این رویارویی را روایت می‌کند.