معرفی و دانلود کتاب صوتی عادت‌های کله شق: ارتقای آگاهی برای تبدیل شدن به نسخه‌ی بهتر خودتان | جین سینسرو | نوین کتاب گویا

همه‌ی ما درگیر عادت‌هایی هستیم که به دست و پایمان زنجیر شده‌اند. جین سینسرو در مقدمه‌ی کتاب صوتی عادت‌های کله شق اشاره می‌کند که در مراحل آماده‌سازی این کتاب خودش هم با یکی از همین عادت‌های رایج بین انسان‌ها به چالش خورده است. این عادت که می‌توان آن را تمرکز بر نکات منفی نامید، عامل اصلی بسیاری از کارهای عقب‌افتاده‌ی ماست که همیشه به بهانه‌ای واهی به تعویق افتاده‌اند. جین سینسرو می‌گوید در این موقعیت‌ها به‌جای تمرکز بر توانایی‌های خود، ضعف‌هایمان را به یاد می‌آوریم و از یاد می‌بریم که واقعاً که هستیم.

معرفی کتاب صوتی عادت‌های کله شق: ارتقای آگاهی برای تبدیل شدن به نسخه‌ی بهتر خودتان

جین سینسرو در کتاب صوتی عادت‌های کله شق، همان‌طور که در کتاب‌های قبلی خود در مجموعه‌ی تو کله خر هستی بیان کرده، اعتقاد دارد که افکار ما با طی کردن مراحل مختلف و گذر از اعتقادات و عادات ما، در نهایت به خود ما تبدیل می‌شوند. او در این کتاب صوتی تصمیم گرفته است با تاکید بر مراحل شکل گیری عادت‌ها، جریان به‌وجود آمدن ویژگی‌هایی را بررسی کند که تعیین‌کننده‌ی ماهیت ما هستند.

درباره‌ی کتاب صوتی عادت‌های کله شق

در دنیای آموزش مهارت‌های زندگی، جین سینسرو یک کله شق درجه‌یک است. (آسوشیتد پرس)

 • کتاب صوتی عادت‌های کله شق برای تمام کسانی که تصمیم گرفته‌اند خودشان را تغییر دهند و به شیوه‌ای کاملاً متفاوت با شیوه‌ی قبلی خود زندگی کنند مناسب است. جین سینسرو به شما کمک می‌کند از شر عادت‌هایی که مزاحمتان هستند خلاص شوید.

  با جین سینسرو بیشتر آشنا شویم

  حتی افراد بسیار موفق نیز اعتراف می‌کنند که گاهی اجازه می‌دهند تا احساسات منفی و احساس عدم‌کفایت آن‌ها را احاطه کند. از برخی از آن‌ها شنیده‌ام که می‌گویند هرچندوقت یک‌بار فراموش می‌کنند که چقدر کاری را که انجام می‌دهند دوست دارند. تشویق‌های دیگران و بازخوردهای بی‌نظیری را که از دنیای خارج دریافت می‌کنند نادیده می‌گیرند و تمام توجه خود را معطوف به آن نظر سرشار از نفرت در اینستاگرام می‌کنند که می‌گوید آن‌ها گند زده‌اند. بلندگو را به او تحویل داده و اجازه می‌دهند تا نظرش، تمام نظرات مثبت و مشوق را در خود ببلعد. اگر می‌خواهید بر ذهنیت قدرتمند و مثبت خود در جهت بالا بردن بازی عادت‌ها تسلط داشته باشید، باید آگاه باشید و از پرسه زدن افکار منفی حول اینکه الان دارم چه غلطی می‌کنم جلوگیری کنید. و این تنها با آگاهانه اندیشیدن درباره‌ی افکار همسو با کسی که می‌خواهید بشوید به دست می‌آید.


 • منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D9%87-%D8%B4%D9%82/book/77479

  عادت‌هایی مانند عادت تمرکز بر نکات منفی چیزها، مسیر زندگی ما را تغییر می‌دهند و قادرند از ما آدمی متفاوت، با دستاوردهایی متفاوت بسازند. کتاب صوتی عادت‌های کله شق به ما کمک خواهد کرد که با یک برنامه‌ی بیست‌ویک‌روزه، عادت‌هایی که نمی‌خواهیم را کنار بگذاریم، با عادت‌های خوب جایگزینشان کنیم و مسیر زندگی خودمان را به دست خودمان تغییر دهیم.

  حتماً همه‌ی ما خاطره‌ای از تلاش‌هایی ناموفق برای تغییر مسائل مختلف داریم. همین باعث می‌شود که احساس کنیم هیچ‌وقت نمی‌توانیم به تعدادی از کارها و اهدافی که دوست داریم برسیم. در چنین شرایطی ناامیدانه فکر می‌کنیم، هرچقدر تلاش کنیم کاری از دستمان ساخته نخواهد بود. اما جین سینسرو (Jen Sincero) در کتاب صوتی عادت‌های کله شق (Badass Habits) خیال ما را از بابت این نگاه منفی راحت می‌کند و به ما اطمینان می‌دهد هیچ کاری نیست که از پسِ آن برنیاییم.

  یکی از مهم‌ترین اجزایی سازنده‌ی هویت ما، عادت‌های مختلفی است که در زندگی روزمره داریم. عادت‌ها به‌صورت ذاتی در هیچ فردی وجود نداشته‌اند؛ بلکه محصول نوع افکار و تجربیات او در زندگی هستند. درست است که تغییر دادن عادت‌های قدیمی که سال‌ها با آن زندگی کرده‌ایم دشوار به‌نظر می‌رسد، اما این مسئله ناممکن نیست. جین سینسرو در کتاب صوتی عادت‌های کله شق، چرخه‌ی تبدیل شدن به آدمی که هستیم را به ما یادآوری می‌کند و به این طریق استدلال می‌کند که با تغییر دادن هر بخش از این چرخه، محصول نهایی آن، یعنی خودمان، تغییر خواهد کرد.

  جین سینسرو نویسنده‌ی مجموعه کتاب پرفروش تو یک کله شقی (You Are a Badass) است. او سال 1965 در ایالت نیویورک آمریکا متولد شد و کودکی و جوانی خود را هم در همان‌جا گذراند. پدر او یک پزشک ایتالیایی‌الاصل، به نام دومنیکو سینسرو بود. جین سینسرو تحصیلات خود را در رشته‌ی ادبیات و زبان انگلیسی در دانشگاه کلرادو گذراند و پس از آن در حرفه‌ی بازاریابی مشغول به کار شد. از سال 2000 او فعالیت خود در حوزه‌ی نویسندگی را آغاز کرد و امروز در کنار پرداختن به این حرفه، یک سخنران و مربی موفقیت مشهور هم هست.

  جین سینسرو به کتاب‌های بی‌روح خودیاری و مهارت‌های زندگی، گرمایی زنانه می‌بخشد. لحن او هیچ شباهتی به آن لحن‌های خشک آکادمیک ندارد و در هر صفحه از کتاب با شوخی‌های او روبه‌رو می‌شویم. تمام این‌ها به‌خاطر آگاهی دقیق او از سلیقه و نیازهای مخاطبش است. (پابلیشرز ویکلی)

 • «عادت‌های کله خری»، «تو کله خر هستی؛ برو پیش، موفق می‌شوی» و «تو کله خر هستی؛ برو پیش، پولدار می‌شوی» ازجمله کتاب‌هایی هستند که تابه‌حال از جین سینسرو منتشر و به فارسی ترجمه شده‌اند.

  در بخشی از کتاب صوتی عادت‌های کله شق: ارتقای آگاهی برای تبدیل شدن به نسخه‌ی بهتر خودتان می‌شنویم

  جین سینسرو، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز در این کتابش به‌سراغ هسته‌ی اصلی تغییر و تحول رفته است؛ یعنی عادت‌ها. او در کتاب عادت‌های کله شق درباره‌ی درک کردن، ساختن و شکستن عادت‌هایی صحبت می‌کند که درگیر آن‌ها بوده‌اید. (آمازون)

 • کتاب صوتی عادت‌های کله شق برای چه کسانی مناسب است؟

  کتاب صوتی عادت‌های کله شق را نشر صوتی نوین کتاب گویا با صدای دکتر محمد نظری و براساس ترجمه‌ی صفورا شریعتی‌نیا منتشر کرده است. نسخه‌ی متنی این کتاب را انتشارات کتاب‌درمانی به چاپ رسانده است. این کتاب با عنوان فرعی ارتقای آگاهی برای تبدیل شدن به نسخه‌ی بهتر خودتان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

  نکوداشت‌های کتاب صوتی عادت‌های کله شق