معرفی و دانلود کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن | والاس واتلز | آوانامه

والاس واتلز نشان می‌دهد در هر شهر و هر مکان، افراد ثروتمند و فقیری وجود دارند. همچنین در هر شغل و کسب‌و‌کاری نیز افراد ثروتمند و فقیری وجود دارند. حتی افرادی هم وجود دارند که به یک اندازه باهوش‌اند ولی یکی ثروتمند است و دیگری فقیر. دلیل این مسئله چیست؟ پاسخ نویسنده این است که افراد ثروتمند اعمال‌شان را به شکلی متفاوت انجام می‌دهند. آن‌ها می‌دانند که افکار‌شان می‌توانند به اشیا و چیزهای واقعی تبدیل شوند و به همین علت، نه تنها به شکل خاص و درستی عمل می‌کنند، که به شکل خاص و درستی هم فکر می‌کنند!

کتاب دانش ثروتمند شدن این حقیقت را بیان می‌کند که افکار ما، ماده‌های بی‌شکل هستند و مانند یک قالب عمل می‌کنند. این قالب می‌تواند هر شکلی به خود بگیرد و برای ساخت هر چیزی به کار گرفته شود. به همین علت است که یکی از اصلی‌ترین مهارت‌هایی که باید آن را فرا بگیریم این است که نحوه‌ی فکر کردن خود را تغییر دهیم.

اگر به دنبال یافتن روشی متفاوت برای ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت هستید، شنیدن این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن می‌شنویم

کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن نوشته‌ی والاس واتلز، یک راهنمای برای از بین بردن آن دسته از موانع ذهنی است که جلوی ثروتمند شدن شما را می‌گیرند و باعث می‌شوند نتوانید از تمامی ظرفیت‌های وجودتان بهره ببرید. این کتاب که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خودیاری نوشته شده در تاریخ به شمار می‌رود، با طرز بیانی ساده و در عین حال جذاب، نشان می‌دهد راز تولید ثروت، در آفرینش و خلقت نهفته است و نه رقابت.

درباره‌ی کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن

برای به دست آوردن تصویری واضح و درست از ثروت، به هیچ وجه توجه خود را چه به صورت عینی و چه ذهنی، با تصاویر مخالف گمراه نکنید. درباره‌ی مشکلات اقتصادی گذشته‌ی خود حرف نزنید، حتی درباره‌اش فکر هم نکنید. فقط از والدین یا مصائب گذشته‌ی زندگی‌تان سخن نگویید. با انجام هر یک از این امور شما خود فعلی‌تان را به طور ذهنی در رده‌ی فقرا قرار می‌دهید و این کار به طور قطع، باعث توقف حرکت ثروت به سمت شما خواهد شد. عیسی (ع) گفته است: «بگذارید مرده‌ها، مرده‌های‌شان را دفن کنند». فقر و هر آنچه به آن وابسته است را به طور کامل پشت سر بگذارید. شما درستی نظریه‌ی معینی را درباره‌ی هستی پذیرفته‌اید و تمام آرزو‌های‌تان برای خوشبختی به درستی آن وابسته است. پس با پرداختن به نظریات مخالف، به چه چیزی خواهید رسید؟


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%86/book/78613

تاکنون کتاب‌های زیادی درباره‌ی ثروتمند شدن نوشته شده‌اند. بسیاری از این کتاب‌ها، فقط مهارت‌ها و روش‌های کسب و جذب ثروت را بیان می‌کنند. اما کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن (The Science of Getting Rich)، نوشته‌ی والاس واتلز (Wallace Delois Wattles) اما رویکرد متفاوتی را در پیش می‌گیرد: این کتاب به شما نشان می‌دهد چطور می‌توانید ثروت را بیافرینید و خلق کنید.

اولین نکته‌ای که کتاب دانش ثروتمند شدن به آن می‌پردازد این است: جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، سرشار از نعمت‌ها و فراوانی‌ست. زمانی که شما این فراوانی را ببینید و به آن ایمان بیاورید، خلاقیت شما آن را به ثروت تبدیل خواهد کرد. جهان آن‌قدر غنی و ثروتمند است که ثروتمند شدن شما چیزی از آن کم نخواهد کرد و اتفاقاً اگر شما با خلاقیت‌تان، و نه رقابت با دیگران، ثروت خلق کنید، جهان را هم غنی‌تر و ثروتمند‌تر می‌کنید.

کائنات و جهان همیشه در حال رشد، تحول و خلق است. ما هم باید به همین شکل رفتار کنیم. باید ثروت‌مان را در جهان خلق کنیم و نباید برای کسب ثروت به رقابت با دیگران بپردازیم. آفرینش و خلق ما باید به گونه‌ای باشد که نه فقط خودمان، که همه و حتی کائنات را ثروتمندتر کند.

یکی دیگر از مهم‌ترین نکاتی که والاس واتلز در کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن بر آن تأکید می‌کند، فضیلت و مهارت شکرگذاری و قدردانی است. شکرگذاری و قدردانی برای شما ثروت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد و درهای خلاقیت را به روی شما باز خواهد کرد.

کتاب دانش ثروتمند شدن توسط انتشارات نسل نواندیش و با ترجمه‌ی صادق غلامحسین زاده منتشر شده است. نسخه‌ی صوتی این کتاب را نشر صوتی آوانامه به گویندگی محمد ولیان تهیه کرده است.

کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن برای چه کسانی مناسب است؟

معرفی کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن