معرفی و دانلود کتاب صوتی عشق به خود: کتاب تمرینی برای زنان | مگان لوگان | انتشارات جیحون

معرفی و دانلود کتاب صوتی عشق به خود

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF/book/79733

مگان لوگان در کتاب صوتی عشق به خود، به شما یادآوری می‌کند که اولین و مهم‌ترین رابطه‌ای که باید در زندگی‌تان برای ارتقا و بهبود آن بکوشید، رابطه با خودتان است. تمرین‌ها و ابزارهای ساده‌ی کتاب، راهنمای شما در مسیر دوست داشتن و عشق ورزیدن به خودتان خواهند بود.

درباره‌ی کتاب صوتی عشق به خود

اگر احساس می‌کنید عزت‌نفس و اعتماد‌به‌نفس کافی ندارید و بیش از آنکه خودتان را دوست داشته باشید، به دیگران توجه می‌کنید، شنیدن این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی عشق به خود: کتاب تمرینی برای زنان می‌شنویم

برای شروع، ابتدا باید ایده‌ی خویشتن‌دوستی و عشق‌ورزی به خود را بررسی و بتوانیم انگیزه و انرژی خود را تقویت کنیم. این قسمت، به‌منظور آمادگی و روحیه دادن برای کار در بخش دوم مفید خواهد بود. در اینجا می‌توانیم از ایده و تعریف مبهم عشق به خود و نمود آن در زندگی روزمره درک و تجسم بهتری داشته باشیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

4 دقیقه

یادداشت مترجم

مشخصات کتاب صوتی

کتاب عشق به خود: کتاب تمرینی برای زنان توسط نشر دوران و با ترجمه‌ی بهناز همتی منتشر شده است. نسخه‌ی صوتی این کتاب را نشر صوتی جیحون به گویندگی شهره روحی تهیه کرده است.

نکوداشت‌های کتاب عشق به خود

کتاب صوتی عشق به خود برای چه کسانی مناسب است؟

مگان لوگان در کتاب صوتی عشق به خود نشان می‌دهد عشق ورزیدن به خود، نه یک هدف نهایی، که مسیر و سبکی از زندگی است و شما همیشه باید برای اینکه خودتان را بیشتر و درست‌تر دوست بدارید، تلاش کنید.

روان‌شناسان عشق به خود یا دوست داشتن خود را «توجه داشتن به شادی و خوشحالی خود» تعریف می‌کنند. در قرن‌های گذشته، این مفهوم از سوی فلاسفه، هم به‌عنوان یک نیاز اساسی انسان و هم به‌عنوان نوعی خودبینی و خودخواهی در نظر گرفته شده است. اما در قرن بیستم و بیست و یکم، این مفهوم، معنا و مضمونِ مثبت‌تری پیدا کرد و رابطه‌ی آن با سلامت روان بیشتر مورد بررسی قرار گرفت. تحقیقات و پژوهش‌های صورت‌گرفته در روان‌شناسی نشان داده‌اند عدم عشق‌ورزی به خود، احتمال خودتخریبی را افزایش می‌دهد و می‌تواند اختلال‌هایی چون افسردگی و اضطراب را در پی داشته باشد. کتاب صوتی عشق به خود: کتاب تمرینی برای زنان (Self-Love Workbook for Women) نوشته‌ی مگان لوگان (Megan Logan)، به این مفهوم مهم می‌پردازد و با ارائه‌ی تمرین‌هایی ساده، شما را وارد مسیر شناختن و دوست داشتن خود می‌کند.

معرفی کتاب صوتی عشق به خود: کتاب تمرینی برای زنان

پیش از آغاز هر سفر، باید ایده‌ای برای شروع و مقصد نهایی داشته باشید. اولین قدم، ایجاد بستری برای درک خویشتن‌دوستی و عشق به خود است. این بخش از کتاب، کمک می‌کند تا زمانی را به تأمل و ژرف‌اندیشی در معنای خویشتن‌دوستی اختصاص دهید و نقاط قوت فعلی و بخش‌هایی را که نیازمند رشد هستند، شناسایی کنید. بخش نخست، هدف آموزش خویشتن‌دوستی را دنبال می‌کند و همچنین به علل تخصیص وقت و ایجاد فضای مناسب برای انجام تمرینات در بخش دوم می‌پردازد.

کتاب صوتی عشق به خود، از دو بخش کلی تشکیل شده است. در بخش اول که عنوان «بیایید در مورد عشق به خود حرف بزنیم»را بر خود دارد، مگان لوگان، مفهوم عشق به خود را معرفی کرده و اهمیت آن را برای زنان نشان می‌دهد. بخش دوم کتاب، با نگاهی عملی‌تر به مفهوم عشق به خود می‌نگرد و مؤلفه‌های آن را بر می‌شمرد. اکثر تمرین‌های کتاب در بخش دوم که عنوان «خودتان را بیشتر دوست بدارید» را بر خود دارد آورده شده‌اند و مفاهیمی چون اعتمادبه‌نفس، خوددلسوزی و عزت‌نفس در این بخش از کتاب بررسی می‌شوند.