معرفی و دانلود کتاب صوتی فرارهای عاشقانه | برنهارد شلینک | رادیو گوشه

۲۴ دقیقه

خیانت – بخش چهار

۲۱ دقیقه

دیگری – بخش پنج

۲۴ دقیقه

دختری با مارمولک – بخش سه
در ادامه و به طور خلاصه موضوع یکی از داستان‌های این کتاب با نام «دیگری» را می‌خوانید:

۲۸ دقیقه

زنی در پمپ بنزین – بخش سه

مشخصات کتاب صوتی

برنهارد شلینک رمان‌نویس، استاد فلسفه حقوق در دانشگاه هومبولت برلین و وکیلی آلمانی‌ست که در سال 1944 متولد شد. او بیشتر به خاطر نگارش رمان پرفروش کتابخوان به شهرت فراوان رسید که نخستین بار در سال 1955 منتشر شد. شلینک موفق شد در سال 2014 برنده جایزه پارک کیونگ نی شود.

در بخشی از کتاب صوتی فرارهای عاشقانه می‌شنویم

۲۰ دقیقه

زنی در پمپ بنزین – بخش یک

۲۱ دقیقه

نخودفرنگی‌های شیرین – بخش سه

علاقه‌مندان به داستان کوتاه از شنیدن کتاب صوتی فرارهای عاشقانه لذت خواهند برد.

برنهارد شلینک را بیشتر بشناسیم

۲۳ دقیقه

دختری با مارمولک – بخش یک

۲۳ دقیقه

دیگری – بخش چهار

«بلوطی عزیزم، تو می‌خواهی دیگر آن لیزایی نباشی که عاشقش بودم؟ لیزا می‌خواهد برای من مرده باشد؟ این را می‌خواهی؟ درکت می‌کنم. خاطرات گذشته باید در سکوتی مرگ‌بار فرو روند. چون یادآوری‌شام امروز دردناک است. می‌دانی چرا هنوز خاطرات به سراغمان می‌آیند؟ چون زنده‌اند، همچنان زنده‌اند؛ هم برای من، هم برای تو. و چه خوب. چه خوب که تو، تویی که هرگز به نامه‌هایم پاسخ نمی‌دادی، اکنون برایم نوشتی. هرچند خودت را پشت آن «ب» پنهان کرده‌ای. نامه‌ات من را خوشحال کرد.» |رولف|

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۱ دقیقه

نخودفرنگی‌های شیرین – بخش پنج

ماجرای داستان دیگری، درباره مردی پا به سن گذاشته است که همسرش به بیماری سختی دچار شده و به طور مداوم به پرستاری نیاز دارد. او علاقه‌ی زیادی به زنش دارد و به حضور همیشگی‌اش در خانه عادت کرده اما سرانجام مرگ به سراغش می‌آید و از همینجاست که زندگی شخصیت اصلی داستان تغییر می‌کند.

۲۴ دقیقه

دختری با مارمولک – بخش دو

او تا مدت‌ها فقدان زنش را باور نمی‌کند و حتّی گاهی فراموش می‌کند که همسرش زنده نیست. اما کم‌کم بر شرایط مسلط می‌شود. هرچند که می‌خواهد همچنان تنهایی در خانه‌اش زندگی کند و نزد فرزندانش نباشد. تا اینکه یک روز به طور ناگهانی به رازی پنهان در زندگی زنش پی می‌برد.

کتاب صوتی فرارهای عاشقانه برای چه کسانی مناسب است؟

قیمت نسخه صوتی


منبع: https://www.ketabrah.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87/book/69504

۲۴ دقیقه

ختنه – بخش چهار

معرفی کتاب صوتی فرارهای عاشقانه

۲۵ دقیقه

دختری با مارمولک – بخش چهار

۲۲ دقیقه

دختری با مارمولک – بخش پنج

مجموعه داستان فرارهای عاشقانه (Liebesfluchten)، نوشته‌ی برنهارد شلینک (Bernhard Schlink) از چند داستان کوتاه تشکیل شده که همگی به احساسات و خواسته‌های درونی انسان‌ها پرداخته‌اند. از آشفتگی‌های روحی و ناامیدی‌ها و حسرت‌ها تا اضطراب‌ها و دلدادگی‌ها موضوعات این کتاب هستند.

۲۵ دقیقه

نخودفرنگی‌های شیرین – بخش چهار

شلینک در روایت‌های داستانی خود، از مفهوم عادت بسیار استفاده کرده و تأثیر عمیق آن را بر زندگی انسان‌ها نشان داده است. او از خیانت و گناه سخن می‌گوید و از حسرت‌هایی که در روابط عاطفی میان اعضای خانواده وجود دارد.

سه روز بعد جواب نامه رسید.

۲۲ دقیقه

زنی در پمپ بنزین – بخش دو

کتاب صوتی فرارهای عاشقانه مجموعه‌ای از هفت داستان کوتاه به قلم نویسنده‌ی برجسته‌ی آلمانی، برنهارد شلینک، است که در سال 2000 منتشر شد. امیال انسانی، احساسات سرکوب‌شده و روابط میان آدم‌ها موضوعات اصلی داستان‌های این اثر هستند.

درباره کتاب صوتی فرارهای عاشقانه

۲۷ دقیقه

نخودفرنگی‌های شیرین – بخش دو

۲۲ دقیقه

نخودفرنگی‌های شیرین – بخش یک