معرفی و دانلود کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری | جو پولیتزی | نوین کتاب گویا

برندهای بزرگ در سراسر دنیا دریافته‌اند که باید طور دیگری برای مشتریان‌شان بازاریابی کنند. نگاهی به هزینه‌های صرف‌شده این امر را اثبات می‌کند. به گزارش نیویورک تایمز: «بنا بر اعلام مؤسسه‌های عصر تبلیغات و تی‌ان‌اس مدیا اینتلیجنس، 25 شرکتی که در پنج سال اخیر بیشترین مبالغ را صرف تبلیغات کرده‌اند، سال گذشته، هزینه‌های صرف‌شده برای رسانه‌های سنتی را 767 میلیون دلار کاهش دادند».


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AE%D9%84%D9%82-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D8%AE%D9%84%D9%82-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C/book/79012

کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری نوشته‌ی جو پولیتزی و نیوت برت، راهنمایی برای حوزه‌ی جدید و روبه‌رشدِ بازاریابی محتوایی است. این دو نویسنده به‌شکلی ساده و با بهره‌گیری از مثال‌های فراوان نشان می‌دهند چگونه می‌توان با برنامه‌ریزی و بازاریابی مناسب، برای شرکت و محصولات خود مشتریان وفادار پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری

اگر به بازاریابی و تولید محتوا علاقه‌مندید، شنیدن کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری می‌شنویم

معرفی کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری

توصیه‌هایی که جو پولیتزی و نیوت برت در کتاب خلق محتوا، خلق مشتری ارائه می‌دهند، باعث خواهند شد رابطه‌ی بهتری با مشتریان بالقوه‌ی خود برقرار کنید و در کسب‌وکار خود موفقیت بیشتری به دست آورید. این کتاب، توسط سعید زرگریان ترجمه شده و نشر آموخته آن را منتشر کرده است. نسخه‌ی صوتی این کتاب، به گویندگی میلاد فتوحی و توسط نشر صوتی نوین کتاب گویا در دسترس‌تان قرار گرفته.

نکوداشت‌های کتاب خلق محتوا، خلق مشتری

  • این حرف آلندر نشان می‌دهد خریداران از بازاریابی وقفه‌ای (آن پیام‌های تبلیغاتی بی‌وقفه‌ای که به صورت چاپی، در رادیو، در تلویزیون و حتی در اینترنت به‌سمت مردم روانه می‌شوند و سرشان فریاد می‌زنند) و هرآنچه می‌کوشد حواس‌شان را از محتوای مدنظرشان پرت کند، نفرتی دارند که روزبه‌روز بیشتر هم می‌شود.

    در بازاریابی گذشته یا همان بازاریابی وقفه‌ای، کار بازاریابی شامل این بود که از محصول‌تان به‌شکل غلوآمیزی تعریف کنید و این شیوه از تبلیغات واقعاً هم مؤثر واقع می‌شد؛ اما خریداران و مصرف‌کنندگان جدیدتر نسبت به این تبلیغات مقاوم شده‌اند و دیگر چنین بازاریابی‌ای پاسخگو نیست. در دوره‌ی جدید، اتفاقاً بهتر است خودتان را به خریداران و مشتریان احتمالی معرفی و از مشکلات و راهکارهایی که در کسب‌وکارتان با آن‌ها مواجه بوده‌اید صحبت کنید. این کار باعث خواهد شد رابطه‌ای متفاوت بین شما و مشتریان شکل بگیرد که در نهایت، باعث بیشتر شدن فروش و محبوبیت‌تان خواهد شد.

    استفان آلندر، سرپرست جهانی ارتباطات برند در نایکی می‌گوید: «می‌خواهیم راهی برای ارتقای تجربه و خدمات پیدا کنیم، نه اینکه دنبال راهی بگردیم تا برای مردم مزاحمت ایجاد کنیم. چگونه می‌توانیم خدمتی ارائه دهیم که مشتری بگوید: «اوووه، واقعاً این کار رو برام راحت‌تر کردین؟»

    نویسندگان این کتاب اثبات می‌کنند راز اصلی یک بازاریابی موفق، نه ساخت یک شعار عالی، که ساخت محتوایی جذاب و مفید است. (روهیت بارگاوا، نویسنده)

  • تمامی بازاریابان می‌توانند از این کتاب برای ایجاد رابطه‌ای بهتر با مشتریان بهره ببرند. (دان شولتس، استاد دانشگاه نورث وسترن)

  • کتاب خلق محتوا، خلق مشتری، راهنمایی برای بازاریابانی است که می‌خواهند از سنت‌های غیرقابل‌انعطاف گذشته جدا شوند. (گرگ وردینو، استراتژیستِ شرکت Crayon)

کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری برای چه کسانی مناسب است؟

معرفی و دانلود کتاب صوتی خلق محتوا، خلق مشتری

قوانین بازاریابی تغییر کرده‌اند. دیگر بازاریابی به شیوه‌ی گذشته، یعنی بازاریابی وقفه‌ای مؤثر واقع نمی‌شود و به جای تبلیغات پر سروصدا و مزاحم، نوع متفاوتی از تبلیغات و بازاریابی را باید به کار گرفت. کتاب خلق محتوا، خلق مشتری (Get Content Get Customers)، نوشته‌ی جو پولیتزی (Joe Pulizzi) و نیوت برت (Newt Barrett)، به شما آموزش می‌دهد چطور می‌توانید با ایجاد محتوایی که به مشتریان‌تان حس خوبی بدهد، فروش محصولات خود را افزایش دهید.

از نظر نویسندگان کتاب خلق محتوا، خلق مشتری، ما هم‌اکنون در میانه‌ی نبرد بازاریابی هستیم. نبردی که شرکت‌های بزرگ و کوچک بر سر جذب هرچه بیشتر مشتریان به راه انداخته‌اند و نتیجه‌ی آن، دور شدن از محتوا و تبلیغات تولید‌شده توسط شرکت‌های رسانه‌ای و حرکت به‌سمت محتوای اختصاصاً تولید‌شده برای مشتریان است. شرکت‌ها و کسب‌وکارهای جدید، می‌دانند باید برخلاف گذشته، محتواهایی را تولید کنند که برای مشتریان، شخصی‌سازی شده باشند و به جای اینکه صرفاً بر اشتراکات و شباهت‌های جمعی آن‌ها تأکید کنند، نگاه بیشتری به تفاوت‌ها و ویژگی‌های فردی مشتریان داشته باشند.

کتاب، با معرفی بازاریابی و نقش آن شروع می‌شود و بیان می‌کند پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت، باعث شده‌اند رفتار مشتریان با گذشته تفاوت‌های زیادی داشته باشد و بسیاری از استراتژی‌های سنتی بازاریابی، پاسخگوی نیاز شرکت‌ها و کسب‌و‌کارها نباشند. مشتریان و مصرف‌کنندگان جدید، دسترسی بسیار بیشتری به اطلاعات دارند و راحت‌تر می‌توانند صحت‌وسقم ادعاهای مطرح‌شده در تبلیغات را بفهمند. سازگاری با این شرایط جدید، تنها با بهره‌گیری از اصول بازاریابی محتوایی ممکن است که به افراد بازاریاب یاد می‌دهد چطور نیازهای مشتریان را درک کنند و سپس این نیازها را به شکلی مرتبط و متقاعدکننده به مشتریان ارائه دهند.