معرفی و دانلود کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن | جو ناوارو | نشر ماه آوا

در مقابل گوشی‌های هوشمند، لب‌هایمان را غنچه می‌کنیم تا از خودمان عکس بگیریم، آن‌ها را با رژ لب رنگ می‌زنیم تا جذاب‌ترشان کنیم. برای مخفی کردن سن و سالمان به لب‌هایمان ژل تزریق می‌کنیم و به آن‌ها زبان می‌زنیم تا مرطوب نگهشان داریم. لب‌هایمان همیشه فشار، گرما، سرما، طعم، حساسیت و حتی حرکت هوا را حس می‌کنند و برای درک این احساسات از طریق لب‌ها، پایانی وجود ندارد.

راهنمایی جامع برای آشنایی با الفبای بدن! جو ناوارو در کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن، کلیه‌ی اشارات و عکس‌العمل‌های فیزیکی افراد را به تفکیک اعضای بدن به شما معرفی کرده و شما را از هر کتاب دیگری درمورد زبان و حرکات بدن بی‌نیاز می‌کند. این اثر تحسین‌شده و علمی با زبان ساده و عامه‌پسند خود، به شما در بهبود روابط اجتماعی و برقراری ارتباط با اطرافیانتان یاری می‌رساند.

درباره‌ی کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن

لب‌ها نه تنها حس می‌کنند، بلکه می‌توانند حساس باشند. لب‌ها با حس دوست داشتن، دوست نداشتن و حتی ترس ارتباط برقرار می‌کنند. ما لب‌هایمان را زینت می‌دهیم، آن‌ها را ماساژ می‌دهیم، با لب‌هایمان بازی می‌کنیم و اوه بله! با لب‌هایمان می‌بوسیم. به نوعی آن‌ها یکی از مواردی هستند که ما را منحصربه‌فرد می‌کنند.

جو ناوارو، نویسنده‌ی مشهور و سخنرانی است که سابقاً سرپرستی اف‌بی‌آی را به عهده داشته. این نویسنده در زمینه‌ی زبان بدن تخصص دارد کهمهارت او به دوران سخت کودکی‌اش برمی‌گردد. هنگامی که به‌عنوان یک کودک پناهنده پا به آمریکا نهاده بود و باید هر طور شده بود ارتباط با مردمی کاملاً بیگانه را می‌آموخت.

کتاب رمزگشایی زبان بدن، نوشته‌ی جو ناوارو کتابی جامع درمورد شناسایی زبان بدن محسوب می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنم حتماً این کتاب را بخوانید. (امی کادی)

 • کتاب حاضر، ابزاری حیرت‌انگیز برای کسانی است که قصد دارند به معنای رفتار انسان‌ها پی ببرند. تعریف‌ها و توضیحات دقیق نویسنده، بعدها برایتان به معیاری برای سنجش آثار مشابه این کتاب تبدیل خواهد شد. (رابین دریک)

 • کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن برای چه کسانی مناسب است؟

  اگر مایلید سازوکار بدن خود و دیگران را به‌خوبی بشناسید و از این طریق، احساسات و واکنش‌های افراد را در موقعیت‌های گوناگون تشخیص دهید، کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن برایتان بسیار سودمند خواهد بود.

  با جو ناوارو بیشتر آشنا شویم

  معرفی کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن

  هنگامی که در مقابل فرد دیگری می‌نشینیم و مکالمه‌ای را با او آغاز می‌کنیم، زبان بدن دست‌به‌کار می‌شود و به کمک کلام می‌آید تا هم طرف مقابل در انتقال مفهوم موفق‌تر باشد و هم ما پیام او را موفقیت‌آمیز دریافت کنیم. با اینکه حرکات و زبان بدن کاملاً محسوس هستند اما بسیاری از افراد به دلیل ناآگاهی، از توجه به آن‌ها غافل می‌شوند. با این حال، جو ناوارو (Joe Navarro) در کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن (The Dictionary of Body Language) تمامی نکته‌های ریز و درشت آن را در اختیارتان قرار داده تا دیگر نگرانی‌ای از بابت ارتباط موفق با هم‌صحبت‌هایتان نداشته باشید.

  کتاب جالب ناوارو برای مخاطبانی که می‌خواهند رازهای ارتباطات غیرکلامی را کشف کنند، نکته‌های آموزنده‌ی بسیاری ارائه کرده. نکته‌های سودمند این اثر را در روابط خود به کار ببرید و از تأثیرات عمیق آن شگفت‌زده شوید. (مارک باودن)

 • برای اینکه بر رفتارهای فیزیکی خود هنگام گفت‌و‌گو تسلط بیشتری داشته باشید، صحبت‌های دیگران را از طریق زبان بدنشان بهتر درک کنید و بتوانید از طریق ابزارهایی که زبان بدن در اختیارتان قرار می‌دهد ارتباطات اجتماعی گسترده و موفقی داشته باشید، کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن را فراموش نکنید.

  خواندن کتاب زبان بدن برای هر کسی که می‌خواهد از چند‌و‌چون زبان بدن سر دربیاورد ضروری است . (کریس واس)

 • کتاب‌های «زبان بدن: آنچه بدن می‌گوید»، «رمزگشایی زبان بدن» و «شخصیت‌های خطرناک» عناوین آثار جو ناوارو هستند.

  در بخشی از کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن می‌شنویم

  زبان بدن با اینکه نسبت به کلام بشر محدودیت‌های زیادی دارد و هرگز به پای آن نمی‌رسد، از مزیت‌هایی نیز برخوردار است که قوه‌ی ناطقه‌ی ما از آن‌ها محروم مانده. مزیت‌هایی مثل اینکه ما می‌توانیم از کلام دروغین استفاده کنیم و در لفظ، دیگری را فریب دهیم اما زبان بدن هرگز دروغ نمی‌گوید. حرکات بدن به‌خوبی، اضطراب فرد یا پنهان‌کاری او را نشان می‌دهند، حتی اگر خودش اصرار داشته باشد که به آرامش یا صداقت تظاهر کند.

  به کمک کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن، به طور کلی با ساختار تک‌تک اجزای بدن آشنا می‌شوید. سپس واکنش فیزیکی و ناخودآگاه آن‌ها را در برخورد با وضعیت‌های مختلف می‌آموزید. نظم و جامعیتی که جو ناوارو در تدوین اثر حاضر به کار برده ستودنی است و توجه مخاطب را نیز به خود جلب می‌کند.

  با وجود اینکه در دوره‌ی پیشرفت سرسام‌آور تکنولوژی زندگی می‌کنیم و با ابزارهای گوناگون ارتباطی احاطه شده‌ایم، اما هنوز هم هیچ وسیله‌ی پیشرفته‌ای نتوانسته جای ارتباط حضوری را بگیرد. باور نمی‌کنید؟ کافی‌ست به تجربه‌های ساده‌ای که در زندگی اجتماعی خود داشته‌اید توجه کنید، درمی‌یابید که ارتباط رودررو از تمامی انواع ارتباط کامل‌تر است. به طور مثال، بارها شده در پیامک‌هایمان موجب سوء‌برداشت طرف مقابل شده‌ایم یا در تماس‌های تلفنی و تصویری به این خاطر که تنها صدا یا تصویری محدود از طرف دیگری داشته‌ایم، آن‌طور که لازم بوده پی به مقصود او نبرده‌ایم. با این اوصاف، در ارتباط‌های مستقیم حضوری چه عنصری وجود دارد که علم بشر هنوز نتوانسته آن را تمام و کمال با ابزارهای ارتباطی دیگر شبیه‌سازی کند؟ پاسخ در یک کلام نهفته: زبان بدن!

  141. اندازه لب‌ها: متناسب با حالت عاطفی‌ای که داریم، سایز و ابعاد لب‌هایمان تغییر می‌کند. لب‌ها در زمان استرس کوچک و در حالت آرامش بزرگ می‌شوند.


 • منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%86/book/75295

  این کتاب شنیدنی را آزاده اعرابی به فارسی برگردانده و نسل نواندیش به چاپ رسانده است. کتاب حاضر را با صدای حمید یزدانی از سوی نشر صوتی ماه آوا خواهید شنید.

  نکوداشت‌های کتاب صوتی رمزگشایی زبان بدن