معرفی و دانلود کتاب صوتی راز گشوده: به انضمام کتاب امیدوارم زودتر بمیری | تونی پارسونز

۱۴ دقیقه

بخش چهارم: امیدوارم زودتر بمیری

۲۴ دقیقه

بخش پنجم: مانترای کبیر

۱۶ دقیقه

بخش سوم: رهایی،‌ دیدن این که من همه چیز هستم

۶ دقیقه

بخش پایانی: دیده و نادیده

مشخصات کتاب صوتی

۵ دقیقه

مقدمه‌ی مترجم

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D8%B4%D9%88%D8%AF%D9%87/book/69516

۱۶ دقیقه

بخش دوازدهم: مرگ ذهن – بدن

با خواندن این کتاب سفر معنوی تأثیرگذاری را به درون خود آغاز خواهید کرد و می‌آموزید که چگونه باید برای کشف مجدد هویتی که با آن زندگی می‌کنید،‌ قدم بردارید.

کتاب صوتی راز گشوده برای چه کسانی مناسب است؟

ریچارد سیلوستر،‌ روانشناس،‌ درمانگر و مدرس دانشگاه است که در حوزه‌ی انسان‌گرایی فعالیت می‌کند. او که سال‌ها در مقام شاگردی تونی پارسونز فعالیت کرده، امروزه استاد و الهام‌بخش بسیاری از افراد در دنیاست. از سیلوستر علاوه‌بر آثار مکتوب،‌ سخنرانی‌های قوی و شنیدنی زیادی موجود است که به کشف هویت درون و خودسازی کمک می‌کند.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی راز گشوده

در بخشی از کتاب صوتی راز گشوده می‌شنویم

اگر می‌خواهید زندگی خودتان را تغییر دهید و به آرامش درونی برسید، به این کتاب صوتی گوش بسپارید.

با نویسندگان کتاب صوتی راز گشوده بیشتر آشنا شویم

۲۱ دقیقه

قسمت دوم کتاب: راز گشوده – بخش نهم: مقدمه

کتاب صوتی راز گشوده در واقع ترکیبی از دو کتاب مشهور و شنیدنی است که به مسئله‌ی روشنی ضمیر و معنویت می‌پردازد. اولین اثر،‌ کتاب راز گشوده (The open secret) نوشته‌ی تونی پارسونز (Tony Parsons) از نویسندگان و استادان برجسته‌ی انگلیسی است. او در این کتاب به شما می‌گوید،‌ روشن شدن درون و تلاش برای رهاسازی ضمیر از آلودگی‌ها، برای همه‌ی انسان‌ها امکان‌پذیر است. اما تنها کسانی می‌توانند به آن برسند که برای رهاسازی و دریافت انرژی‌های مفید و مثبت آماده باشند. او در کتاب خود به خوانندگان تأکید می‌کند که برای رسیدن به این مرحله‌ی مهم در زندگی، می‌بایست دوباره هویت درونی خودتان را کشف کنید.

۶ دقیقه

بخش اول:‌ امیدوارم زودتر بمیری

۲۴ دقیقه

بخش یازدهم: حضور

معرفی کتاب صوتی راز گشوده: به انضمام کتاب امیدوارم زودتر بمیری

تونی پارسونز استاد برجسته‌ی انگلیسی در حوزه خودسازی و معنویت است که علاوه‌ بر بریتانیا،‌ در سطح بین‌المللی نیز فعالیت می‌کند و عده‌ی زیادی در دنیا، مخاطبان کتاب او هستند.

دومین کتابی که در این اثر می‌خوانید، اثر امیدوارم زودتر بمیری (I Hope You Die Soon: Words on Non-Duality)، نوشته ریچارد سیلوستر (Richard Sylvester) است که نکات مهمی را درباره‌ی معنویت و خودسازی عنوان می‌کند. جالب است بدانید که ریچارد سیلوستر برای مدت‌ها به‌عنوان شاگرد پارسونز، نزد او بوده است و امروزه خودش از استادان برجسته و به‌نام در این حوزه به‌شمار می‌رود.

۱۸ دقیقه

بخش دوم: بیداری

آیا تابه‌حال به کشف دوباره‌ی هویت خود، یا همان شخصیتی که با آن زندگی می‌کنید، فکر کرده‌اید؟ کتاب صوتی راز گشوده در واقع دو کتاب به قلم تونی پارسونز و ریچارد سیلوستر را در برمی‌گیرد. در این اثر صوتی، زیباترین رهنمون‌ها درباره‌ی کشف مجدد هویت خود و راه رسیدن به ضمیر پاک و آرام را خواهید شنید.

درباره‌ی کتاب صوتی راز گشوده

۳۲ دقیقه

بخش هشتم – قسمت دوم: نسخه‌ی ویرایش‌شده‌ی گفتاری ضبط‌شده

۱۹ دقیقه

بخش هفتم – قسمت اول: نسخه‌ی ویرایش‌شده‌ی مصاحبه‌ی ضبط‌شده با ریچارد

۳۱ دقیقه

بخش ششم: مرگ و دین

آنچه انسان را برای زندگی،‌ ادامه دادن و دوام آوردن در شرایط دشوار آماده می‌کند،‌ خودسازی و معنویت است. شاید بسیاری از افراد با دستیابی به موقعیت اجتماعی بالاتر، شرایط شغلی بهتر و یا شکل‌دادن به روابط صحیح تلاش کنند که به آرامش و یا تغییری مثبت در زندگی خود دست یابند،‌ اما در حقیقت آنچه انسان را نجات می‌دهد و در مسیر آرامش هدایت می‌کند،‌ معنویت است. توجه هر فرد به بعد معنوی خود و تلاش برای ارتقای آن،‌ کمک می‌کند که تغییرات درونی نیز بهتر و عمیق‌تر اتفاق بیفتند.

۲۴ دقیقه

بخش هفتم – قسمت دوم: نسخه‌ی ویرایش‌شده‌ی مصاحبه‌ی ضبط‌شده با ریچارد

در آن جدایی که برگزیده بودم، بدون هیچ سوالی موجودیت و تأثیر زمان را پذیرفته بودم. همراه با اعتقادم به زمان، به طور اجتناب‌ناپذیری با مفهوم و تجربه‌ی آغاز، وسط و پایان در آمیخته بودم. سفری به سوی درک یک هدف یا نتیجه. این مفهوم سفر در هر سطحی اعمال می‌شد. در مدرسه، در ایجاد کسب‌وکار موفق یا در درک روشن‌ضمیری نیز به‌خوبی اعمال می‌شد. همگی مسیری بود برای شدن. رسیدن به موقع به نتیجه. این پیام توسط آنچه ظاهرا روند تولد و مرگ است، قویا در روان من نقش بسته بود. چنین پیام نیرومندی وجود ظاهرا انکارناپذیر زمان را منعکس و تقویت کرد. وقتی آنچه را تأثیر زمان به نظر می‌رسید،‌ تجربه کردم،‌ به آن اعتقاد آوردم. وقتی به وجود زمان باور پیدا کردم، به باور محدودیت وجود و هستی خودم نیز رسیدم. وقتی به قبول آن محدودیت نائل شدم، به این باور هم رسیدم که لازم است این مدت زمان داده شده را غنیمت بشمارم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۰ دقیقه

بخش هشتم – قسمت اول: نسخه‌ی ویرایش‌شده‌ی گفتاری ضبط‌شده