معرفی و دانلود کتاب صوتی رویایت را محک بزن: ده سوال برای کمک به دیدن رویا و رسیدن به آن | جان سی ماکسول

اگر به دنبال راهی برای رسیدن به رویای خود هستید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با جان سی ماکسول بیشتر آشنا شویم

چه تاریخ انقضای رویایتان گذشته باشد و چه در تکاپو برای رسیدن به رویایی جدید باشید، جان سی ماکسول در این کتاب صوتی یک برنامه‌ی عملی گام به گام ارائه می‌دهد که از طریق آن می‌توانید فاصله‌ی خود را با رویایتان پله‌به‌پله کمتر کنید و به آرزوی خود جامه‌ی تحقق بپوشانید. دکتر ماکسول رهنمودهای خود را در این‌باره از خلال چهل سال تجربه‌ی مربیگری گردآوری کرده است تا شما را از طریق ده سوال مهم به پاسخ‌هایی روشنگر و کارآمد برساند. سؤالاتی که هر رویاپرداز موفق نیاز دارد به آن‌ها فکر کند و پاسخشان را بداند.

معرفی کتاب صوتی رویایت را محک بزن: ده سوال برای کمک به دیدن رویا و رسیدن به آن

تفاوت بین یک رویاپرداز و کسی که به یک رویا دست می‌یابد در چیست؟ به گفته‌ی دکتر جان سی ماکسول، نویسنده‌ی پرفروش و کارشناس رهبری، پاسخ این پرسش در ده سوال مهم و در عین حال ساده نهفته است. این ده پرسش و جواب‌های آن‌ها را در کتاب صوتی رویایت را محک بزن (Put Your Dream to the Test) می‌شنوید.

نقل قول‌های الهام‌بخش و داستان‌های افرادی که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کرده‌اند، به‌طور گسترده در سراسر کتاب ذکر شده است. از افراد نامدار و چهره‌های شاخصی مانند بتهوون گرفته تا باب تیلور که آوازه‌ی کمتری در میان عموم مردم دارد. داستان‌هایی که تمام آن‌ها کمابیش از یک فرمول مشترک پیروی می‌کنند: اشتیاق به اضافه‌ی پشتکار برابر است با تحقق یک رویا.

جان سی ماکسول (John C. Maxwell) نویسنده و کشیش آمریکایی است که آثار درخورِ توجه فراوانی درباره‌ی موضوع رهبری به رشته‌ی تحریر درآورده است. ماکسول سالانه برای صدها شرکت در سرتاسر جهان به ایراد سخنرانی می‌پردازد و از طریق برگزاری سمینارهای گوناگون، آموخته‌های ارزشمند خویش را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

یکی از افرادی که به خواسته‌ی خود رسیده است و بی‌تردید از آن لذت می‌برد، باب تیلور است. اوایل دهه‌ی 1980 وقتی که رهبر کلیسای اسکایلاین در سن‌دیگو بودم باب را ملاقات کردم. باب در گروه عبادت گیتار می‌زد. اولین برداشتی که از باب داشتم این بود که پسر بسیار خوبی است. باهوش بود اما بسیار هم بی‌خیال. البته جز مواردی که درباره‌ی موضوع خاصی صحبت می‌کرد: گیتار. می‌دانید که باب بنیان‌گذار و رئیس کل گیتارهای تیلور است و ساختن گیتار، غایت زندگی و اشتیاق سوزان اوست.

آیا رویایی بزرگ در سر دارید؟ وقت آن رسیده است که رویایتان را محک بزنید و آن را تحقق بخشید. می‌پرسید چگونه؟ جان سی ماکسول در کتاب صوتی رویایت را محک بزن به این پرسش پاسخی مفصل و کارآمد ارائه می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی رویایت را محک بزن

جان سی ماکسول در این کتاب صوتی می‌کوشد به شما کمک ‌کند رویا و هدف خود را از طریق پاسخ دادن به ده سؤال تشخیصی که مبنای محتوای هر فصل را تشکیل می‌دهند، ارزیابی کنید. او در این کتاب صوتی به شما کمک کند:

  • در خود کاوش کنید و به تعریفی از رویای خود دست پیدا کنید.
  • برای رسیدن به موفقیت یک طرح اولیه بریزید.
  • در نمونه‌های واقعی موفقیت کندوکاو کنید.

او همچنین شرکتی به نام INJOY را بنا نهاده، که فعالیت‌هایش معطوف به افزایش آگاهی درباره‌ی موضوع مدیریت و رهبری، در تمام سطوح جامعه است. گفتنی است که آثار ماکسول تاکنون بارها در صدر کتب پرفروش نیویورک تایمز، ژورنال وال استریت و بیزنس ویک قرار گرفته و همواره از فروشی بالا برخوردار بوده‌اند. برخی از مهم‌ترین کتاب‌های او عبارتند از: «دگرش در رهبری»، «افراد موفق چگونه فکر می‌کنند»، «10 قانون موفقیت»، «درجا زدن ممنوع» و «اخلاق حرفه‌ای در تجارت.»

در بخشی از کتاب صوتی رویایت را محک بزن می‌شنویم

رویا داشتن یک چیز است و انجام کارهای مورد نیاز برای رسیدن به آن چیزی دیگر. همه‌ی کسانی که در سر رویایی می‌پرورانند، الزاماً برای رسیدن به آن تلاش نمی‌کنند. اما شما با عمل به راهکارها و پیشنهادهای این کتاب صوتی می‌توانید خود را در زمره‌ی کسانی قرار دهید که برای تحقق رویاهای کوچک و بزرگشان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند. با شنیدن این کتاب صوتی شانستان را برای تحقق رویایی که در سر دارید افزیش دهید.

کتاب صوتی رویایت را محک بزن برای چه کسانی مناسب است؟

باب از همان بچگی شیفته‌ی دو چیز بود. اولی نحوه‌ی کار کردن ابزار بود. او می‌گوید در بچگی همیشه موقع بازی کردن آچار و پیچ‌گوشتی همراهش بود. هر چیزی را که در روز کریسمس می‌گرفت به‌طور حتم تا 26 دسامبر دوباره می‌ساخت. باب می‌گوید: «برای من قطار الکتریکی فقط در صورتی جالب بود که نحوه‌ی کار کردن موتور را آموزش دهد. این‌طور نبود که فقط به تماشای قطاری بنشینم که مدام دور می‌زند.» دل‌بستگی دیگر باب گیتار بود. وقتی که نه سال داشت، اولین گیتار غیربرقی خود را به قیمت سه دلار از دوستش خرید.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%AD%DA%A9-%D8%A8%D8%B2%D9%86/book/74283