معرفی و دانلود کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند! | مرلی آدامز | رادیو مثبت

مرلی آدامز (Marilee Adams) نویسنده‌ی پرفروش آمازون، راهبر و مربی فرهنگ سازمانی اهل آمریکا است. او در دانشگاه‌های معتبری مانند نیویورک‌، جورج ماسون، دپارتمان منابع انسانی FBI، کالج تربیت مدرس کلمبیا و بسیاری مراکز درمانی معروف دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند! می‌شنویم

کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند! یکی از پرفروش‌ترین آثار حوزه‌ی موفقیت است که به نقش سؤالات درست در حل مشکلات می‌پردازد. مرلی آدامز در این کتاب به شما نشان می‌دهد پرسش‌ها چگونه افکار شما را شکل می‌دهند و چرا باید انرژی خود را به جای یافتن جواب، بر سوالی که می‌پرسید متمرکز کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند!

آدمی همواره با ابهام مواجه است و ذهن پرسشگر او، سعی دارد با انگشت گذاشتن بر نقاط گنگْ خود را از تعلیق نجات دهد. کمتر کسی می‌داند که ذهن ما عاشق قوانین مطلق و کلی‌ست و درواقع بقای نوع انسان، در گرو همین ویژگی است. تلاش برای زدودن تاریکی، کشف تمامیت اشیا، افراد و دنیا چیزی است که ما را به این درجه از کنترل بر طبیعت رسانده است و بابت آن باید شکرگزار باشیم. اما زمانی که درباره‌ی نقش این خصوصیت در روابط انسانی صحبت می‌کنیم، لازم است هشیار باشیم.

شنیدن این کتاب صوتی را به تمامی مربیان، رهبران، مدیران یا هر شخصی که به طریقی در جایگاه ارشد گروه یا محل کارش قرار دارد، پیشنهاد می‌کنیم.

با مرلی آدامز بیشتر آشنا شویم

تلاش برای آگاهی از تمام امور زمانی که ما با دنیای بی‌جان مواجه هستیم، بسیار سودبخش است. مهندسان سازه‌های عظیم را با تکیه بر سال‌ها تجربه‌ی اجدادشان بنا می‌کنند. پزشکان مجبورند قواعد ریز و درشت حاکم بر اعضای بدن مطالعه کنند و یک برنامه‌نویس کامپیوتر برای کسب موفقیت ناچار است ذهن خود را با دقیق‌ترین اصول ابطال‌ناپذیر سازگار کند. اما روابط ما با هم‌نوعانمان چطور؟ آیا می‌توانیم همکاری‌ها و روابط شخصی را با تکیه بر این ویژگی پیش ببریم؟

قرار ملاقاتم با جوزف اس ادواردز، ساعت ده صبح روز بعد بود. چیزی راجع به این قرار ملاقات و گفتگوم با الکسا به گریس نگفتم و حتی چیزی راجع به نوشتن استعفام هم نگفتم. قبول کردن اینکه توی دردسر افتادم هیچوقت برام آسون نبوده. هفته‌ها بود که گریس منو با سوالاتش کلافه و ناراحت می‌کرد تا اینکه فهمیدم جواب درست و راه حل مشکلاتم اینه که مشکلاتم رو برای خودم نگه‌ دارم. اما طبق معمول نمی‌تونستم مشکلاتم رو از گریس پنهان کنم. باید می‌فهمیدم که اون می‌دونه چیزی بیشتر از اضطراب‌های رایج شغلی آزارم می‌ده. اون روز صبح وقتی داشتم گریس رو برای شرکت در جلسه‌ای که توی یه شهر دیگه برگزار می‌شد به فرودگاه می‌رسوندم، گریس گفت: اخیراً فکر می‌کنم بیوه‌ام. تو از من دور و بداخلاق شدی بن. اگه می‌خوای به زندگیمون ادامه بدی باید اخلاقت رو عوض کنی… .

فهرست مطالب کتاب صوتی

مشخصات کتاب صوتی

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%A7-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D8%AF/book/69163

معرفی کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند!

کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند به شما یاد می‌دهد که زمان مواجهه با یکی از هم‌نوعانتان باید از روشی متفاوت برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنید. شما هرگز موفق به فهم صد درصد ذهن دیگری نمی‌شوید، نمی‌توانید دلایل رفتار اطرافیانتان را با اطمینان حدس بزنید و اگر فردی در مقابل تلاش‌های شما برای درک او مقاومت کند، هیچ سلاحی برای نفوذ در افکارش ندارید.

زمانی که در زندگی شخصی یا کاری به چالش برمی‌خوریم، معمولاً در همه چیز به دنبال جواب هستیم. اطرافیانمان را با چشمانی منتظر می‌بینیم، چرا که امید داریم یکی از آن‌ها با راه‌حلی جادویی به کمک ما بیاید. آرزو می‌کنیم کتاب‌ها، فیلم‌ها، ‌برنامه‌های تلویزیونی و حتی آهنگ‌ها در لحظه‌ای جادویی به سوالات ما پاسخ و ما را از سردرگمی نجات بدهند. اما واقعیت زندگی این است که برای رسیدن به جواب، باید پرسش درست را مطرح کنیم و مرلی آدامز در کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند (Change Your Questions, Change Your Life) همین موضوع را مورد بررسی قرار داده است.

مرلی آدامز معتقد است در این شرایط، باید نیاز به خروج از ابهام را کنترل و پرسش‌های درست را کشف کنیم. البته ذهن ما همواره انباشته از سوالات و در حال جستجو است، اما رسیدن به پاسخی غیرضروری، مانند تلاش برای گشودن یک قفل با کلیدی اشتباه است. آدامز در روایت خود از داستانی آموزنده بهره می‌گیرد تا یاد بگیرید چگونه سوالات آسیب‌زا را بشناسید و برای رسیدن به نتیجه‌ی درست، پرسش‌های ضروری را به کار بگیرید. می‌پرسید چگونه؟ خب، برای فهمیدن این موضوع باید هرچه سریع‌تر کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند را آغاز کنید.

نکوداشت‌های کتاب سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند!

  • اثری علمی، تحول‌آفرین و کاربردی. (لیندا پیج، رئیس بنیاد بین‌المللی آموزش آدلر)
  • آدامز یکی از پیشگامانی است که اهمیت پرسشگری را به مردم آموزش می‌دهد! (وارن برگر، نویسنده)
  • کمکی شگفت‌انگیز به دنیای پرشتاب امروز که همواره در پی عمل است و گاه اهمیت تفکر را فراموش می‌کند. (بی کارسون)

کتاب صوتی سوالاتتان را تغییر بدهید تا زندگیتان را تغییر کند! مناسب چه کسانی است؟