معرفی و دانلود کتاب صوتی دومین موز | بلر ثورنبرگ | آوارسا

خانم میلت با انرژی به بچه‌ها گفت: «خب خب. ساکت! بچه‌ها اصلا نگران نباشید. من به همه شماها نیاز دارم. مطمئن باشید که با پوشیدن این لباس‌های بامزه خیلی خوشحال می‌شین. همه به صف شین تا اسم خوراکی‌ها رو بگم.» خانم معلم بچه‌ها رو کنار هم مرتب کرد و به هرکدومشون لباس مخصوصی داد. اسم غذاها به این ترتیب بود: نون، برنج، ماهی، پنیر، کلم بروکلی، هویج، رون مرغ، شکر، کره، نخودفرنگی، بادمجون، فلفل دلمه‌ای، بلوبری، آناناس، موز و… حدس بزنید که شانزدهمی و آخرین نفر چی بود؟ موز دوم! نفر آخری که تازه وارد کلاس شده بود باید لباس موز دوم رو می‌پوشید. پسرک با ناراحتی گفت: «چی؟ موز دوم؟ من نمی‌خوام دومین موز باشم! میوه تکراری اصلا به درد نمی‌خوره. توجه کسی رو جلب نمی‌کنه! نمی‌خوام. موز دوم دیگه چیه؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

شنیدن این اثر آموزنده به کودکان 3 تا 7 ساله پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی دومین موز می‌شنویم

یک داستان بامزه برای آموزش عزت‌نفس! کتاب صوتی دومین موز نوشته‌ی بلر ثورنبرگ درباره‌ی یک کلاس درس است که هر سال نمایشی برای معرفی خواص 15 غذا و میوه اجرا می‌کنند. ولی حالا یک دانش‌آموز جدید به جمع آن‌ها اضافه شده و همه منتظرند تا ببینند برنامه امسال چگونه روی صحنه می‌رود.

درباره‌ی کتاب صوتی دومین موز

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B2/book/73658این داستان آموزنده و کمی خنده‌دار توسط نشر صوتی آوارسا تهیه شده و با ترجمه‌ی محمد طالشیان در اختیارتان قرار گرفته است. کودکان شاد و پرانرژی کلاس بعد از نمایش یاد می‌گیرند به خودشان درست همانطور که هستند عشق بورزند.

کتاب صوتی دومین موز مناسب چه کسانی است؟

بچه‌های کلاس خانم میلت هر سال یک نمایش جالب و بامزه برای خانواده‌هایشان اجرا می‌کنند. آن‌ها لباس پانزده غذا و میوه را می‌پوشند تا به ترتیب از خاصیت آن‌ها حرف بزنند. مثلا برنج بدنتان را قوی می‌کند ولی شکر برای شما خوب نیست پس باید آن را کمتر مصرف کنید. کتاب صوتی نوشته‌ی بلر ثورنبرگ دومین موز داستان روزی است که نفر شانزدهم به کلاس اضافه می‌شود. معلم تصمیم می‌گیرد دانش‌آموز جدید هم لباس موز بپوشد و این اتفاق همه را متعجب می‌کند… .

معرفی کتاب صوتی دومین موز