معرفی و دانلود کتاب صوتی صبح خودت را بساز! | لیز بیکر پلاسر

تاکنون به اهمیت رفتارهای صبحگاهی خود در موفقیت روزانه‌تان فکر کرده‌اید؟ کتاب صوتی صبح خودت را بساز! نوشته‌ی لیز بیکر پلاسر از اهمیت فعالیت‌هایی برایمان می‌گوید که در اولین ساعات روز انجام می‌دهیم و در کنار آن، توصیه‌هایی سودمند و کاربردی به ما ارائه می‌دهد که صبح خود را بهتر آغاز کرده و براین‌اساس، روز بهتری را طی کنیم. با شنیدن این کتاب، به دسته‌ی موفق‌ترین‌ها بپیوندید.

درباره‌ی کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

نویسنده در کتاب خود آموزش خواهد داد تا اولویت‌های زندگی شخصی‌مان را پیدا کرده و بر مبنای آن‌ها برنامه‌ای روزانه برای خود بچینیم. همچنین یاد می‌گیریم که با متمرکز کردن انرژی خود، بالاترین بهره‌وری را از ساعات ابتدایی روز به دست بیاوریم. انجام مدیتیشن و مراقبه، همچنین تدارک دیدن یک صبحانه‌ی مقوی و سالم برای خود از استراتژی‌های ساده‌ای هستند که کمک می‌کنند تا بازدهی عملکردمان را افزایش داده و انرژی درونی خود را به بهترین شکل در انجام امور روزانه به کار بگیریم.

صبح زمانی ایده‌آل برای پیدا کردن زمان خاص شماست. برای من، این زمان خاص اغلب شامل جلسات کاریه. از وقتی که تماس‌های مجازی به بخش عادی از جهان تبدیل شدند خیلی سریع متوجه شدم که می‌تونم انرژی رو از طریق پلتفرم‌های ویدئویی احساس کنم و انتقال بدم. این تماس‌ها در مقایسه با تماس چشمی یا زبان بدن تأثیر متفاوتی دارن. یه قدم جلوتر می‌رم و استدلال می‌کنم که شما انرژی‌های خوب، بد، مهربانی، اضطراب، سرحال‌بودن رو از طریق دستگاه‌های الکترونیکی حس می‌کنید.

نخستین ساعات روز، یعنی همان زمانی که در محل کار خود حاضر می‌شویم یا سر کلاس درس می‌نشینیم و یا شاید به‌عنوان یک مادر یا پدر، انجام امور خانه و خانواده را آغاز می‌کنیم. همیشه یک شروع خوب می‌تواند به کمکمان بیاید تا برای باقی روز هم انرژی کافی داشته باشیم و هم بتوانیم برنامه‌های روزانه را به‌دقت اجرا کنیم. می‌بینید که آغاز یک صبح تا چه حد می‌تواند در موفقیت ما، از جهات گوناگون مؤثر باشد. لیز بیکر پلاسر (Liz Baker Piosser) در کتاب صوتی صبح خودت را بساز! (Own your morning)، رمزورازهای یک شروع موفق را به شا می‌آموزد و کمک می‌کند تا از این طریق، سلامتی و آمادگی جسمانی خود را بهبود ببخشیم.

گاهی اوقات زنگ ساعتم رو برای صبح خیلی زود تنظیم می‌کنم تا یه سخنرانی رو تمرین کنم. یا برای یه بخش از برنامه‌ی تلویزیونی تمرین کنم. یا روی نامه‌ای که می‌خوام برای سردبیر ماهنامه بنویسم کار کنم. می‌دونم که بسیاری از مردم شب‌زنده‌دار می‌تونن با وجود زنگ ساعتی که بالای سرشونه ساعت‌هایی از شب و بعد از نیمه‌شب رو بیدار بمونن.


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B5%D8%A8%D8%AD-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B3%D8%A7%D8%B2/book/74423

معرفی کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

نشر شادن پژواک انتشار این کتاب گویا را به عهده داشته و آن را با صدای فرزانه فائزی در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

در نکوداشت کتاب صوتی صبح خودت را بساز!

  • کتاب صبح خودت را بساز! شما را راهنمایی می‌کند تا عادت‌های روزانه‌ی خود را بسازید و در دیگر ساعات شبانه‌روز، با قدرت و انرژی بیشتر ظاهر شوید. (جی. شتی، نویسنده‌ی شماره‌ی یک نیویورک تایمز)

کتاب صوتی صبح خودت را بساز! برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما هم از مشتاقان کتاب‌های خودسازی و موفقیت شخصی هستید و برای یک تغییر اساسی در عادات و رفتارهای خود آماده‌اید، کتاب صوتی صبح خودت را بساز! بهترین راهنمای شما خواهد بود. شنیدن کتاب حاضر، به‌ویژه برای بانوان بسیار سودمند است.

با لیز بیکر پلاسر بیشتر آشنا شویم

این نویسنده، سال‌ها به‌عنوان سردبیر مجله‌ی «سلامت بانوان» فعالیت داشته و از این طریق، تاکنون به 47 میلیون زن در سراسر جهان یاری رسانده است. این مرکز، از بزرگترین مؤسسات سلامت زنان به شمار می‌رود که مخاطبانش را به ایجاد تغییرات مثبت و داشتن یک زندگی سالم دعوت می‌کند. لیز بیکر پلاسر، بیش از 15 سال است که در حوزه‌ی سلامت زنان به تألیف، سخنرانی و مشاوره مشغول بوده.

بسیاری از ما، ناخواسته و نادانسته رفتارهایی را به‌عنوان عادت‌های صبحگاهی در زندگی خود نهادینه کرده‌ایم که به‌تدریج آثار زیان‌بارشان را بر جسم و روح ما نشان داده‌اند. قدرت عادت‌ها، چه سودمند و چه مخرب، ورای تصورات ما هستند. تاجایی‌که، زندگی امروز ما را عادت‌های دیروز ساخته و آینده‌مان را نیز عادت‌های امروزمان خواهد ساخت. برای اینکه بتوانیم حداکثر توان خود را در زندگی روزانه نشان بدهیم و قابلیت‌های جسمی و روحی‌مان را تماماً در رفتارهای روزمره به کار ببریم، لازم است که بتوانیم عادت‌های صبحگاهی منفی را شناسایی کرده و با رفتارهای مثبت جایگزین کنیم. هرچند این جایگزینی به‌هیچ‌وجه کار آسانی نیست، اما لیز بیکر پلاسر در این مسیر، راهنمای ما خواهد بود. کتاب صوتی صبح خودت را بساز! ما را با فواید انکارناپذیر برنامه‌ریزی و فعالیت‌های منظم صبحگاهی آشنا خواهد کرد.

او از دانشگاه پرینستون، فارغ‌التحصیل شده و هم‌اکنون یک ورزشکار حرفه‌ای است. لیز بیکر پلاسر درحال‌حاضر، در کنار همسر و سه فرزندش در بروکلین سکونت دارد.

در بخشی از کتاب صوتی صبح خودت را بساز! می‌شنویم